Skocz do zawartości

IV Zlot Pomorza i Kujaw


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 230
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hello :hej: my też już w domu w końcu rozpakowani, a ja nawet przy kompie,a Werusiowi tak spodobał się kurs nurkowania ,że od godziny nurkuje w wannie :hehe: . Wszyscy wróciliśmy zadowoleni, pełni nowych doświadczeń i wrażeń, pozdrawiamy wszystkich starych i nowo poznanych zlotowiczów i do następnego szybkiego zobaczenia na równie udanych spotkaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już w domku.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z atmosfery. Ludzie!, bez Was nie byłoby tak fajnie.

Dzięki wszystkim, starym wyjadaczom oraz całkiem nowych "świeżaków" zlot możemy zaliczyć do sympatycznych.

Teraz, dosłownie, z wypiekami na twarzy czas na odpoczynek po tym odpoczynku hehe(1).gif.

Na podsumowania czas będzie później.

Dobranoc sleeping_2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki wszystkim, starym wyjadaczom oraz całkiem nowych "świeżaków" zlot możemy zaliczyć do sympatycznych.

 

 

Mariusz , to że spotkaliśmy się w tym doborowym towarzystwie jest w dużej mierze Twoją zasługą . Znalazłeć urocze miejsce i zorganizowałeś ten zlot . Wielkie dzięki .:dzieki: . Do zobaczenia na następnych zlocikach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My równiez cało i zdrowo w betonowych scianach ..

 

Podziękowań mnóstwo leci

w domu nie chcą nam spać dzieci.

Jest cieplutko, sucho wszędzie

a Kaśka, że w przyczepie spać będzie.

 

Kiedy wyjazd? - Marcyś pyta

Gosia wracać chce z kopyta

cofnąłbym czas z miłą chęcią

eh..

i co ja mam powiedzieć dzieciom ?

 

Dziękujemy wszystkim za wspaniałe chwile.. Wiesi i Pawłowi za gościnne przyjęcie pyszną kawę i ciasteczka.. ( mniam ) oraz wszystkim nowo poznanym :)

mam nadzieje że niebawem zobaczymy się na kolejnym zlocie :)

 

Ps.. Ciociom i wujkom przesyłam buziaki od Marcelinki i i Kasi .. ( bo mi tu żyć nie dają )

Edytowane przez Pinesio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, no i ja już w domku, rozpakowany . Wielkie dzięki :dzieki: za wspaniałe towarzystwo i atmosferę :biwak: starych wyżeraczy oraz nowych uczestników tego zlotu, szczególne podziękowania za przygarnięcie gastronomiczne :jesc: dla "Margarity" i "Pinesio" , za muzykalność wieczoru dla "Tymara" :gitara: oraz dla wszystkich razem i z osobna jeszcze raz Wielkie dzięki za wspólnie spędzony czas. Na relację przyjdzie odpowiedni czas.

 

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenie mam nadzieję już nie długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

My również dojechaliśmy szczęśliwie. Serdecznie dziękujemy za super towarzystwo, wybranie super miejsca i atrakcje na spływie :)

 

... mam nadzieję, że do szybkiego zobaczenia

 

Łukasz, Aga i "dziecko lasu" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w roztargnieniu wspaniałego samopoczucia zapomniałem i proszę o wybaczenie :dzieki: :dzieki: :dzieki: :dzieki: :dzieki: :dzieki: Wielkie podziękowania dla karawaningowej Pani Doktor " ręce które leczą" oczywiście mowa o Alicji z timu "Misiek2" jeszcze raz dziękuję za opiekę medyczną :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet:.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Przemku jako Głównemu grafikowi "Braci Kujawskiej" dla twojej załogi zawsze się znajdzie miejsce pod dachem naszych przyczepek, a przy okazji podziękowania za naklejki zlotowe.

 

Pozdrawiam serdecznie.

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja chcę wszystkim podziękować za liczne przybycie, aktywne uczestnictwo oraz za wyrozumiałość. Ludziska dopisali w przeciwieństwie do pogody. U mnie skończyło się antybiotykiem. Ale co tam. Było świetnie, dzięki wszystkim.przytul.gif

A tutaj moje fotki:

ZDJĘCIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłość obiecuję swój pobyt przez cały zlot, co podobno gwarantuje bezdeszczową pogodę.

Nie wiem dlaczego tak jest, ale w pracy planują swoje wyjazdy tylko w dni kiedy ja jadę, bo wtedy nie będzie padać:niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.