Skocz do zawartości

Lista uczestników XI ZLOTU


ptaku

Rekomendowane odpowiedzi

Ptaku ja rozumiem że skłąd osobowy się liczy.. ale dokładnie jakis kemping czy dzicz.. namiary link? jej bo nic nie wiem.. :( i kiedy na jak długo :)

 

http://forum.karawaning.pl/topic/10268-miejsce-xi-zlotu-karawaningpl-majowka-2012/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Nie ,bo mamy 06.05 2012 komunie i nie ma jak dojechać.Ten termin nam odpadł z innego spotkania.Gdybym miał wolne to XI zlot by był w Toruniu,ale trudno ,samo życie.

Edytowane przez irek w (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał wolne to XI zlot by był w Toruniu,ale trudno ,samo życie.

Zarezerwuj termin i miejsce na XII zlot A.D. 2013. Toruń jest niemal pośrodku Polski (może trochę naciągam, bo akurat mnie ta lokalizacja bardzo pasuje ;)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieładnie napiszę zacne grono się zbiera bez mała pod mym nosem a ja dowiaduje się jako jeden z ostatnich .....

 

 

 

 

a na poważnie proszę o dopisanie na listę mam tak blisko że nawet na chwilę a przyjadę :policja: dojrzeć dziatki :swiety:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy zdecydowani na I Rajd do Chorwacji, ale.... widząc wyjątkowe okoliczności przyrody związane z miejscem XI Zlotu, podjęliśmy decyzję że jednak pozostaniemy w ojczyźnie na weekend majowy.

 

 

Proszę o dopisanie:

Cathay 4 osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.