Skocz do zawartości

I Smoczy Zlot Karawaningowy w Krakowie


Rekomendowane odpowiedzi

Trafko 4 os ( 2+2 małe) - potwierdzam przyjazd i rezerwacę pokoju

Z biegiem czasu i pogody wyjaśni się czy zamiast pokoju , przyjadę z budką.

Gdybym przyjechał z :przyczepa: to prąd mi nie jest potrzebny.

 

P.s

 

Przy okazji wszystkim życzę Szczęśliwego Nowego Roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokoje już zarezerwowane i miejsce dla Harnasia, Lalooni i BoXerka oraz na osobówki.

Co do pokoi, to pani mówi, że pokój 2os to łóżko małżeńskie lub dwa pojedyncze i że tam może wejdzie małe dziecko na to podwójne i raczej nikt więcej nie wejdzie.

Pani liczy nam dwie doby (przyjazd w piątek, wyjazd w niedzielę), czyli ceny mnożymy x2, dodatkowo dziecko w pokoju 10zł/doba.

Jeśli chodzi o wieczorną imprezę w sobotę, to ustalimy na początku lutego, jak będzie konkretna liczna osób, które przyjadą tylko na sobotę, co chcemy do jedzenia i dla ilu osób.

Pozdrawiam noworocznie :)

 

PS. Listy nie zamykamy (zgłoszenia kamperów/przyczep do 9.01, zgłoszenia na sobotę (przyjazd bez noclegu na "chrzciny") do piątku 10.02). Zachęcamy szczególnie do sobotniego spotkania przy kominku.

Na 100% kampery/przyczepy muszą być samowystarczane jeśli chodzi o prąd, wc, sanitariaty. Myśle, że na zlocie wiosennym nie będzie z tym problemów. Z łazienek w pokojach korzystają tylko mieszkańcy pokoi ;)

 

PS2. Czekam na propozycje, co do piątkowego wieczoru i sobotniego przedpołudnia. Proponuję w sobotę małą wycieczkę na Zamek w Pieskowej Skale, do Ojcowa... Gdzieś jeszcze? W niedzielę Kraków "po drodze" do domu, czy bez? A może sobota Kraków, a niedziela przed południem Pieskowa Skała i Ojców? Proszę o wypowiedzi uczestników :)

Edytowane przez NICKT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz hmm ja cały czas myślę nad przyjazdem, ale nie przewidzę pogody, jak złapie 20'c mrozu to odpuszczę, tak samo jak dosypie pół metra śniegu

to jest środek zimy prawie, zimy która się jeszcze nie zaczęła ... więc może potrzymać do połowy marca :-]

 

więc jak to widzisz ?

chęci są, ale 100% odpowiedź mogę dać max tydzień przed przyjazdem, a właściwie to w połowie tygodnia jak prognozy będą optymistyczne

tak czy inaczej przyjadę, jeśli zrobi się zima to samym autem w sobotę ...

 

z tego co widzę to więcej osób ma taki problem :hmm:

 

nie ma tam WC na dole, przy tej sali kominkowej ? nie chodzi mi o prysznic, tylko ubikację

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WC chyba jest, bo to gospoda. Zapiszę Cię na razie na sobotę, tylko podaj ile osób ;)

 

hehe%281%29.gif ale ja nie wiem, może sam, a może z synkiem, może z żoną i synkiem :bzik:

wpisz może 1os, a jak będzie konkretna lista na jakieś jedzenie to się już zdeklaruje na 100% ?

dla mnie to na prawdę odległy czas, wystarczy że się ktoś pochoruje i już kicha z wyjazdu

 

ps dlatego kocham karawaning ... jak najmniej zapisów/list itp hehe%281%29.gif;)

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wyjazd na dziko lub na duże pole to można "bezzapisowo", ale w tym konkretnym wypadku będziemy musieli mieć jakieś deklaracje, jeśli zamówimy np. jedzonko lub otwarcie Zamku dla konkretnej grupy ;) Wpisuję na razie tylko Ciebie, a potem zobaczymy co dalej ;)

 

wiem, temat rozwojowy, będę obserwował :-]

przypuszczam że jak się zrobi zima to i tak będzie trzeba skorygować plany :hmm:

 

rok temu na mikołajki tez mieliśmy planowany zlot i co, sypnęło śniegiem, zrobiło się kilkanaście stopni mrozu i trza było skrócić do spotkania w sobotę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny, Mariuszu, dziękuję za czas i pracę włożoną w organizację :)

 

Mariusz jest bezkonkurencyjny :bravo:

 

Już się nie mogę doczekać :serducha:

 

Ja też, ja też :slina: mimo, że mój przyjazd jest jeszcze pod dużym znakiem zapytania :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.