Skocz do zawartości

moj FENDT diamand590


cypis

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz to już nie pojadę nigdzie na pewno,bo przyczepa schowana w cieplutkie miejsce i zimuje.Ale jak na wiosnę pierwsze słonko wyjdzie to gdzieś Was znajdę na pewno!

Będę zaglądać i jak się uda to się dołączymy.Zabiore jeszcze drugą ekipę knausikiem bo my zawsze razem .I żeby się wkupić to przywiozę coś pysznego,może śledziki albo serniczek albo coś tam innego jeszcze :piwo:.No, to wiosną nas wyglądajcie.

 

Trzymam za słowo :) Do zobaczenia :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DMC 1800,dlugość 600cm z zaczepem 740cm

tylko 4 miejsca do spania,ale nas jest 2+2 więc akurat,dzieci i tak wolą w namiociku-większa frajda (tak myślę),za to przestrzeń w środku ogromna.Mieliśmy poprzednio knausa i nie ma porównania.

 

Zaciekawił mnie ostatni fragment wypowiedzi...chodzi o jakość czy przestrzeń ? Czy o to i o to ? Pytam szczerze, Fendty mi się bardzo podobają i biorę je na poważnie pod uwagę (w dalekiej przyszłości - żeby nie było biorę pod uwage również Knausa i Tabberta ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi i o przestrzeń i o wykonanie.Dla mnie najważniejsze jest ,że nie ma plastików,wszystko wygląda tak jak powinno.Szwagier ma też przyczepę (rocznik podobny) nie pamiętam jaką(niemiecka na pewno) ale naprawdę wygląda w środku inaczej....

No i w tej jest ogromna lodówka,a szafki w kuchni wyposażone w różne bajery co dla mnie jako jedynej gotującej w rodzinie jest może nie ważne ale fajne.

Jedynym minusem jest brak wc no ale coś za coś-prysznic jest bardzo wygodny(na razie mierzyłam na sucho),kupiłam wc przenośne i myślę,że damy radę.

Przedtem mieliśmy KNAUSA starego ale poczciwego i myślę,że przyczepy poszły na przód bardzo jak wszystko zresztą.

 

post-8090-0-72245300-1325227039_thumb.jpg

post-8090-0-99867900-1325227089_thumb.jpg

post-8090-0-28318600-1325227124_thumb.jpg

Edytowane przez cypis (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde- jak to ??? Nie było WC??? A jest prysznic???? Musieliście dokupić???? Ale jaja!!!

Sama przyczepa jest już konkretna, ale nie za długa jak na praktyczne użytkowanie?

Z przyjemnością przeglądam forum na którym pojawia się co raz więcej nowszych przyczep, oby za granicą też je było widać iż Polacy to nie gęsi, też przyczepy mają....

Gratuluję nabytku, też się nie mogę doczekać wiosny.

Fendt to Fendt- trochę cięższy ale za to się nie rozpada jak nowe Hobby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie było i już,po prostu jest wielki prysznic i umywalka i szafeczki a kibelka nie ma,widocznie taki model i już..Kupiliśmy taki porządny turystyczny i myślę,że będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.