Skocz do zawartości

Lista uczestników XI ZLOTU


ptaku

Rekomendowane odpowiedzi

witam Kolegów i Koleżanki. Również chciałbym się zapisać na zlot:

wikked + żona + Mateusz (12) + Borys (3) + pies (Fabia- labrador)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam nadzieję, że tym razem będziemy na zlociku :brawo: Proszę o dopisanie aasp 2+1(12)+dwu kilogramowy pies obronny marki EMIE :slina:

 

 

Lepiej późno niż wcale :D

Ten brytan niskopodłogowy ma dwa kilo?? ło matko.... na odchudzanie go :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko w oko będę "ją" krótko trzymał:palacz: Kurczki pieczone dopiero dzisiaj zaglądnąłem do tematu a tu tyle czytania :pad: .Cały wieczór czytam i już mnie oczęta bolą.;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o dopisanie - marfipl w składzie: Marcin i Ania oraz Paweł - 16 i Ola - 13 :piaskownica:

Jak już się zbiera Brać Kujawska to i Pomorze dołączy.

380 km, ale co tam, damy radę, tylko muszę viatolla odpalić :sciana:

 

:drive::pub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Misio wrócił z ferii z Pucka więc się zapisuje :]

Jak pisałem, pierwszy weekend mi odpada, ale mam nadzieje że w poniedziałek, najpóźniej we wtorek uda nam się przyjechać :tuptup:

 

A post Gfizyka mi się bardzo nie spodobał:pad: trzymam kciuki na odkręcenie sytuacji :yes:

 

Misio, Mariolka, Jakub 11l, Jonatan 8l + mamy nadzieję nowa nasza przyczepka :przyczepa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Misio wrócił z ferii z Pucka więc się zapisuje :]

Jak pisałem, pierwszy weekend mi odpada, ale mam nadzieje że w poniedziałek, najpóźniej we wtorek uda nam się przyjechać :tuptup:

 

 

:ok: No najwyższy czas na podjęcie prawidłowych decyzji :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.