Skocz do zawartości

Szukam kempingu na Slasku


RadekNet

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, ze zapowiada sie, ze przez kilka sezonow moja budka bedzie na Slasku a nie zawsze bede mogl z rodzina pojechac gdzies na weekend, szukam kempingu nad jeziorem / klubu zeglarskiego etc, gdzie moglby trzymac przyczepe "calorocznie" (tzn na zime moge ja zabrac do siebie).

 

Mozecie cos zasugerowac w okolicach Tarnowskich Gor, Bytomia, Katowic...? Koniecznie nad woda, z dostepem do pradu i wody, bez awersji do psa :) No i oczywiscie z mozliwoscia bezproblemowego wyjechania i powrotu, kiedy wybierzemy sie w inne miejsce na weekend ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, ze zapowiada sie, ze przez kilka sezonow moja budka bedzie na Slasku a nie zawsze bede mogl z rodzina pojechac gdzies na weekend, szukam kempingu nad jeziorem / klubu zeglarskiego etc, gdzie moglby trzymac przyczepe "calorocznie" (tzn na zime moge ja zabrac do siebie).

 

Mozecie cos zasugerowac w okolicach Tarnowskich Gor, Bytomia, Katowic...? Koniecznie nad woda, z dostepem do pradu i wody, bez awersji do psa :) No i oczywiscie z mozliwoscia bezproblemowego wyjechania i powrotu, kiedy wybierzemy sie w inne miejsce na weekend ;)

 

 

 

Tu masz rzut beretem od Ciebie - polecam.

http://www.gkmrozbark.pl/index.php?dz=glowna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbliżej masz kemping w Brzeźnicy. Standard niski, ale atmosfera fajna.

Trochę dalej Pławniowice, kemping RELAX , ale tam jest problem z wjazdem, wyjazdem, miejscem - dla mnie katastrofa, niektórym tam się podoba - przyczepy stoją tam całorocznie, to bardziej osiedle stacjonarnych domków niż kemping.

Niedaleko też Turawa z dwoma kempingami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.polenamiotowe.com.pl/mapa-dojazdu

 

byłem dzisiaj, zrobiłem rekonesans bo szukam czegoś w okolicy żeby nie siedzieć w domu tylko sobie jeździć z przyczepy do pracy ... katastrofa omijać szerokim łukiem Przeczyce ... woda w jeziorze zielona, przy powierzchni wody pływają duże ryby, które prawdopodobnie duszą się z powodu tego zielonego w wodzie, na brzegu i kąpielisku, fura śniętych ryb, których nikt nie planuje posprzątać, wśród tego biegają dzieci :( ... wędkarze z tych przyczep, które tam stacjonują mają zarzuconych po kilka wędek i te ryby leżące na brzegu im nie przeszkadzają, obsłudze "kempingu" też to nie przeszkadza, rodzicom których dzieci chodzą po tych śniętych rybach też to nie przeszkadza :(

 

... brrr omijać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.