Skocz do zawartości

Zasłona na drzwi - nie kotki!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów i koleżanki, mam dylemat nad wyborem zasłony do drzwi wejściowych. Znalazłem na allegro coś takiego http://moto.allegro.pl/zaslona-na-drzwi-pcv-tenda-60x185cm-i2243705096.html#tabsAnchor wygląda nieźle i do tego cena atrakcyjna porównując typowe kotki. Co sądzicie o tej zasłonie?

Pozdrawiam i dziękuję za opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie miałem kontaktu z takim cudem ale pewnie jest to hałasujące :niewiem:

 

 

 

 

Kit, nie miałem tej zasłony w rękach więc możemy tylko przypuszczać że plastik bedzie przy wchodzeniu/wychodzeniu lub większym podmuchu wiatru hałasował ale i tak bedzie cichszy od drewnianych koralików :hehe: . Jedna osoba tą zasłone kupiła i już do niej napisałem maila z prośbą o ocene zakupionego towaru. Czekam na odpowiedź. Jak by nie patrzył to cena zachęcająca i to mnie kusi :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem odpowiedź, cyt:

 

 

"No cóż.

Kupiłem też do przyczepy kempingowej.

Ogólnie jest fajna. Niestety nie ma za dużego wyboru na rynku tego rodzaju rzeczy.

Jedyny mankament który rzucił się na dzień dobry, to fakt jakiegoś dziwnego brudzenia tych elementów plastikowych z których jest wykonana zasłona.

Wykapałem w wodzie z proszkiem i zobaczę co z tego będzie.

W sumie za taka cenę to można wypróbować.

Jeżeli z czasem okaże się, że nie będzie problemu z tym zabrudzeniem, to będzie super.

pozdrawiam, Marek"

 

Zapytałem jeszcze o twardość plastiku z jakiego jest zasłona wykonana. Czekam na odpowiedź ale raczej się zdecyduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zależy czy pijesz alkohol w większych ilościach, jesli tak to będzie Ci ta osłona chałasować a to problem.

a tak powaznie to jednak wolę tradycyjną "z kotkami" ta mi nie pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tradycyjne "kotki" wydaja się jednak lepszym

dla mnie rozwiązaniem - choć te kuszą na pewno ceną, gdybym nie miał kotków -za 10 zł na pewno nawet dla próby bym sie pokusił:skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kotki lubią powiewać na wietrze zwłaszcza przy przeciągu, czasem wywiesza się je za drzwi żeby nie przeszkadzały i w tych przypadkach te plastikowe mogą rysować, brudzić poszycie przyczepy. No a jak nie to na pewno spać nie dadzą ;) U nas są kotki brązowo szare o dyskusyjnej estetyce ale swoją rolę spełniają perfekcyjnie. Cena faktycznie niska ale z przesyłką już się robi sumka której szkoda ryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, tak jak napisałem parę dni temu zdecydowałem się na zakup tej zasłonki i ........prawde mówiąc nie żałuje. Co do brudzenia to faktycznie przy montażu ręce robią się niebieskie ale wiem czym to jest spowodowane. Zasłona jest pakowana firmowo i aby plastikowe elementy się do siebie nie poprzyklejały sa pokryte jakby talkiem. To właśnie ten "talk" przy dotykaniu zostaje na dłoniach. Wystarczy umyć w ciepłej wodzie z dodatkiem choćby płynu do mycia naczyń i po problemie. Co do hałasu to PCV jest elastyczne ale nie gumiaste więc jak dla mnie hałas (jeżeli można tak to nazwać) nie stanowi problemu. Jak widać na załączonym obrazku prezentuje całkiem ładnie no i co najważniejsze że podoba się mojej córci :brawo::banan:

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.