Skocz do zawartości

Wiosenne wietrzenie przyczep i kamperów


Rekomendowane odpowiedzi

IV Majowe Wietrzenie Przyczep i Kamperów Loch Ness 2012

 

Serdecznie zapraszamy właścicieli domków na kołach na kolejne już majowe wietrzenie przyczep campingowych i kamperów.

Spotkanie majowe odbędzie sie w terminie 27.04 – 06.05.2012 na terenie ośrodka campingowego Loch Ness / świętokrzyskie Gacki k. Pińczowa /.

 

Proponowany termin jest oczywiście elastyczny co oznacza możliwość wypoczynku już kilka dni wcześniej jak i przedłużenia pobytu po majówce. Jak co roku i w tym nie planujemy sztywnej ramówki dla Państwa. Każda rodzina czy grupa przyjaciół sama decyduje co chce robić jak odpoczywać a może leniuchować, zwiedzać, wędkować, grillować czy wszystkiego po trochu. Nasza rola dla nowo przybyłych to doradzić wskazać ciekawe miejsca warte odwiedzenia i zapewnić informację. Zaplanowane wspólne ogniska integracyjne starych, nowych i najnowszych sympatyków karawaningu odwiedzających Loch Ness zapewne uzupełnią pełną wiedzę o panujących tu zasadach wypoczynku i okolicy co warto zobaczyć, gdzie się wybrać lub co na haczyk na taaaką rybę.

 

Warunkiem przyjazdu na camping jest rezerwacja telefoniczna bądź e -mail co gwarantuje miejscówkę. Listę chętnych uczestników otwieramy 10 kwietnia. Pozostałe informacje zobaczycie Państwo na naszej stronie LOCH NESS lub udzielimy je telefonicznie 604 147 334

 

Zapraszamy! Dołącz do wyborowego towarzystwa i TY.

 

Inne zaplanowane spotkania, imprezy na nadchodzący sezon : Cholesterol PLUS 3, Piknik Rodzinny, Zakończenie lata i Cholesterol PLUS 4

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to by się z deka zazębiało, my zaczynamy weekend dopiero od 1 V i raczej 3 kończymy :oslabiony: ,

zobaczę jak jeszcze druga polowa się do tego ustosunkuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cennik na majówkę będzie ten sam co na 2012 rok , czy możemy liczyć na promocję .:niewiem:

 

zniżki zapomnijcie jeszcze nigdy nie było zniżek na gackach i jak znam życie to nie będzie a no i przygotujcie się ci co mają małe dzieci że za dzieci płatne jest jak za dorosłego bez względu na wiek dziecka

Edytowane przez david_dv (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zniżki zapomnijcie jeszcze nigdy nie było zniżek na gackach i jak znam życie to nie będzie a no i przygotujcie się ci co mają małe dzieci że za dzieci płatne jest jak za dorosłego bez względu na wiek dziecka

 

 

http://lochness-cennik.blog.onet.pl/

cennik mówi co innego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co masz namyśli że cennik mówi co innego bo ja wiem z doświadczenia że jest lipa w tamtym roku była wywieszona flaga karawaningu mieliśmy nadzieję że dla nas (forumowiczów) karawaningowców będzie zniżka i co się okazało że za dziecko w wieku 1 roczek i 2 miesiące zapłaciłem 4 zł czerwona.gif nie mówiąc o tym bym widział zniżkę dla nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zniżki zapomnijcie jeszcze nigdy nie było zniżek na gackach i jak znam życie to nie będzie a no i przygotujcie się ci co mają małe dzieci że za dzieci płatne jest jak za dorosłego bez względu na wiek dziecka

 

 

http://lochness-cennik.blog.onet.pl/

cennik mówi co innego...

 

 

co masz namyśli że cennik mówi co innego bo ja wiem z doświadczenia że jest lipa w tamtym roku była wywieszona flaga karawaningu mieliśmy nadzieję że dla nas (forumowiczów) karawaningowców będzie zniżka i co się okazało że za dziecko w wieku 1 roczek i 2 miesiące zapłaciłem 4 zł czerwona.gif nie mówiąc o tym bym widział zniżkę dla nas

 

na mysli mam to, że piszesz post wyżej, że nie ma zniżek dla dzieci (Twój tekst wytłuszczony na zielono), jak ci link do cennika nie działa, to masz tu screena z cennika

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.