Skocz do zawartości

Uchwyt do moskitiery lub żaluzji


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jestem nowicjuszem na forum więc proszę o wyrozumiałość.Kilka miesięcy temu zostałem szczęśliwym posiadaczem przyczepki Weippert.:]Jak już pogoda pozwoliła to wziąłem się za doprowadzenie mojej "Bonanzy" do stanu używalności,szczególnie że wiosna zbliża się dużymi krokami.Przy sprawdzaniu działania rolet i moskitier ułamałem :sciana: ze dwa uchwyty za które się rozwija i mocuje aby się takowe nie zwijały.Plastik z którego były wykonane po prostu się rozkruszył.Czy można gdzieś kupić albo jakoś dorobić takie uchwyty?Proszę o pomoc.Pzdr z pomorza.:dzieki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.Jutro pstryknę foto i wrzucę.Dzięki.

 

No,w końcu trzasnąłem te fotki...a właściwie jedną która się udała :winner:,widać na niej jeszcze Cały i Zdrowy uchwycik,jeden z niewielu który się ostał.Jak nie dam rady nigdzie kupić to chyba sobie wystrugam...:thank:

 

Ok.Jutro pstryknę foto i wrzucę.Dzięki.

 

No,w końcu trzasnąłem te fotki...a właściwie jedną która się udała :winner:,widać na niej jeszcze Cały i Zdrowy uchwycik,jeden z niewielu który się ostał.Jak nie dam rady nigdzie kupić to chyba sobie wystrugam...:thank:post-8251-0-35967500-1331999300_thumb.jpg

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem te są ok. niestety podrożały :hej:

 

http://moto.allegro....2211395880.html

 

Dzięki za wskazówkę.Tylko żeby nie ta cena...:look:,musiałbym wydać ze dwie stówy,bo znalazłem ze12 szt uszkodzonych...:wrrr:.chyba zacznę strugać-może z patyczków po lodach...:jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wskazówkę.Tylko żeby nie ta cena...:look:,musiałbym wydać ze dwie stówy,bo znalazłem ze12 szt uszkodzonych...

 

No niestety. Puki co wszystkie klamoty w Polskich sklepach na wagę złota :niewiem:. Ja sporo kupuję na Ebay.de tylko muszę czekać na okazjonalne wysyłki bo by wyszło na to samo :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

proponuje najpierw zapytac o dokladne wymiary przed zakupem :)

uchwyty te wystepuja w 2 roznych wersjach i nie zawsze pasuja :(

 

pozdrawiam

 

Te są takie sprytne, że mają obie strony z różnymi średnicami "wałeczka" i pasują do dwóch rozmiarów. Ale pewnie rzeczywiście nie do każdego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile potrzebujesz Kolego tych uchwytów...? Jeśli dwa, to nie wykluczam, że coś znajdę u siebie w "szpergałach".

Jutro sprawdzę w garażu. Jakieś mam na 100%.

 

Witam.Dzięki za pomoc :),ale może zostaw dla siebie,bo Ja z tego co z grubsza naliczyłem to potrzebuję około 12 szt.więc chyba i tak będę musiał zamówić...:hmm: Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozumiałem, że potrzebujesz ze dwie sztuki ;-)

sna zbliża się dużymi krokami.Przy sprawdzaniu działania rolet i moskitier ułamałem :sciana: ze dwa uchwyty za które się rozwija i mocuje aby się takowe nie zwijały.

 

Proponuję - wymyśl jakiś inny sposób mocowania, albo poszukaj w okolicy miejsca zamieszkania kogoś, kto handluje używanymi budkami lub jeszcze lepiej - kogoś kto handluje częściami. Za 10-20 zł kupisz tyle ile Ci brakuje ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozumiałem, że potrzebujesz ze dwie sztuki ;-)

 

 

Proponuję - wymyśl jakiś inny sposób mocowania, albo poszukaj w okolicy miejsca zamieszkania kogoś, kto handluje używanymi budkami lub jeszcze lepiej - kogoś kto handluje częściami. Za 10-20 zł kupisz tyle ile Ci brakuje ;-)

 

Najlepszym sposobem byłoby zawitać do sklepu ale niestety tutaj gdzie mieszkam :klnie: (Słupsk) nie ma żadnego sklepu z akcesoriami do przyczep.Najbliższy to chyba w Trójmieście...:niewiem:.Hej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.