Skocz do zawartości

Części zamienne Electrolux Dometic


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam do zaoferowania dostęp do części z katalogu Electroluxa. Części są nowe w atrakcyjnych cenach. W Warszawie oferujemy również serwis sprzętu AGD w przyczepach.

Sam jestem właścicielem kemperka z 1991r więc wiem jak ciężko jest czasami znaleźć części czy serwis do ratowania naszego sprzętu. Stąd pomysł współpracy z serwisem Agdom.

zapraszam : kontakt@agdom.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy są dostępne podkładki, które montuje się pod blatem po palnikami gazowymi w kuchence z 1983r? Moje się delikatnie mówiąc utleniły i kuchenka nie nadaje się do użytku. Potrzebne mi metalowe podkładki które nachodzą aż na termopary oraz uszczelki po palniki. Kuchenka Elektrolux trój palnikowa.

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam do zaoferowania dostęp do części z katalogu Electroluxa. Części są nowe w atrakcyjnych cenach. W Warszawie oferujemy również serwis sprzętu AGD w przyczepach.

Sam jestem właścicielem kemperka z 1991r więc wiem jak ciężko jest czasami znaleźć części czy serwis do ratowania naszego sprzętu. Stąd pomysł współpracy z serwisem Agdom.

zapraszam : kontakt@agdom.pl

 

Witaj :hej:

Zarejestruj się w odpowiednim dziale "Konto firmowe" :ok:

 

Witam

Czy są dostępne podkładki, które montuje się pod blatem po palnikami gazowymi w kuchence z 1983r? Moje się delikatnie mówiąc utleniły i kuchenka nie nadaje się do użytku. Potrzebne mi metalowe podkładki które nachodzą aż na termopary oraz uszczelki po palniki. Kuchenka Elektrolux trój palnikowa.

 

... chyba kolego słabo szukałeś ;)

Myślę, że chodzi Ci o coś takiego :hmm:

 

http://allegro.pl/uszczelki-palnika-kuchenki-3-szt-i2250305192.html

 

:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow faktycznie słabo ale to nie tylko to jest mi potrzebne, u mnie brakuje jeszcze blaszanych podkładek, które mocowane są pod blatem kuchenki.

 

A tak bardziej konkretnie, jakieś fotki, to może coś "wpadnie" mi do głowy :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się cyknąć fotki w tym tygodniu. Chodzi o elementy który znajduje się pod blatem kuchenki. Doprowadzenie gazu do palnika odbywa się za pośrednictwem rurki zakończonej jak by lejem - jest poszerzona na końcu. Na ten lej nakładana jest metalowa podkładka która sięga aż termopary (w jej miejscu ma jak by wyoblenie). Od góry na blat nakłada się uszczelkę (z linku) i dokręca się całość za pomocą palnika. Podkładki które mi są potrzebne mają mnie więcej taki kształt:

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Edytowane przez Podola (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.