Skocz do zawartości

Prośba o ocenienie stanu przyczepy.


MatS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Jestem w trakcie kupna przyczepy do 6 tyś.

Pewnie rodzi się u was pytanie dlaczego tak mało chcę przeznaczyć ?

No to już odpowiadam przyczepa będzie służyć jako biuro w firmie oczywiście powiedzmy biuro będzie głównie stała więc nie chcę na nią zbyt wiele przeznaczyć.

Oczywiście od czasu do czasu będzie jeździć z warszawy do słomczyna na rallycross.

I stąd pytanie czy ta przyczepa jest warta uwagi jak widać cena przystępna więc w razie co jest jakaś kasa żeby w nią włożyć

link do aukcji http://moto.allegro....2090412686.html

Właściciel zdjął ją z aukcji bo ją wstępnie zarezerwowałem

I czy w razie co honda Accord 1.8 Vtec podoła tej przyczepie Accord ma 140km

Edytowane przez MatS (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kolego - ta przyczepa w ogłoszeniu to przyczepa wirtualna - do sprowadzenia. Nie ma jej danych czyli Dopuszczalnej Masy Całkowitej DMC. Dopiero jak ją poznasz i porównasz z danymi z dowodu rejestracyjnego swojej Hondy to uzyskasz odpowiedź czy Honda podoła. Civic według mnie raczej jest za lekki i nie pociągnie takiej przyczepy.

Ocena przyczepy bez zdjęć środka jest niemożliwa ;)

Pozdrawiamy serdecznie waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tez mnie nurtuje brak zdjęć środka ale chciałem żeby znawcy tematu ocenili czy jest coś podejrzane z zewnątrz.

A samochód to się pomyliłem będę ją ciągnął accordem.

A przyczepa waży coś ok 1100 albo 1200 tak mówił właściciel.

wiem że jest do sprowadzenia ale zajmuję się tym ten gościu. Numer na aukcji jest podany chyba do jego szwagra z tego co mówił ten szwagier podaje temu gościowi twój nr a on do Ciebie z Francji dzwoni

A no i moje pytanie czy ten szary nalot jest do zmycia ew spolerowania mechanicznego ?

Edytowane przez MatS (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego - ta przyczepa w ogłoszeniu to przyczepa wirtualna - do sprowadzenia. Nie ma jej danych czyli Dopuszczalnej Masy Całkowitej DMC. Dopiero jak ją poznasz i porównasz z danymi z dowodu rejestracyjnego swojej Hondy to uzyskasz odpowiedź czy Honda podoła. Civic według mnie raczej jest za lekki i nie pociągnie takiej przyczepy.

Ocena przyczepy bez zdjęć środka jest niemożliwa ;)

Pozdrawiamy serdecznie waytogo.gif

 

Hmmm... Civic pewnie nie... ale kolega pisał że ma Acorda :palacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zauważyłem.

Ale za jakieś 3dni będzie w Polsce.

Sam bym się nie porywał po zakup pierwszej przyczepy do Francji.

No właśnie jestem ciekaw jak w niej środek wygląda bo porównując ceny z allegro to średnio chce mi się wierzyć w takie okazje

Ale ciekawe że gość wcześniej wystawił inną przyczepę i tez 20 min zniknęła z allegro i też ją ktoś kupił

Tak pisałem że civic ale to accord. 270635636-JUMP2.gif

Ja w swoim haka nie mam więc jak będę potrzebował jechać z przyczepą to albo będę zmuszony założyć hak albo zostanę skazany na accorda.

Edytowane przez MatS (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ... naprawde ciężko cokolwiek podpowiedzieć ... cena naprawde "podpadziocha" więc rewelacji bym się nie spodziewał ... tym bardziej, że to już z kosztem przywiezienia... hmmm.. poproś go o fotki nieco bardziej szczegółowe...

Edytowane przez doubleseven (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa... że co?

 

?Rozwiń swoją myśl.

 

Pewnie koło środy gość zadzwoni że ma ją w Polsce to mu powiem żeby porobił dokładniejsze fotki

W końcu chce wiedzieć po co jadę będę miał prawie 300km w jedną stronę.

Edytowane przez MatS (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim samochodzie Bravo nie ma haka

A znajomy ma Hondę Accord która ma hak więc nią wybieramy się po przyczepę.

Ale gdy będę potrzebował częściej jeździć z przyczepą a nie tylko kilka razy na słomczyn to założę hak do mojego samochodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jasne.

Na ostatnim urlopie poznałem ludzi ze Śląska.

Mieli właśnie Accorda, raczej starszy rocznik i p-pę Hobby 4 osobową, też starszy model.

Przy piwku opowiadał, że nie miał żadnych kłopotów z holowaniem jej , a drogi na zachodnie wybrzeże trochę przebył.

Jeśli chodzi o Bravo... hm... skalkuluj i analizuj bo może być kucha.

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy 150km ?

No nawet jeśli bravo nie podoła to będę pożyczał accorda.

 

A no faktycznie tak to wygląda jak by szyby nie było.

Jaki może być koszt wstawienia okna takiego. O ile nic w środku nie zamokło.

A jak z tym nalotem to wypłowiały plastik czy brud.

Jak wypłowiały plastik to spoleruję tą wypłowiałą warstwę.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.