Skocz do zawartości

Foto z Węgier 2012


Ewa0208

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, i ja po mału przymierzam się do Balatonu.

Mam tylko pytanie czytając posty a propo ceny. Jak patrzę na cennik (np. http://www.balatontourist.hu/index.php?WG_LANG=pl&WG_NODE=WebBTEgysegek&WG_OID=btEf_6784ee1&lng=hu) to liczę:

parcelę - 1900

2 osoby - 1900

1 x dziecko - 700

co daje mi 4500 HUF (65,20 zł).Nigdy nie byłem na takim kempingu i zastanawiam się czy powinienem coś jeszcze doliczać czy to już wszystko (prąd, przyczepa i samochód w cenie parceli).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, i ja po mału przymierzam się do Balatonu.

Mam tylko pytanie czytając posty a propo ceny. Jak patrzę na cennik (np. http://www.balatontourist.hu/index.php?WG_LANG=pl&WG_NODE=WebBTEgysegek&WG_OID=btEf_6784ee1&lng=hu) to liczę:

parcelę - 1900

2 osoby - 1900

1 x dziecko - 700

co daje mi 4500 HUF (65,20 zł).Nigdy nie byłem na takim kempingu i zastanawiam się czy powinienem coś jeszcze doliczać czy to już wszystko (prąd, przyczepa i samochód w cenie parceli).

 

Jeszcze 2 x 440 HUF podatku klimatycznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięki. Coś tam czytałem o tym podatku i zapomniałem o nim.

Patrząc na ceny i termin jaki mnie interesuje (początek września w przyszłym roku) to chyba jednak do Madziarów pojadę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nam (4 osoby, przyczepa, auto, prąd) wychodziło około 150 zł za dobę, wszędzie gdzie byliśmy.

 

Ewa - rozumiem, że 150 /doba to cena łącznie z wejściówkami na baseny?

 

Ja również w tym roku byłem z rodziną na Węgrzech, ale bardziej na wschód. Jechałem nieco inną drogą, choć nie aż tak daleko od Was, bo przez przejście w Piwnicznej. Zużycie paliwa znacznie spadło po zatankowaniu słowackiej ropy - mimo, że teren był bardziej górzysty. Ręce już opadają na te nasze paliwa. Byłem w Bogacs i Sostogeogyfurdo. W Bogacs płaciłem coś ok 1100 forintów na dobę, ale byliśmy na kempingu na terenie basenów. W Sosto kemping wychodził znacznie taniej (około 80 zł / dobę o ile pamiętam), ale bez basenów więc w te dni gdy się pluskaliśmy trzeba było kupić bilety na basen. Łącznie trochę drożej niż w Bogacs, ale baseny fajniejsze i dużo więcej atrakcji dla dzieci. Ogólnie wolę Sosto, bo oprócz moczenia kąpielówek jest tam naprawdę wiele bardzo fajnych atrakcji na tydzień pobytu. Nie chciało mi się wracać.

 

Fajnie pokazałaś swoje wakacje - już mi się tęskni do następnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa - rozumiem, że 150 /doba to cena łącznie z wejściówkami na baseny?

 

 

 

Fajnie pokazałaś swoje wakacje - już mi się tęskni do następnych.

 

 

Tak, wszędzie gdzie byliśmy baseny były w cenie.

 

Ja też jak patrzę na wakacyjne zdjęcia, to odliczam czas do następnego wyjazdu :tuptup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Ewa0208 powiedz , jechaliście w ciemno na ten Balatonfured ? Nie wiesz jak tam wygląda sprawa z miejscami w lipcu ? Trzeba rezerwować czy jechać w ciemno ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.