Skocz do zawartości

Hel - tylko gdzie?


mazowszanka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Kochani pewnie to gdzieś już było ale tyle tego wszystkiego jest, że najzwyczajniej w świecie nie chce mi się szukać. Chodzi o sprawdzony kemping na Helu z przystępnymi cenami dla rodzin z dziećmi (13 i 3). Dziękuję :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko HEL, czy Hel. Ja osobiście polecam kemping na samym cyplu. Jest on dość mały, ale łatwiej upilnować dzieci.

Sanitariaty były czyste, cena jak na nasze wybrzeże do przyjęcia. No i w plażach można przebierać. Nie wiem tylko jak z

miejscem w sezonie. My jeździmy nad morze tylko przed sezonem. :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś może zdecydowałbyś się na pobyt w Jastarni, to polecam OW "DRAGA" http://jastarnia.com.pl/. (www.draga.pl)

Na plus to ciepła woda non stop oraz czyste sanitariaty, na minus to bardzo ciasno upychają przyczepy i namioty, ale oczywiście da się z tym żyć :)

Camping położony jest troszkę na uboczu, czyli jazgotu samochodów już nie słychać. Jakby tam nie było miejsc to na tej samej uliczce powstał nowy camping lecz nie pamiętam jak się nazywa, ale sprawiał dobre wrażenie.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
....jak z miejscem w sezonie. My jeździmy nad morze tylko przed sezonem.

 

I to jest właśnie powód takiej opini o Helkampie - owszem kemping jest niczego sobie, dość czysto, fajnie położony lecz w sezonie bardzo ciasno, praktycznie w karty przez okno przyczep można z sąsiadem pograć tak ciasno budy upchnięte.

 

Faktycznie w Helu w plażach można przebierać ta miejscowość ma je z trzech stron :-)

 

W Helu jest jeszcze jedno pole ok. 2km od portu ale tu standard dużo niższy, zerknij tutaj moja opisówka może warto w trochę gorszych warunkach a luźniej :-).

 

W Jastarni znam 2 porządne kempingi - niestety nie najtańsze: kemping w kompleksie WZW Jantar (strona ma kłopoty wirusowe ale kemping porządny) oraz fajny przydomowy kemping Caravaning-Jurata.

 

Jeśli potrzebne byłyby namiary na Jantar napisz gdzieś mam kontakt do nich.

 

"Mój półwysep" zaczyna się od Juraty a nawet dalej od Boru - reszta półwyspu to jak dla mnie nadmorski deptak a ja nie lubię za gęsto :-)

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko HEL, czy Hel. Ja osobiście polecam kemping na samym cyplu. Jest on dość mały, ale łatwiej upilnować dzieci.

Sanitariaty były czyste, cena jak na nasze wybrzeże do przyjęcia. No i w plażach można przebierać. Nie wiem tylko jak z

miejscem w sezonie. My jeździmy nad morze tylko przed sezonem. :banan:

 

 

Kolego jak nazywa się kemping o którym piszesz? Masz jakieś namiary na niego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie przepadam za Helem. Byłem tam w zeszłym roku, ale sanitariaty nie były w zbyt dobrym stanie.

Tydzień temu wrocilem z wladyslawowa, na prawde polecam to miejsce. kemping lazurowe w chlapowie oferuje znizki dla dzieci, te do czterech lat sa gratis, moje uciechy byly uradowane zabawa na placu zabaw. a do helu takze niedaleko, bylem z dziecmi tam pociagiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja równiez mogę szczerze polecić pole namiotowe w chlapowie. Bylem na helu 2 lata temu i sie rozczarowalem. w miescie prawie nic sie nie dzieje, a pole kempingowe wialo nuda i brudem. za to lazurowe mnie urzeklo. caly klimat wladyslawowa i okolic ma w sobie to cos czego sie szuka jadac nad morze! A lazurowe na prawde jest dobre, sanitariaty nowe i czyste, pozdarwiam cala obsluge!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.