Skocz do zawartości

MORZE BAŁTYCKIE + KONCERT DŻEMa + MAZURY


Rekomendowane odpowiedzi

To jedź bez niej! Powiesz, że czekałeś ale jakoś długo nie wracała i pojechałeś sam. :lol:

Po drodze możesz mnie zabrać po cichu z Kostrzyna i będzie :ok: . Jak wrócę za 2 tyg to powiem żonie że byłem w sklepie po fajki.

 

Powiedz że byłeś śmieci wyrzucić będzie brzmiało bardziej wiarygodnie :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To jedź bez niej! Powiesz, że czekałeś ale jakoś długo nie wracała i pojechałeś sam. :lol:

Po drodze możesz mnie zabrać po cichu z Kostrzyna i będzie :ok: . Jak wrócę za 2 tyg to powiem żonie że byłem w sklepie po fajki.

 

No jest to jakieś wyjście :) Niestety za późno przeczytałem, teraz już mi nie warto zmykać ;) My jedziemy tylko na weekend, ale jak chcesz się zabrać to się szybko pakuj i czekaj koło Wizy, zgarniemy Cię w locie żeby nam jedna taka opon nie przebiła ;)

 

Powiedz że byłeś śmieci wyrzucić będzie brzmiało bardziej wiarygodnie :hehe:

 

 

 

 

Numer ze śmieciami nie przejdzie, kosz jest z 10m od domu... wszystko w zasięgu wzroku ( no i kurde nie palę ! ). Zresztą jak mam na nie patrzeć ( i czuć ) to już wolę iść i wyrzucić. Nie zmienia to faktu że musimy przy najbliższej okazji wspólnie opracować jakieś mocne alibi ;)

 

Focus - skoro znowu nam się nie uda spotkać to chociaż wypijemy za Twoje zdrowie ! Kuruj się bracie kuruj bo przecież sezon w pełni!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągnąłem dzisiaj budkę na badanie techniczne i mijałem się z jakimś wiśniowym fiacikiem-kamperkiem na PZ XXXXX pomiędzy Kostrzynem a Pobiedziskami około 13. To nie Wy jechaliście? Wołałem przez radio ale cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągnąłem dzisiaj budkę na badanie techniczne i mijałem się z jakimś wiśniowym fiacikiem-kamperkiem na PZ XXXXX pomiędzy Kostrzynem a Pobiedziskami około 13. To nie Wy jechaliście? Wołałem przez radio ale cisza.

To nie my, nasza Paulinka to wielkie biale fiacisko na PSR XXXXX ;) Startowalismy o 19.00 i juz po 4h bylismy w Ustroniu gdzie koledzy zgotowali nam bardzo mile ( i mokre ;) ) powitanie! Dla odmiany teraz niebo raczy nas woda ale... i tak jest fajnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe... plany sie rozciagnely - wczasoleń nas dopadł

 

jutro startujemy dopiero do Buczynca na rejs...

 

Dzem "zaliczymy" pewnie gdzies we wrzesniu...:hehe:

 

 

8 września jest Dżem w Jastrzębiu Zdrój - 51 km od Zlotu Karawaning .pl w Wiśle:)

 

przekaż Darkowi - może go skusisz na Zlot:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemówię teraz bo Bodzio :sleep: a szczelnie wypełnia :piwo: mi dni i nie miałem czasu dodać coś od siebie.

Otóż aktualny wypad chyli się ku końcowi beksa.gif, naprawę cholernie udany. OTWARTY i SZCZERY!

Kończę bo Bodzio wstał :> i szykujemy pożegnalnego grilla bo.... JUTRO LECIMY DO ELBLĄGA !!!!

JUHU! :yay:

Edytowane przez Gal (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemówię teraz bo Bodzio :sleep: a szczelnie wypełnia :piwo: mi dni i nie miałem czasu dodać coś od siebie.

 

 

Taaak... jako organizator jest niezastąpiony ! Gdyby Wam z tym Dżemem jednak nie wyszlo to u nas jest truskawkowy, a niedługo będzie morelowy i jabłkowy... jakiś chlebek też się do niego znajdzie ;)

Bawcie się grzecznie ! ( bo bez nas :(:no: )

 

Widzę że Bodzio bije wszelkie rekordy! Zasypiania i ... wstawania też :)

Edytowane przez Kozaczki (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby się klb tylko nie zatarł :hehe: jak kilku byłych na tym forum cfaniaczek.gif . Bodek,czekamy na twój powrót z utęsknieniem i proszę cię NIE ZABIERAJ pogody na południe :gitara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodek,czekamy na twój powrót z utęsknieniem i proszę cię NIE ZABIERAJ pogody na południe :gitara:

 

Niech zabierze, przecież Ty miałeś jechać na północ :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie dziś słońce - chociaż tutaj...

jestem za Bodzio nie zabieraj pogody...

 

dajcie parę fotek z tego Buczyńca i z tego rejsu po Mazurach !

 

choć jak chłopaki będą składać przedsionki tylko co rozkładali to nie wiem kiedy tam dotrą...

 

pozdrowienia od Werki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.