Skocz do zawartości

Adria Forma 400C


misiek_uk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 170
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

no to dziś nie miły widok, nie wiem co tam się działo ale....

 

DSC_0533.jpg

DSC_0534.jpg

DSC_0535.jpg

DSC_0537.jpg

 

przyczepka obok 

 

DSC_0536.jpg

 

im głębiej tym gorzej było, więc mamy co robić - wiosenne porządki

 

DSC_0538.jpg

 

Przez ponad 3 - 4 mc angielskiej zimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dziś nie miły widok, nie wiem co tam się działo ale....

przyczepka obok 

im głębiej tym gorzej było, więc mamy co robić - wiosenne porządki

Przez ponad 3 - 4 mc angielskiej zimy

 

Witaj Misiek !

Nie wiesz, co się działo ?

Toki  :]

Roboty będzie, co niemiara - nie zazdroszczę :pad:

Ja jeszcze nie widziałem swojej, więc nie wiem, co mnie czeka.

:hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Co by nie było że w tym sezonie się obijam dziś przyszła paczka z:

 

DSC_0695.jpg

 

DSC_0696.jpg

 

DSC_0697.jpg

 

DSC_0698.jpg

 

DSC_0699.jpg

 

teraz tylko jak to podłączyć by ładowało aku i go nie przeładowywało, myślałem o takim samym module jak do solara , oraz gdzie to zamontować, wolał bym wew budy bo sucho, poprzedni ori transformator umarł pod budą, ale obawiam się że z bezpiecznikami pod łóżkiem będzie za gorąco mu, a wentylatorek będzie hałasował,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

no to z nowosci po urlopie, padla lodowka, robi takie zwarcie ze wywalilo korki nie tylko na polu ale i na farmie za plotem, co sie stalo nie mam pojecia bo dzialala bez problemu, poza tym umarl akumulator, i posialem pokrowiec na zaczep, no ale lodowke mozna kupic od 50 funtow uzywana wiec tragedii niema, a aku kupilem taki jaki powinien byc czyli lesure 110a

 

no i po za tym mysle o zmianie budki na 4 wyrka lub wciaz 2 osobowa z salonem jak to mowia apetyt rosnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Posiadam również przyczepkę ADRIA FORMA 610 i mam dość duży kłopot.Potrzebna jest mi szyba biała o wymiarach: wysokość z zawiasem to 67,5cm a szerokość to 100cm.Nie mogę nigdzie zdobyć tego wymiaru.Może ktoś z Was orientuje się gdzie to mogę kupić?Będę za info bardzo wdzięczny! Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

obawiam sie ze musisz szukac u kogos kto rozbiera na czesci

 

 

no to wkoncu czesc sukcesu nowa lodowka odpalila na gazie, tylko niewiem czemu brak pradu 12v jutro powtorka z walki tym razem z miernikiem w reku

 

kilka fotek z rozbiorki

https://plus.google.com/photos/111156199749489117322/albums/5906144919843492305

 

 

i kilka aktualnych w przewodzie gazowym znalezlismy cos ala papierowy filtr ale tylko w rurce ze starej lodowki w nowej tego nie bylo, przypominalo to filtr z papierosa, lecz kompletnie nie szlo dmuchnac przez rurke, wiec to usunelismy i lodowka zyje

 

 

DSC_1019.jpg

 

DSC_1021.jpg

Edytowane przez misiek_uk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie udalo sie z ladowaniem aku z zasilacza to podlaczylem zasilacz tak jak byl w oryginale po przelaczeniu z car na caravan na panelu wszystko12v jest zasilane z zasilacza tylko tv i radio zasilane jest z aku ale tyle sobie solar poradzi bez problemu a w pon kolejny wypad na 8 nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

No to mam aluny i dawce na lawete tylko jedzcze niewiem jak rozwiazac sprawe by wykozystac cala szerokosc bo miedzy osiami jest tylko 1.6m

 

http://m.ebay.co.uk/itm/291064115726?nav=RVI&sbk=1

 

Edytowane przez misiek_uk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

no to sie pochwale, nowy holownik i alunki do kempingu na jednej fotce, zmiany musialy byc 90tka idzie na sprzedarz ,a a3 jest teraz zamocna i za lekka by ciagac bo mieli kapcie, uroki oski ;)

 

1794605_10203376155391598_2029607503_n.j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.