Skocz do zawartości

CO MYŚLICIE O TYM MOZE KTOŚ WIDZIAŁ


wiluś

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Niedługo sezon będzie w pełni a My z rodzinka ciągle bez przyczepki!

Chcielibyśmy pojawić się w Grodzie Rycerskim ale bez sprzętu to nie bardzo dlatego chciałbym żeby znawcy się wypowiedzieli bo pasuje mi układ, waga żonie się podoba no i do Wrocławia w miarę niedaleko

Jak zwykle liczę na Grześka lecz wszelkie opinie mile widziane

 

http://allegro.pl/pr...2233272578.html

 

Czekam na opinię

 

Pozdrawiam i dziękuję

Edytowane przez wiluś (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjecia zrobione tak ze nie widac ewentualnych zaciekow czy baboli... :)

moze ktos z Wrocka to obluka ?

 

ogolnie zle nie wyglada...

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo zdjęć ale bardzo poglądowe - nie wiele widać.

 

Myślę, że warto oglądać - środek nie zniszczony brak dodatkowych podejrzanych " silikonów" chyba bardzo mało używana - zwróćcie uwagę na lodówkę i palniki w kuchence nówki !!! :hmm: Niemniej czujnym trzeba być zawsze. Powodzenia :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia pokazują ładną przyczepę, tymczasem "na żywo" może okazac sie coś zupełnie innego, do Wrocławia masz niecałe 200 km i prosta drogę, jeśli masz czas i ochotę to jezdz i sprawdz sam, nikt dobrze tak jak Ty za Ciebie tego nie zrobi, to się musi tobie podobać. A sprzedający są bardzo rózni, jechałem kiedyś do samochodu idelanego , tymczasem na miescu okazywalo się, że brakuje częsci kierownicy,zdjęcia tez były rewelacyjne. W swojej karierze pojechałem do Lubska po przyczepę a przyjechałem bez, brak koła zapasowego i popekane opony zamontowane na przyczepie kategorycznie zdyskwalifikowały przyszły zakup. Pamietaj, że lepiej czasem zapłacić za paliwo (tzw frycowe) niż później borykać się z problemem tragicznej przyczepy. Swoją przyczepę nieznacznie ryzykując kupiłem w Skierniewicach, pojechałem sam, bez żadnej wiedzy odnośnie caravaningu. Czasem poprostu trzeba mieć szczęście (jestem urodzony w niedziele i w czepku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj a ile osob potrzebujesz zakwaterowac...?

 

My rodzinka 2+2 dzieciaki po 13i9 lat

 

 

Ale to tez nie chodzi nawet ile sposób ja szukam konkretnego układu takiego jak ma między innymi ten TEC no i waga do 1100 DMC

 

 

 

Pamietaj, że lepiej czasem zapłacić za paliwo (tzw frycowe)

 

 

No jak na razie to moje frycowe już jest dość kosztowne !

Ale ie ma się co zrażać

Trzeba poprostu szukać a kto szuka ten..... co ???

ZNAJDZIE :winner:

Edytowane przez wiluś (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.