Skocz do zawartości

Ponowne zapytanie o SWIFT CORNICHE 14/4


krisio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wiem że temat tej przyczepki był już omawiany w wątku Ewa0208 ,ja mam pytanie, czy ktoś był tą przyczepkę oglądać,bo się wybieram i nie wiem czy jest po co :).

http://forum.karawaning.pl/topic/10068-prosze-rzucic-okiem/page__st__45 . Z rozmowy wiem ,że do rejestracji przyczepki umowa (moja)z Anglikiem. (jeżeli coś z tego wyjdzie). Kolega z forum już mnie informował żeby unikać tego rozwiązania ,ale jak się nie da inaczej to co ? Lepiej zrezygnować z tego? Poprosiłem tez o zdjęcia tyłu przyczepki,ma mi podesłać. Link do strony z allegro:

http://allegro.pl/przyczepa-kempingowa-4osobowa-namiot-wc-bielsko-i2037592436.html

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rozmowy wiem ,że do rejestracji przyczepki umowa (moja)z Anglikiem. (jeżeli coś z tego wyjdzie). Kolega z forum już mnie informował żeby unikać tego rozwiązania ,ale jak się nie da inaczej to co ? Lepiej zrezygnować z tego?

 

 

 

Przyczepy zimową porą nie znikają jak ciepłe bułeczki w piekarni. Jeśli się zdecydujesz na zakup to postaw warunek, że przyczepa musi być zarejestrowana. Drugie rozwiązanie to sprzedaż przyczepy na FV.

 

Forma zakupu, o której piszesz jest nielegalna i pomijając problemy jakie możesz mieć w przypadku gdyby okazało się, że przyczepa jest kradziona, łamiesz prawo i dopuszczasz się fałszerstwa.

 

http://motoryzacja.interia.pl/wydarzenie/uzywane/news/tak-oszukuja-handlarze-samochodow,1622027

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do rejestracji przyczepki umowa (moja)z Anglikiem

 

A jeśli taki Anglik nie istnieje? Albo jest pierwszym lepszym wziętym z książki telefonicznej?

 

 

Oczywiście w większości przypadków nikt nigdy tego nie sprawdzi, bo i nie ma po co, ale czasem... W kazdym razie samochody kupowane "na Niemca" juz niejednemu narobiły kłopotów. Do tego decydując się na taka transakcję dobrowolnie pozbawiasz się jakichkolwiek praw i możliwosci roszczeń w stosunku do sprzedającego (i tak nie są zbyt duże, ale jednak istnieją). On formalnie nie istnieje. To trochę tak jakbyś kupił telewizor i wyrzucił paragon. Po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

 

Forma zakupu, o której piszesz jest nielegalna

(...)

 

:bravo:

 

A już o autach w moim regionie wspomnę że w taki sposób sprzedaje się 99% importowanych.

Pośrednik/handlarz nigdzie w łańcuchu nie figuruje, nie zostawia po sobie śladu i jest niewidzialny w systemie podatkowym.

Czysty zysk, zero odpowiedzialności...

Ale to my, Polacy jesteśmy tego winni.

 

Edit:

:bravo: inhalt

Edytowane przez Wojtek Chrysler (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie stoi na przeszkodzie sprawdzić win na policji lub Uk , tak że nie widzę problemu jak takie prawo to trza tak robić jak nakazuje .

W moim przypadku pani w uk przy rejestracji sprawdziłą jej pochodzenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.