Skocz do zawartości

Pomoc przy zakupie COMPASS Pentara 400/2


abe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

prosze o porade doswiadczonych kolegow, czy warto ubierac sie w taka przyczepe:

 

http://otomoto.pl/in...-C23918662.html

 

Przyczepa jest z Kielce i ja tez, takze wstepnie na ogledziny umowilem sie na niedziele.

Jest natomiast pewien problem z ta przyczepa, widac to nawet na jednym zdjeciu. Z relacji przez telefon dowiedzialem sie, ze bylo cos robione z tylnym rogiem, tam gdzie jest lazienka. Na rogu przyczepy brakuje ok metra listwy (widac na zdjeciu) i klapka od oprozniania wc jest dorabiana. Zauwazylem takze na zdjeciach, ze w lazience brakuje na scianie koszyczkow metalowych i uchwytu na papier. Silokon na laczeniu toalety ze sciana tez wydaje sie nowy (zbyt bialy).

 

Tu link do ogloszenia, jak to powinno wygladac. (wydaje mi sie, ze ktos z forum kupil ta przyczepe)

 

http://bierun.olx.pl...00-iid-66974171

 

Czy przy takich zniszczeniach, uszkodzenie mozna nazwac malym i czy wogole oplaca sie to ogladac? Na co zwrocic uwage? Czy jesli utarguje cene, warto ja kupic z takim uszkodzeniem?

Z reszty zdjec widac ze przyczepa prezentuje sie dosc ladnie. Obecny wlasciciel posiada ja od 4-5lat, sa papiery, instrukcje. Jest kolo zapasowe, butla, przedsionek.

 

Bede wdzieczny za wszelkie uwagi i spostrzezenia.

 

pozdrawiam

adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta pierwsza ma cały tył inny, ładny, ale co tak naprawdę panel (zderzak) maskuje tego nie wiadomo. Lampy europa, założone z konieczności no i żeby młodziej wyglądała.

W sumie ładnie wygląda i to wszystko a prawdy nie dojdziesz.

Jedno jest pewne, w przyczepach jest tak, że "tu dostała a tam ucierpiała". Mam tu na myśli konstrukcje przyczep.

Zajrzyj na PW.

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa przyczepa.

 

Firma angielska, ale wersja kontynentalna. Model Eurec 400/2 to chyba "brand" holenderskiego dealera: http://www.eurec.nl/

 

Tylne lampy nie wyglądają na farbyczne, a brak listwy może (ale nie musi) oznaczać spore zniszczenia szkieletu (złamania, próchno).

 

Cena nie wydaje mi się bardzo atrakcyjna jak za przyczepę po poważnych naprawach.

 

Model z linka kupił Kazek Kluska. Możesz go podpytać o szczegóły.

 

Pozdrawiam

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.