Skocz do zawartości

Jak uruchomić sedes ? :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

od 2 tygodni jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami cepki Elddis 300 EX.

 

Dzięki forum a konkretnie archiwum udało mi się uruchomić piec, lodówkę i bojler - wszystko puki co na gaz.

Mogło by się to wydawać trywialne jednak jak się okazuje w moim przypadku nie do końca.

 

Dziś piszę do Was z prośbą o kilka wskazówek w temacie uruchomienia "kibelka" - przyczepa posiada oddzielny - obracany sedes - na zewnątrz jest umieszczona kaseta.

Dioda przy spłuczce pomimo podłączonego zasilania aku nie świeci i mikro-styk nie reaguje na bodźce zewnętrzne.

Sprawdzałem bezpieczniki - są ok.

 

Nie rozbierałem puki co sedesu stąd zanim się za to zabiorę prośba o listę rzeczy: na co szczególnie powinienem zwrócić uwagę lub sprawdzić? - dodam że nie posiadam do tego żadnej instrukcji.

 

Załączam zdjęcia sedesu.

Producent: Thettford

Model: brak informacji

 

 

Pozdrawiam,

Krolson

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dioda sie swieci jak jest pelno w kasecie

 

to słuszna uwaga, w chwili obecnej kaseta jest pusta - sprawdzę to najprędzej we czwartek.

 

Czy na coś jeszcze powinien zwrócić uwagę?

 

Czy jesteś w posiadaniu instrukcji obsługo to tego sprzętu?

 

Pozdrawiam,

Krolson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja, ponieważ nigdy nie korzystałem z kibla, bo go wcześniej w przyczepie nie miałem. Oraz jak wcześniej wypożyczałem budki z kibelkiem to też nie używałem, robiłem tam składzik bagaży.

 

To teraz po zmianie budki na większą i z kibelkiem, za każdym razem jak właziłem do kibla ( obsługę znam co gdzie wlewać, co wyciągać, gdzie dolewać, jak wylewać, co podkładać itd hehe podotykałem, poczytałem, popytałem ) no ale wracając do wątku: cały czas się zastanawiałem co to za dziurka w tym kiblu, ktoś coś urwał? zepsuł? wyłamał? gdzie kluczyk do tej dziurki i co ten kluczyk otwiera? hahahah

 

A tu się dzisiaj okazało, że to dioda jest jak kibel pełny :winner:

 

Jutro jak po widnemu wrócę z pracy to zaleję kibel i zapalę diodę hehe%281%29.gif

 

 

Kurczę, niby takie proste a człowiek uczy się przez całe życie :mlot:

 

Niby opanowane wszystko, wypady na dziko z pełnym osprzętem i wyposażeniem a tu mała dziurka wprowadza mnie w konsternację :lol:

 

 

Dzięki Krolsonie za Twój post :piwo:

 

I Luksiaku za odp.

 

Czyli w mojej budzie wszystko OK. HAHAHA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.