Skocz do zawartości

OTTEN 315 LS


gusia-s

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo że jesteśmy od jakiegoś czasu na forum, a przyczepkę mamy od roku - to w tym dziale prezentuję ją poraz pierwszy.

Jest to holenderska przyczepa, marki OTTEN 315 LS z 1988 r. typu salonka, raczej rzadko spotykana w naszym kraju, aczkolwiek na forum jest jeszcze jedna ale inny model. Przyczepę kupiliśmy z przeznaczeniem do korzystania dla 2 dorosłych osób.

Masa własna - 525 kg, DMC - 850 kg. Zimowała pod chmurką, zniosła to dzielnie - nie zauważyliśmy żadnych szkód.

Wyposażona jest w zlew z pompką elektryczną, kuchenkę gazową, ogrzewanie gazowowe z nadmuchem oraz dołożone przez nas jako alternatywa panele grzewcze elektryczne z termostatem - sztuk 5 - każdy po 0,1 kw, po jednej stronie szt. 2 po drugiej szt. 3, które można uruchamiać niezależnie. Posiada 2 uchylne okna, pozostałe 2 są nieuchylne, podnoszony dach, rolety we wszystkich oknach, moskitiery w uchylnych, przedsionek pełny.

W sezonie zimowym - przyczepka dostała również oświetlenie ledowe nad blatem kuchennym oraz pod szafkami nad siedzeniami. Dodatkowo wszystkie szafki zmieniły wygląd, dołożone zostały listwy wykończeniowe aluminiowe tak żeby nadać jej trochę estetyki. Chcemy jeszcze wymienić blaty kuchenne oraz stół gdyż ten jest cięzki strasznie. Narazie z efektu jesteśmy oboje zadowoleni :). Ciekawa jestem Waszych opinii - dlatego zamieszczam zdjęcia z przed i po liftingu. Zdjęcia nie są pierwszej jakości - cykane telefonem ;-) ale co nieco widać

 

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc o wyposażeniu, zapomniałam o lodówce - oczywiście jest i była :)

Moja ingerencja ograniczyła się do wyboru kolorystyki, reszta to własnoręczna ingerencja Tomka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skądś to znam ,pani myśli a mąż wykonuje klnie.gifklnie.gifklnie.gif

 

 

Bo mężczyźna to głowa rodziny a kobieta to szyja co musi tą głową kręcić:ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o "mdłość" białych wnętrz - to kwestia gustu, ja szukałem wręcz z białym wnętrzem przyczepy.

 

a propos tematu: fajna przyczepka i bardzo fajnie zrobiony lifting:)

oby długo i dobrze służyła !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Bardzo ładny tuning.:brawo: :brawo: :brawo: Pasuje pod mój gust bo nie trawie wnętrz rodem z sali operacyjnych.

Rozumiem że okleina samoprzylepna?

Te panele gdzieś już widziałem.

 

Pozdrawiam i gratuluje fajnej roboty.

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że okleina samoprzylepna?

 

zgadza się :yes:

 

... Te panele gdzieś już widziałem.

 

panele były zakupione jakies 15 lat temu i przez krótki okres używane jako dodatkowe zastępcze źródło ciepła w pomieszczeniu na oko z 15m2, potem walały się na strychu i nawet nikt wtedy nie pomyślał o takim sposobie ich wykorzystania ;-) w oryinale były również białe - teraz zostały pomalowane na ciemny brąz matowy

 

Fajnie, że podoba się :) też nie bardzo przepadam za białymi czy kremowymi mebelkami :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.