Skocz do zawartości

IV Zlot Pomorza i Kujaw


Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem odpowiedź od zarządcy pola, pozwolę sobie zacytować:

Pytanie:

Witam ponownie. Na dzień dzisiejszy mam chętnych 28 przyczep i 32 osoby na spływ.Ilość może się zmienić w obu przypadkach. Najwięcej będzie zależało od pogody. Rodzi się pytanie:1. Czy z prądem nie będzie problemu jak każdy się podłączy?2. Czy ma Pan, lub czy może Pan na ten czas zainstalować jakieś przedłużacze z dodatkowymi skrzynkami z prądem na najbardziej odległe miejsce?3. Czy istnieje możliwość, aby część ludzi spływ zaczynała w Gołąbku, a cześć tu kończyła, jakie duże grupy Pan przewozi na raz?4. Czy na miejscu będziemy mogli jeszcze skorygować ilość uczestników spływu? Proszę o odpowiedź na wszystkie pytania. Zależy mi na tym, aby uczestnicy wywieźli dobre wrażenie z tego miejsca, ponieważ są z różnych regionów Polski. Chciałbym, aby także Panu zależało na tym. Opinie w na forum ma Pan zapewnione, a jakie to już myślę zależy nie tylko od nas.

Odpowiedź:

Witam był pan i widział pan warunki co do podłączy jest to pole namiotowe a nie campingowe nie wiem jak się podłączycie i czy nie bedzie problemów z zasilaniemprzedłużacze każdy musi mieć swojeco do 3 pytania nie ma problemupytanie 4 jeśli będzie chodziło o 1 lub 2 kajaki to tak lepiej żeby był jeden kajak więcej niż ma zabraknąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 230
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Troszkę opryskliwie .

 

Ale damy radę . Trzeba oszczędzać prąd i nie używać dużej mocy . Reszta w naszych rękach . :tuptup:

 

Celnie to ująłeś waytogo.gif.

Początkowo to nawet nie chciałemhmm.gif Wam tego pokazywać, ale co tam, przecież co ja mogęuzbroj_zlo.gif, ja tyko pośredniczę30.gif.

Ważniejsze jest to, aby nie plątał się nam pod nogami033102bebe_1_prv.gif, a reszta będzie okwaytogo.gif w takim towarzystwiepub2.gif.yay.gifyay.gifyay.gif

Zobaczymy jak będzie na miejscu.

Acha jeszcze pad.gifpad.gifpad.gif

Edytowane przez tymar (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Tymar i cała Brać. Jak znajdzie się miejsce to chętnie Was odwiedzimy (być może kilka przyczep), ale szczegóły podamy po świętach. Co do prądu to jak zawsze problem przy większym zlocie,ale wystarczy wiedza uczestników o ograniczonych możliwościach właściciela campingu i kłopot przestaje istnieć. Pozdrawiam Adam :banan: :banan: :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jaka miła wiadomość, super. Miejsca starczy dla każdego. Najwyżej będzie ciaśniej, to tylko dwa dni, a liczy się atmosfera. Im nas więcej tym weselej. Zapraszamy.

Jak będziecie coś wiedzieć dajcie znać ile cycep na zlocik i ile chętnych na spływ, bo kajaki trzeba wcześniej zmówić.

A jeśli chodzi o prąd, to właśnie dostałem odpowiedź. W każdej skrzynce są dwa gniazdka 230V, zabezpieczenie 25A. Skrzynek jest kilka, więc przy rozsądnym gospodarowaniu prądem damy radę.

Nie ma się czym martwić, damy radę. Liczą się ludzie a nie liczniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, widzę że grono przyjaciół chętnych na spotkanie się powiększa :bevil: :bevil: :bevil: a IV Zlot urasta do rangi ogólnokrajowej :yay: :yay: :yay: więc nie pozostaje mi nic innego jak ponownie zapoznać tak szanowne grono o pozostałym czasie do tak wspaniałego spotkania. Pozostały czas do wspaniałej imprezy to 300 godzin i 25minut :thank: .

 

Pozdrawiam serdecznie.

Edytowane przez California (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

obserwowałem temat od początku ,ale nie byłem pewien czy się zjawie ?

gdyż niebyłem w stanie stwierdzić czy zdam to B+E ale udało się za pierwszym razem (sam jestem w szoku odbiór za 9 dni )

więc na 100% się pisze na zlot

proszę o wpisanie 1 +1 :biwak::przyczepa:

plus ja spływ !:yes:

Edytowane przez jacenty007 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Nas dziś skomplikowała się sprawa :oslabiony: Przepraszam za zamieszanie ale dopiero sie dopatrzyłem że w tym samym czase są targi w P-niu :mlot: wcześniej nie zwróciłem na to uwagi :mlot: w tym momencie mamy mętlik w głowie a decyzja zapadnie pod koniec tygodnia :bzik: jeszcze nie wypisujemy się z listy ale uprzedzamy że różnie z Nami może być :niewiem: Na tą chwile nie wiemy co zrobić beksa.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.