Skocz do zawartości

Zaciek wkoło okna co robić ?


blubi

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to mój pierwszy post zatem serdecznie witam i pozdrawiam szanownych uczestników tego forum. Jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami przyczepy Adria Unica 460DK ale jest jeden zonk niewiem.gifktóry niestety wyszedł jako niedopatrzenie podczas zakupu a mianowicie na tylnej ścianie są 2 okna i pomiędzy nimi tapeta jest pofalowana i lekko się tam ugina pod dotykiem( inne ściany są np b twarde i sprężyste w porównaniu do tego). Jest też małe pęknięcie tapety które przy naciśnięciu wydmuchuje pył coś podobnego jak kurz w stolarni. Po prawej stronie dolnego okna także jest podobnie choć mniej widoczne. Sprawdzałem w dół do podłogi i tam tapeta do narożników bocznych i dolnych jest ok zatem chyba po ścianie się nie leje. Może to zaciek od otwartego okna ? Jest to możliwe ?

 

Moje pytanie co z tym robić naczytałem się takich rzeczy tutaj że gotów jestem to odkrywać zdejmować okna kleić lepić uszczelniać itd zlosnik.gif ... Niuchałem żona też i nic nie czuć kurczę nie wiem co robić a w lipcu wakacje ... Załączyłem zdjęcia.

 

 

 

 

 

Dzięki i pozdrowionka

 

PS zaczynam rozumieć jak to działaspineyes.gif z przyczepą jak z dzieckiem ;)

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Na Twoim miejscu pojechalbym najpierw na wakacje :przyczepa: a po sezonie patrz wakacje zabralbym sie za to.Pierwsze zdemontowalbym okna wraz z uszczelkami potem tapeta miedzy oknami by sie zorientowac jakie woda szkody wyrzadzila.Ocena listewek wokol okien da Tobie rowniez rozeznanie co do miejsca przecieku.Patrzac po zdjeciach-miedzy oknami pofaldowana tapeta-plus na dolnym oknie zaciek.Moze w listwach nad oknami masz liscie badz inne ustronstwa ktore blokuja odplyw wody.A jak tam woda stoi to po wkretach cmyk do srodka.(tak bylo w moim przypadku)

 

A co do otwartego okna to szczerze watpie

Edytowane przez rafall (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedz na wakacje a do roboty się weź potem

sporo czasu schodzi - wiem bo sam mam narożnik rozbebeszony

i skończyć nie mogę bo pada deszcz cały czas...

 

jedź i się baw bo miesiąc Cię nie zbawi jak remont opóźnisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz to sobie wejdz na na moj post i zobaczysz co u mnie zrobila woda.

 

http://forum.karawaning.pl/topic/11406-naprawa-scianki-w-lazience-oraz-w-sypialce-pomocy/

 

U mnie w okolicy okna byla miekka scianka i pomarszczona okleina, puscilo uszczelnienie ktore kiedys bylo dane pod uszczelke. Po zerwaniu tapety okazalo sie ze bedzie troche pracy.

Ja jeszcze swojej przyczepy nie zrobilem a juz troche sie przy niej grzebie. Moj wyjazd przewiduje na druga polowe lipca i juz z paru napraw zrezygnowalem. Wiec przychylam sie do podpowiedzi kolegow pierw wczasy a pozniej na spokojnie naprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz to sobie wejdz na na moj post i zobaczysz co u mnie zrobila woda.

 

http://forum.karawan...ypialce-pomocy/

 

U mnie w okolicy okna byla miekka scianka i pomarszczona okleina, puscilo uszczelnienie ktore kiedys bylo dane pod uszczelke. Po zerwaniu tapety okazalo sie ze bedzie troche pracy.

Ja jeszcze swojej przyczepy nie zrobilem a juz troche sie przy niej grzebie. Moj wyjazd przewiduje na druga polowe lipca i juz z paru napraw zrezygnowalem. Wiec przychylam sie do podpowiedzi kolegow pierw wczasy a pozniej na spokojnie naprawa.

 

tylko rzeczywiście u Ciebie kolego woda zrobiła spore spustoszenie...i sporo pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.