Skocz do zawartości

ogrzewanaie Tuma 3002


mundi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie Wszystkich! MAM PROBLEM Z OGRZEWANIEM GAZOWYM TURMA3002 . KUPIŁEM PRZYCZEPĘ TABBERT CONTESA 590 Z ROZEBANYM PIECYKIEM I TOCHĘ Z FATYGOWANYM. POSZUKUJĘ KOGOŚ KTO BY MÓGŁ TO NAPRAWIĆ I PODŁĄCZYĆ . Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA WSZELKĄ POMOC.I POZDRAWIAM!MUNDI :blagac:

 

POSZUKUJĘ SZCHEMATU INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ DO PRZYCZEPY TABBERT CONTESSA 590 JEŚLI KTOŚ MOŻE MI POMÓC TO BĘDĘ WDZIĘCZNY. POZDRAWIAM EDMUND

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Wszystkich! MAM PROBLEM Z OGRZEWANIEM GAZOWYM TURMA3002 . KUPIŁEM PRZYCZEPĘ TABBERT CONTESA 590 Z ROZEBANYM PIECYKIEM I TOCHĘ Z FATYGOWANYM. POSZUKUJĘ KOGOŚ KTO BY MÓGŁ TO NAPRAWIĆ I PODŁĄCZYĆ . Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA WSZELKĄ POMOC.I POZDRAWIAM!MUNDI :blagac:

 

POSZUKUJĘ SZCHEMATU INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ DO PRZYCZEPY TABBERT CONTESSA 590 JEŚLI KTOŚ MOŻE MI POMÓC TO BĘDĘ WDZIĘCZNY. POZDRAWIAM EDMUND

 

Jak mamy Ci pomóc jeśli jesteś z Madagaskaru? Czy nie? ;) Uzupełnij swój profil , a wówczas będziemy wiedzieć który z nas ma możliwość pomocy. Chętnie Ci pomogę ale z góry uprzedzam...na Madagaskar nie jadę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pisanie z dużych litrer oznacza w języku forumowym krzyk :ee:

 

 

krzyk rozpaczy... zapewne "okazja" okazala sie koszmarem...

 

 

 

nie wiemy czego potrzebujesz - czy chcesz wiedziec jak wyglada i czy czegos ci nie brakuje? czy potrzebujesz inst elektrycznej ogrzewania, schemat inst gazowej ogrzewania itd

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Dziękuję za natarcie uszu!! Jestem z małopolski,więc firma w Poznaniu, trochę za daleko.Po prostu ogrzewanie kupiłem z przyczepą a le było w częściach i nijak tego nie mogę ogarnąć. A schemat instalacji elektrycznej jest mi potrzebny, gdyż też jest instalacja nie kompletna. Pozdrawiam serdecznie .Mundi :dzieki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Dziękuję za natarcie uszu!! Jestem z małopolski,więc firma w Poznaniu, trochę za daleko.Po prostu ogrzewanie kupiłem z przyczepą a le było w częściach i nijak tego nie mogę ogarnąć. A schemat instalacji elektrycznej jest mi potrzebny, gdyż też jest instalacja nie kompletna. Pozdrawiam serdecznie .Mundi :dzieki:

 

Mundi - uzupełnij swój profil :dzieki:

Napisz dokładnie czego brak Ci w tej instalacji (której, 12V, czy 230V) ?

Daj jakieś szczegółowe fotki, opisz wszystkie problemy, co nie działa itd. Jak będziemy Cię ciągnąć za język, to do wakacji potrwa sama rozmowa. :oslabiony:

Jeśli nie wiesz, co i jak z piecem, to lepiej sam się do tego nie zabieraj, z gazem nie ma żartów.

Taka jest moja rada.

Poszukaj ... no właśnie :niewiem: Z Małopolski, czyli skąd dokładnie ?

 

:hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.