Skocz do zawartości

Mini Camping Teardrop


mate

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Mateusz.Gratulacje za wykonanie przyczepki.Super robota.Widziałem ,ze wystawiłes ją na sprzedaż,planujesz produkowac je w większych ilościach? Jeśli tak, to mam zapytanie,czy udałoby sie zejść trochę z wagi,odchudzając wyposażenie lub przy zastosowaniu innych materiałów.Od dłuższego czasu rozglądam się za teardrop'em,jednak maksymalna waga nie może przekroczyć 380kg.Jak myslisz,jest to realne żeby tyle ważyło?Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mateusz.Gratulacje za wykonanie przyczepki.Super robota.Widziałem ,ze wystawiłes ją na sprzedaż,planujesz produkowac je w większych ilościach? Jeśli tak, to mam zapytanie,czy udałoby sie zejść trochę z wagi,odchudzając wyposażenie lub przy zastosowaniu innych materiałów.Od dłuższego czasu rozglądam się za teardrop'em,jednak maksymalna waga nie może przekroczyć 380kg.Jak myslisz,jest to realne żeby tyle ważyło?Pozdrawiam.

 

witam myślę że da się uzyskać taką wagę,tylko wszystko kosztem wyglądu i wyposażenia(sam akumulator sporo waży +kufer,ewentualnie można by zrobić schowki bez drzwiczek) jeżeli cię interesuje coś więcej to najlepiej zadzwoń.ps dlaczego musi być taka lekka? przecież praktycznie każdym autem pociągniesz ją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.ps dlaczego musi być taka lekka? przecież praktycznie każdym autem pociągniesz ją

Tak, autem pociągnę każdym,ale w dowodzie mojego pojazdu mam DMC przyczepy 380kg.Mam kampera i nie potrzebuję ciągnąć przyczepki za samochodem,a teardrop fajnie by wyglądał doczepiony do mojego Goldwinga,i na zlotach byłoby gdzie sie przespać.Odezwę się do ciebie telefonicznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, autem pociągnę każdym,ale w dowodzie mojego pojazdu mam DMC przyczepy 380kg.Mam kampera i nie potrzebuję ciągnąć przyczepki za samochodem,a teardrop fajnie by wyglądał doczepiony do mojego Goldwinga,i na zlotach byłoby gdzie sie przespać.Odezwę się do ciebie telefonicznie

 

ok dzwoń śmiało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawo za wykonanie - bardzo ładnie się prezentuje - i sporo czasu, pieniędzy i sił trzeba było

ale na pewno się wzorowaliście na przyczepach tego typu, które sa produkowane

nie mogę teraz znaleźć ale na forum jest o tych przyczepkach mowa

Wasza wygląda prawie tak samo jak tego producenta - więc stamtąd musieliście czerpać inspiracje

 

brawo za dobrą robotę !:dzieki:

 

 

Wojtek, szukaj w dziale "nietypowe" Tam się kilka razy podobne pojawiły.

A przy okazji, ciąganie takiej cepki Goldwingiem? CZAD!! Miny mijających was kierowców "BEZCENNE":dzieki: WOW!!

Edytowane przez Novicjusz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 8 miesięcy temu...

zajefane te wasze cepki ale moze sie czepiam ale bym jakoś zabudowal tylu glosnikow laczac je ze sobą jakoś praktyczna poleczka na drobiazgi, żeby uściślić to kasy glosnik zabudować od tylu i miedzy nimi tzn prawa i lewa strona zrobić jakas poleczka to taka mama wslazowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.