Skocz do zawartości

Pożegnanie wakacji w Obornikach Śląskich 31.08-02.09.2012


Rekomendowane odpowiedzi

Jak biedne Oborniki Śląskie zniosą taką nawałę .Nie wiem czy to ważne ,ale w 1/3 prawie dogoniliśmy XII oficjalny ogólnopolski zjazd miłośników karawaningu .

 

skoro gonicie oficjalny XII to i my Wam pomożemy :)

 

1. justyna705-omen69

2. AKISSJG

3. Masterek1985

4. Piaskowy 2 +2

5. Szyszki - 2szt

6. tusia i pjmlody - 3 os.

7.Wotr 4szt

8. Prezes 2 szt.

9. Siepki szt. 5

10. Zalesie szt. 5

11. Żeberka 4 szt.

12. Pasiki 3 szt.

13. M&Ms. szt. 2

14. Cichacze

15.makac 4 lub 3 lub 2

16 Yogi 3 moze 4

17. Focusiki - 2 szt.

18. Bodziowie - 2+1

19. Kozaczki 2 os.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hejka! Dla zainteresowanych opis dojazdu na miejsce spotkania:

Jadący od strony Lubin, Wołów-za wiaduktem kolejowym ,druga droga w lewo , po stu metrach na rozjeździe lekko w lewo , za gospodą 20 metrów jesteśmy na miejscu.

Dla jadących od Wrocławia , Trzebnicy , Rawicza-na rądzie kierunek Wołów-Lubin -pierwsza w prawo za Zakładem "MIŚ" , po stu metrach lekko w lewo,za gospodą 20 metrów -cel.

 

Warunki na polu namiotowym są bardzo fajne z wyjątkiem sanitariatów-wszystko jest ,łącznie z ciepłą wodą , ale wystrój przypomina trochę czasy PRL-u.Mam nadzieję ,że to nikogo nie zniechęci,w końcu liczy się dobra zabawa i pozytywne nastawienie :thank:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak my Wam zazdrościmy że tam będziecie. Aż wnętrzności się przekręcają ale cóż takie jest życie, bawcie się doskonale i myślę że Turawa Południowców bedzie bardziej dla nas dostepna. Zaszalejcie, Justyna z Romkiem nalatali sie żeby spotkanie doszło do skutku... Dobrej Zabawy !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja też się piszę na taką wspaniałą zabawę no i jeszcze do listy dopisuję dzina

 

 

1. justyna705-omen69

2. AKISSJG

3. Masterek1985

4. Piaskowy 2 +2

5. Szyszki - 2szt

6. tusia i pjmlody - 3 os.

7.Wotr 4szt

8. Prezes 2 szt.

9. Siepki szt. 5

10. Zalesie szt. 5

11. Żeberka 4 szt.

12. Pasiki 3 szt.

13. M&Ms. szt. 2

14. Cichacze

15.makac 4 lub 3 lub 2

16 Yogi 3 moze 4

17. Focusiki - 2 szt.

18. Bodziowie - 2+1

19. Kozaczki 2 os.

20. endriu6711

21.dzino

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka cisza, właśnie zwaliłem cepke na asfalt przed domem i małe przygotowanko. Wiele nie trzeba na dwa dni ,nie birorę nawet przedsionka bo już pieknie wysuszony i złozony oczekuje przyszłorocznych eskapad. :bevil:Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.