Skocz do zawartości

W końcu jest Buerstner


gch10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem szczęśliwym posiadaczem Buerstner 4223 Ventana z 1998 r, od środy spineyes.gif

Kupiłem w Grodzisku Mazowieckim. Potwierdziły się pochlebne wypowiedzi o tym komisie. Rzeczywiście właścicielką jest przesympatyczna pani. Po kilkugodzinnym przeglądaniu wybór padł na Buerstnera. W środku bardzo przytulna, ma wszystko co potrzebne, 4 osobowa, 2 sypialnie, łazienka, ciepła woda, zbiornik WC wyciągany z zewnątrz, zbiornik na czystą wodę, ładny, niezniszczony przedsionek. Podłączyli prąd i gaz, kuchenka pali, grzejnik grzeje, lodówka odpaliła na gazie, wszystkie światełka świecą, pompki wodne brzęczały - oczywiście na sucho na sekundę, przewody wodne i elektryczne wyglądają jak nowe. Zaglądałem w każdy kąt, szukałem jakichkolwiek zacieków, plamek, uginającej się podłogi i nic. Wszystko ładne, czyste, sufit bielutki, ogólnie wygląda na zadbaną. Mam nadzieję, że jest z nią wszystko w porządku. Wszystkie przyczepki które oglądaliśmy (4 osobowe, w granicach 15 tys do 20 tys) były naprawdę ładne. W jednej przyczepce, bardzo ładnej, nie zniszczonej, która bardzo przypadła do gustu żonie, wyraźnie w jednym miejscu uginała się podłoga, ugięcie było dokładnie między łazienką a kuchnią, to było tak jakby podłoga była zrobiona z desek szerokości 20cm i tylko jedna by się uginała a przecież podłoga jest z płyty całościowej. Myślałem, że jest to ugięcie na łączeniu płyt ale zajrzałem od spodu i łączenie płyt było o pół metra obok. Chociaż żonie bardzo się podobała, w sumie mi też ale ze względu na tą podłogę, bałem się ją wziąć.

Na razie przyczepka stoi tak jak ją w środę w nocy przyciągnąłem. Do pracy jadę bardzo wcześnie, wracam jak jest ciemno, tak więc czekam na sobotę, żeby zrobić parę fotek i wrzucić na forum, na razie dołączam jedną w zasadzie niewiele mówiącą ale zawsze fotka ;)

Ze względu na fatalną pogodę, strasznie się ciapało na jezdni i niestety biała przyczepka stała się szara.

post-8425-0-26576100-1327647866_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.