Skocz do zawartości

Co z tym Viatol-em?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ciekawe, czy to ktoś wcześniej przemyślał, że dwóch samochodów pod jedną cepkę nie podepnie i dwoma na raz ciągnął nie będzie. A w konsekwencji wystarczył był jesden Viatoll na przyczepę. Ale kto komu każe myśleć. Polak i tak zapłaci - bo musi.

Edytowane przez Sylwek3108 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bazując na liście kolegi Miodzio stworzyłem list, jaki chcę wysłać w naszym imieniu do TVN24, POLSATU NEWS, TVP3, jak równiez udac sie z nim do wspomnianych wczesniej Biur Poselkich. Prosze kolegów o przeczytanie i ew. korekty.

 

 

Pismo TVN, POLSAT.docx

Edytowane przez Piotr40 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bazując na liście kolegi Miodzio stworzyłem list, jaki chcę wysłać w naszym imieniu do TVN24, POLSATU NEWS, TVP3, jak równiez udac sie z nim do wspomnianych wczesniej Biur Poselkich. Prosze kolegów o przeczytanie i ew. korekty.

Wstaw ten plik w formacie Word 2003. (.doc)

 

Sam wysłałem pismo do Uwagi w powyższej sprawie z zaproszeniem na XIII Zlot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydrukuję pismo Piotra i walę w przyszłym tygodniu do biur poselskich w Gliwicach - zróbmy to wszyscy zasypmy ich listami niech coś zaczną robić w tej sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

jakie to wzruszajace ze sa jeszcze ludzie(entuzjasci-optymisci) ktorzy  mysla ze w polskich biurach poselskich siedza tacy ktorzy mysla lub dbaja o interesy wyborcow :) 

 

napiszcie do Nich pol roku przed wyborami to Wam gwiazdke z nieba obiecaja :)

 

powodzenia zycze :)

 

trzymam kciuki

 

pozdrawiam

Edytowane przez radwan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o wlasnie...

im wiecej pisemek tym bedzie tanszy papier toaletowy...

 

gornicy, nauczyciele,pielegniarki... myslicie ze oni pisali pisemka i latali po biurach poselskich?

 

odrazu potrafili sie skrzyknac i przejsc do ofensywy - jedynie tak nadęci egoisci pilnujacy koryta przy Wiejskiej moga zrozumiec ze nie ma co pogrywac z "narodem"...

 

dogadac sie z transportowcami i zrobic zadyme...

 

glowny postulat to zniesienie myta a jak nie to wycofanie oplaty paliwowej w paliwach - JEDNO ALBO DRUGIE...

 

jak mozna placic za cos dwukrotnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o wlasnie...

im wiecej pisemek tym bedzie tanszy papier toaletowy...

 

gornicy, nauczyciele,pielegniarki... myslicie ze oni pisali pisemka i latali po biurach poselskich?

 

odrazu potrafili sie skrzyknac i przejsc do ofensywy - jedynie tak nadęci egoisci pilnujacy koryta przy Wiejskiej moga zrozumiec ze nie ma co pogrywac z "narodem"...

 

dogadac sie z transportowcami i zrobic zadyme...

 

glowny postulat to zniesienie myta a jak nie to wycofanie oplaty paliwowej w paliwach - JEDNO ALBO DRUGIE...

 

jak mozna placic za cos dwukrotnie?

Chyba drogowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zamierzam dzisiaj wysłac ten list do Redaktorów Naczelnych TVN24, TVP INFO, POLSAT NEWS. Mam tylko problem, jak sie pod nim podpisac. Mogę jednoosobowo, ale czy nie lepiej będzie w imieniu nas wszystkich?? Stąd prosba o Waszą zgodę.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyrażam zgodę na podpisanie w moim/naszym imieniu. Teraz mnie Viat nie dotyczy, tak jak większości z nas. Tyle że przyczepy są coraz cięższe, auta też i prędzej czy później większość z nas to dopadnie! Działajmy wszyscy, bez względu na wagę. Teraz karawaningowcy, jutro wszyscy, łącznie z rowerami i wózkami dziecięcymi :czerwona:  Tylko szukają jak wydoić obywatela, a w zamian dać..., nic nie dać, bo jeszcze można na coś naciągnąć. Obywatel będzie się podpierał łokciami i dalej pracował na kolejne chore rządy. 

Życzę powodzenia i trzymam kciuki :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego listu/pisma wtrąciłbym jeszcze małe uzasadnienie, że przejazdy płatne komercyjne/zarobkowe pojazdów, są doliczane do kosztów funkcjonowania firm, natomiast opłat za przejazdy turystyczne w żaden sposób od kosztów ogólnych odliczyć nie da rady. 

To tak dla jasności zrozumienia istoty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.