Skocz do zawartości

Odkurzacz do cepki


Eljola

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:)

 

Kilka tygodni temu kopiliśmy budkę...na podłodze ma wykładzinę...ciężko się to sprząta i dla tego przydały się odkurzacz, taki np. samochodowy. Może ktoś z Was ma coś takiego i podpowi mi jak sie on sprawuje. Czy warto kupić...może jakiś polecicie:) Oczywiście niedrogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie siedzę i przeglądam różne opinie..i chyba nie ma co se głowy takimi zabawkami zawracać. Domowy odkurzacz najlepszy :) ale trzeba mieć prąd..a ja na działce nie mam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę na wykładzinę. Prawdopodobnie jest

 

docięta równo z meblami i leży swobodnie na podłodze.

 

Wyjęcie i wytrzepanie nie powinno stanowić problemu.

 

Odkurzacze samochodowe to raczej gadżet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja równiez mam taki mały samochodowy na 12V i nadaje sie faktycznie do zbierania okruchów i to, żeby tylko nie za dużych bo nie wciagnie. bardziej gadzet niz pożyteczne urządzenie - niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochodowy mam w cepce i zastanawiam się po co :niewiem:. Ostatnio rozsypała mi się kawa. Wziąłem to codo techniki zmajstrowane małymi żółtymi rączkami i próbowałem (z dużym naciskiem na próbowałem) ową kawę z póły usunąć. Efekt był taki, że drobiny kawy zostały skutecznie rozpylone drugą stroną "odkurzacza" po całej cepce :oslabiony:

 

Wykładzinę zdejmuję i odkurzam w domu :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jaka kasa takie efekty.

W tych chińskich "odkurzaczach" za małe pieniądze jako filtr jest najczęściej koszyk z siateczką . Jakie oczka w siateczce takie skutki odkurzania drobin.

O kurzu przy sprzątaniu niema mowy. Cukier ,ryż itd. OK.

W domu mam taki mały kuchenny mercedesik akumulatorowy w śród odkurzaczy i nie narzekam. Porządny worek papierowy. Możliwość przełączania na nadmuch do przedmuchiwania , który sprawdza się przy rozpalaniu grilla .(oczywiście po przełączeniu nie wywala zawartości worka na zewnątrz )

Na biwaki jeździ ze mną i wyśmienicie zbiera nawet popiół z popielniczki.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że większość z Was nie poleca odkurzacza samochodowego... też myślałam że to raczej zabawka. Muszę popatrzeć czy u mnie ta wykładzina zdejmuje się..bo tego to ja jeszcze nie sprawdziłam :). Najgorzej będzie pozbyć się sierści psiska..ale na pewno się da..

 

Pasjonat- piszesz, że zadowalany jesteś ze swego odkurzacza...a mógłbyś podać nazwę i model..popatrzę...no i ile on kosztuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj Philips'a, nie ma oznaczenia modelu, tylko informację: " 3,6 V". Nie daje sobie rady na panelach, a co dopiero na wykładzinie. Z sierścią psa to już nie ma szans...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja my kupiliśmy budke to zamontowany był już odkurzacz jak na fotkach poniżej Na poczatku myślałem że zbędny balast ale okazało sie że całkiem nieźle on działa i został na swoim miejscu :-] jest to akumulatorowy odkurzacz 7,2V a ładuje się z sieci 230V Innych danych brak poza "made in w.germany" Na akumulatorze działa ok 30min i wszystkie okruszki i paproszki powciąga ... nawet z cukrem problemu nie miał :ok: ogólnie jesteśmy z niego zadowoleni :-]

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki odkurzacz jak na zdjęciu tylko zasilanie jest na 12V. Stare to to, ale wystarczająco skuteczne. Linkuję do aukcji:

http://allegro.pl/odkurzacz-samochodowy-okazja-wawa-bcm-i2382470353.html

 

jakby ktoś chciał.

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasjonat- piszesz, że zadowalany jesteś ze swego odkurzacza...a mógłbyś podać nazwę i model..popatrzę...no i ile on kosztuje?

 

Swój wiele lat temu kupiłem na niemieckim flomark'u już jako używany. Firma Krups. Model nieznany.

Ładuje się z sieci 230v przez "stacje dokującą" ale ma też opcje pod zapalniczkę

Edytowane przez pasjonat (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.