Skocz do zawartości

Mini Camping Teardrop


mate

Rekomendowane odpowiedzi

Rok budowy 2012

wymiary budy 2,5m1,25m,1,25m część sypialniana 2m,1,25m

waga 440kg z wyposażeniem i ładowność to aż 300kg więc może też posłużyć jako towarówka

wyposażenie:akumulator 100ah,prostownik,radio z tv,monitor,lodówka,kuchenka 2 palnikowa

to czego jej brak to kibelka :),ale przy tych rozmiarach to i tak nieźle

link do większej ilości zdjęć :http://www.youtube.com/watch?v=kUzQWQeyLEA

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok budowy 2012

wymiary budy 2,5m1,25m,1,25m część sypialniana 2m,1,25m

waga 440kg z wyposażeniem i ładowność to aż 300kg więc może też posłużyć jako towarówka

wyposażenie:akumulator 100ah,prostownik,radio z tv,monitor,lodówka,kuchenka 2 palnikowa

to czego jej brak to kibelka :),ale przy tych rozmiarach to i tak nieźle

link do większej ilości zdjęć :http://www.youtube.com/watch?v=kUzQWQeyLEA

 

Mate, zapytam: czy tą przyczepkę robiłeś sam, czy kupiłeś gotową :niewiem:

 

Jestem pełen uznania dla wykonawcy (jeśli to Ty, to dla Ciebie) za dbałość o szczegóły, jakość i poziom wykonania :ok:

Nie wszyscy potrzebują od razu pełnowymiarową przyczepę, a ta, na dodatek jest bardzo oryginalna :bravo::bravo::bravo:

 

 

:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem ją z bratem i kumplem w weekendy od marca do czerwca.

Oczywiście że nie wszyscy potrzebują pełnowymiarową przyczepę i takie było założenie przy jej budowie,drugiej takiej nie spotkasz.

Koszt budowy nie był mały ale dla samej satysfakcji było warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem ją z bratem i kumplem w weekendy od marca do czerwca.

Oczywiście że nie wszyscy potrzebują pełnowymiarową przyczepę i takie było założenie przy jej budowie,drugiej takiej nie spotkasz.

Koszt budowy nie był mały ale dla samej satysfakcji było warto :)

 

Tym bardziej, raz jeszcze gratuluję !!!

Przyczepka super i wyjątkowa, tak samo, jak zadowolenie z dobrze wykonanej pracy.

Satysfakcja, jak najbardziej uzasadniona :ok:

Często jest tak, że gotowy produkt nie wygląda na koszty, jakie wygenerował (tylko wykonawca ma rzeczywiste pojęcie o jego wartości i kosztach). Tak, jak napisałeś - satysfakcja jest bezcenna :bravo:

Udanych wyjazdów :hej:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pełen podziwu . Odwaliłeś kawał dobrej roboty. Twoja przyczepa to prawdziwe dzieło sztuki, jestem pod wrażeniem. Sam udoskonalam swoją przyczepę ale twoja przyczepka to prawdziwy majstersztyk. Pozdrawiam i życzę udanych wakacji!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki! Już widzę podobną przyczepkę zbudowaną przeze mnie :lol:

Ale gdzieś już widziałem, podobną przyczepkę budowaną przez firmę....może nie była to produkcja masowa, ale kilka podobnych przyczepek mieli na sprzedaż...tylko nie wiem gdzie to widziałem....może na allegro, ale pamiętam, że też nie była tania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

brawo za wykonanie - bardzo ładnie się prezentuje - i sporo czasu, pieniędzy i sił trzeba było

ale na pewno się wzorowaliście na przyczepach tego typu, które sa produkowane

nie mogę teraz znaleźć ale na forum jest o tych przyczepkach mowa

Wasza wygląda prawie tak samo jak tego producenta - więc stamtąd musieliście czerpać inspiracje

 

brawo za dobrą robotę !:dzieki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nie,bo przyczepka dopiero co została zrobiona,no chyba że w drodze na przegląd

 

 

Witam.

 

Skoro wspominasz o przeglądzie to możesz przybliżyć coś więcej na ten temat?

Mam na myśli samą procedurę homologacyjną i przegląd- jakie kryteria teraz obowiązują dla takiego "SAM'a"

 

Widzę że zastosowałeś na podpory lewarki nożycowe . Nie leprze były by typowe podpory z kempingu? Lżejsze , stabilniejsze (siły boczne) i chyba tańsze.

 

Chyba się powtórzę ale dołączam się do Gratulacji.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Skoro wspominasz o przeglądzie to możesz przybliżyć coś więcej na ten temat?

Mam na myśli samą procedurę homologacyjną i przegląd- jakie kryteria teraz obowiązują dla takiego "SAM'a"

 

Widzę że zastosowałeś na podpory lewarki nożycowe . Nie leprze były by typowe podpory z kempingu? Lżejsze , stabilniejsze (siły boczne) i chyba tańsze.

 

Chyba się powtórzę ale dołączam się do Gratulacji.

 

Pozdrawiam

 

żeby zarejestrować na sama musisz iść do wydziału komunikacji złożyć wniosek o wydanie nr tabliczki znamionowej oraz wypełnić dokumenty z poświadczeniem ,że pojazd został zbudowany z części które są twoją własnością.później ważysz przyczepkę i odbierasz z wydziału komunikacji przydzielone nr tab.znamionowej i jedziesz na przegląd ze 4 zdjęciami i rysunkiem technicznym i to by było na tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.