Skocz do zawartości

Plany wakacyjne


tusia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Małe Swornegacie "U Sokoła" trochę danych w dziale Katalog Kampingów. Cicho spokojnie na jeziorem Karasińskim i niedrogo Piękne Kaszuby .Zabierz rowery jest gdzie na nich pojeździć

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no plany cały czas się zmieniają moze dopiero w sobote 7 na 8 będziemy gonić do dziś nic nie wiadomo

sarbinowo - tam się napewno pojawimy

 

http://bialogon.ta.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich dobrych ludzi, i dzieki za informacje . znalazłem na forum dobre opine o Ośrodku Wypoczynkowym Camping WAJK na Pojezierzu Drawskim mam nadzieje ze mojej familii się spodoba . Bo jest to pierwszy wyjazd, jadę w lipcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valdi

 

Jedź na Pojezierze Drawskie. Dla mnie to najpiękniejsze klimaty w naszym kraju.

 

Wajk jest OK, choć jest strome podejście do wody.

 

Jak co to masz Drawtur w Czaplinku, a jak chcesz tanio to masz Relax w Gudowie nad jez Lubie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dlaczego ale ja akurat do Łeby i Mielna jestem sceptycznie nastawiony

zwłaszcza dlatego, ze jak dla mnie są to miejsca gdzie pojawia się w sezonie masy młodzieży...

imprezowe miasta - to mnie trochę odstrasza

 

ale może tylko mi się zdaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam dwa lata temu - nic mnie tam nie zachwyciło - wszędzie daleko , jeden sklepik z cenami z księżyca - a przedewszystkim brak świeżej rybki . Jedyny plus tego miejsca to całkowity brak komarów , a tak ogólnie to kołchoz .

 

 

Doskonale skwitowal to witus

 

Ja na urlop z jak najdalej uciekam od miasta i od tłumow ludzi chociazby takich jak sa w Łebie w srodku sezonu. W Lubiatowie cisza spokoj, piekna szeroka plaza na ktora zeby sie dostac nie trzeba wyruszac o 8 rano tylko kiedy nie pojdzies masz miejsce przy samej wodzie - z dziecmi bezcenne... poraz kolejny okazuje sie, ze punk widzenia zalezy od punktu siedzenia...;-) łeba? coz kolchoz miejski z odrobina plazy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My zaczynamy rajd nad nasze morze 18 lipca do Sułomino następnie będą Międzyzdroje, Kołobrzeg, Gąski, Mielno, Ustka, łeba, Władysławowo no i finisz na HEL. A w połowie sierpnia do domu. Mamy nadzieję spotkać się z Wami na trasie. Serdecznie pozdrawiamy wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witam!

czy ktoś wybiera się na koniec czerwca nad polskie morze?

jesli tak to gdzie?

pozdrawiam

witam,  proponuję kemping Biała Mewa w Dzwirzynie,  niedaleko Kołobrzegu......   jezdzimy tam co roku z dzieckiem, jest super pod każdym względem...... Zlot zaczyna się już od 29 czerwca ......  zlot organizowany przez PFCC........

 

witam,  proponuję kemping Biała Mewa w Dzwirzynie,  niedaleko Kołobrzegu......   jezdzimy tam co roku z dzieckiem, jest super pod każdym względem...... Zlot zaczyna się już od 29 czerwca ......  zlot organizowany przez PFCC........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.