Skocz do zawartości

Prośba o ocenienie stanu przyczepy.


MatS

Rekomendowane odpowiedzi

No ok, przepraszam , ale nie rozumiem co złego jest w cytowanej mojej wypowiedzi :niewiem:

 

Niemniej jednak uważam, że kolega kolegę wprowadza w błąd zapewniając o ogromnym wyborze ładnej przyczepy w cenie 4-6tys. zł.

Wszyscy wiemy jak trudno jest kupić coś godnego a z niewielkim budżetem jeszcze trudniej i taka jest rzeczywistość.

Chciałem sprowadzić kolegę na ziemię ale nie bardzo mi to wyszło .

Ja jeszcze raz przepraszam.

No, nowy... :piwo::gitara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Koledzy .. wyluzujcie rajtuzy ;) A tak w temacie dla mnie podpadziochą jest że gość oferuje kota w worku. Nie zrobił zdjęć wnętrza bo nie chce straszyć albo chce tą przyczepę gwizdnąć więc się do niej nie zbliża ;) Bardziej to pierwsze bo można sobie wyobrazić co tam może być jeśli ona stoi bez 2 okien.

Edytowane przez pasjonat (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem cały wątek i myślę, że nie ma co się podniecać do przyczepy której jeszcze nie ma. Lepiej spokojnie poczekać na więcej zdjęć. I przede wszystkim nie kupować zgniłka. Naprawa przyczepy jest droga i często ekonomicznie nieuzasadniona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra tamtą chyba sobie odpuszczę. Jak mam jechać 300km w jedną stronę żeby obejrzeć szrot to ja bliżej złom znajdę.

 

A co powiecie o tej. Trochę starsza ale używana moim zdaniem gość o nią dbał

http://otomoto.pl/in...-C22609341.html

 

A co do prawa jazdy to mam na samochody powyżej 3.5 i na przyczepy do nich więc looz

Edytowane przez MatS (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co powiecie o tej. Trochę starsza ale używana moim zdaniem gość o nią dbał<br style="color: rgb(88, 96, 112); font-family: tahoma, arial, verdana, tahoma, sans-serif; line-height: 18px; background-color: rgb(253, 254, 255); ">http://otomoto.pl/in...-C22609341.html<br style="color: rgb(88, 96, 112); font-family: tahoma, arial, verdana, tahoma, sans-serif; line-height: 18px; background-color: rgb(253, 254, 255); ">

 

Sprawia wrażenie porządnego sprzętu.Tyle można wywnioskować ze zdjęć.Trzeba jechać obwąchać i pomacać , ale coś mi mówi że to ciekawa oferta - dobrze zrobione zdjęcia i uczciwe podejście sprzedającego w temacie przeglądu i ogumienia - niby nic a cieszy w tych podłych czasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie będę nawet się tłukł po tą białą żeby ją oglądać chyba że gościu przyśle zdjęcia i będzie tam przyzwoicie a jak będzie zwlekał że jeszcze jej nie ma to jadę nad morze.

I na pewno tą łatwiej się ciągnąć będzie.

Szczególnie że ta biała pewnie stała dużo i do polski też na lawecie przyjedzie to łożyska piasty mogą się posypać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy szukać dziury w całym. Więc na zdjęciu z widocznymi osobami - jeden ma opaskę na oczach. Znaczy przestępca ;-)

 

Oczwyiście - żart. Ale ze zdjęć, to ja bym się przyjrzał wywietrznikowi dachowemu. Wygląda bardzo fajnie, ale mam takie głupie wrażenie, że na samym brzegu zdjęcia, koło wywietrznika jest jakby cień. Najprawdopodobniej tylko cień, ale warto pomacać. Łazienka na ścianie też ma lekki cień. Też trzeba pomacać. Okno przy kuchni - widać, że kuchnia była używana, więc raczej zgodnie z opisem działa. Ale oknu należy się przyjrzeć. Oczywiście wszystkie okna trzeba obejrzeć :-) Ale ze zdjęć mi się ta przyczepka bardzo podoba. Jak ktoś napisał - zamknąć wszystkie okna i drzwi, poczekać chwilę i wejść do przyczepy. Jak nie śmierdzi - znaczy brać :-) Oczywiście pod warunkiem, że smrodów nie zabija jakiś sztuczny zapach :-)

Edytowane przez Michalc3 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no tamtej już raczej nie biorę pod uwagę.

znalazłem jeszcze 2 i podrzucę do nich linki ale to za jakieś 20min

 

Tu ta 1: http://moto.allegro.pl/sprzedam-przyczepe-kempingowa-idealna-dla-rodziny-i2119818129.html

Edytowane przez MatS (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tamtej już chyba nie warto wracać... teraz zajmujemy się avento, która wygląda na taką, którą nie tylko jako biuro zawodów można używać - lecz także na jakiś wypad wyskoczyć, jakby była bliżej mnie sam bym pojechał oglądnąć.

 

ładny ten kolor zewnętrzny - inny niż standardowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adria z pierwszego linku wydaje się cokolwiek sfatygowana - odpuściłbym ja .Burstner z drugiego linku wydaje się w porządku , pamiętaj jednak że na podstawie zdjęć zbyt dużo powiedzieć nie można .Obie te propozycję bije jednak Avento - moim zdaniem jest naprawdę godne uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.