Skocz do zawartości

I Smoczy Zlot Karawaningowy w Krakowie


Rekomendowane odpowiedzi

Wywiązuję się z obietnic :) Wszystko przygotowane - czekamy na chętnych :)

 

Beruang - auto 1+1 +? ( ferie )- bez noclegu poproszę - zanim zapalił bym Trumę to już będę w swoim łóżku :sleep::yay:

 

Zaglądniemy chyba w sobotę :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tej porze roku to zapinajcie przyczepy do aut 4x4. Ewa Ty tam nie wjedziesz i nie wyjedziesz o własnych siłach z przyczepą, bierz auto od taty. Nasze 3 kampery w maju zajeły cały utwardzony plac, reszta pola to fajnie przeorana kołami trawa. W lutym poza twardym placem, to gdzie staniecie - w zaspie? Okoliczne atrakcje są super zamek, maczuga etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak droga dojazdowa nie będzie sucha lub ostro posypana to problem z wjazdem i zjazdem będzie. Nie wiem Dziabong jak stanęliście, że trzy kampery zajęły cały utwardzony plac. Chyba, że plac się powiększył od maja.

Jest miejsce na prawo od bramy przy domu na 2 cepki, na lewo od bramy przy ogrodzeniu na kolejne 2, przy gospodzie na 1-2 i na parkingu po lewej w głębi na 4-5 + utwardzona droga za gospodą na tyły (tam powstaje drugi plac), ewentualnie podwórko. 10 wejdzie na 100%, kolejne pięć, jeśli cepki ustawimy jedna przy drugiej (i tu miałem na myśli ciasnotę przy 15-tu przyczepach). Auta na podwórku naprzeciw wejścia do gospody. Nie biorę pod uwagę trawnika. Nie biorę pod uwagę przyczep wielkości miśkowej cepki, ale ok. 5m z dyszlem.

 

Poproszę jeszcze Darka126N o popatrzenie na to miejsce swoim okiem, może ja niewłaściwie oceniam miejsce. Może bezpieczniej będzie ograniczyć listę do 10?

 

Lista chętnych jest w pierwszym poście, będę aktualizował w miarę przybywania chętnych.

Edytowane przez NICKT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś ma jakąś fajną, atrakcyjną, ekonomiczną propozycję, z lepszym dojazdem w okolicy Krakowa?

W samym Krakowie jest drogi Kemping Smok http://www.smok.krakow.pl/start.html

Jest też kemping na Węgrzcach (przy E7), ale nie ma strony www, więc nie wiem czy jest czynny (wątpię) i jakie ceny.

 

Jeśli zostajemy przy agroturystyce to obiecałem potwierdzić ilość osób do 10.01.2012 (szczególnie chodzi tu o wynajem pokoi), więc zapisy do 9.01.2012 włącznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa... to ja zrozumiałem, że teraz w maju ;) To podejrzewam, że ten utwardzony plac był mniejszy, bo tak jak pisałem - 10 przyczep na pewno na lewo od wjazdu wejdzie :)

Poprosiłem Darka jeszcze o wizję lokalną, to myślę, że potwierdzi lub skoryguje moje dane. Szkoda, że nie zrobiłem fotek, ale o tym pomyślałem będąc już w Ojcowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tej porze roku to zapinajcie przyczepy do aut 4x4. Ewa Ty tam nie wjedziesz i nie wyjedziesz o własnych siłach z przyczepą, bierz auto od taty. Nasze 3 kampery w maju zajeły cały utwardzony plac, reszta pola to fajnie przeorana kołami trawa. W lutym poza twardym placem, to gdzie staniecie - w zaspie? Okoliczne atrakcje są super zamek, maczuga etc.

 

Między 24 a 26.02 2012r śniegu ma nie być, bo jest zlot. :biwak:

Tak mówił Pan Zubilewicz. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin odległy , a pogoda to pewna jest wszędzie tylko nie u nas. :swieca:

Jeśli nic mi nie wyskoczy to chętnie się do was przyłącze.

Trafko 4-os i aby nie blokować miejsc to wystarczy jeden pokój 2-u osobowy.

Dzieci są małe , więc wszyscy się zmieścimy w jednym pokoju.

Gdy aura będzie znośna to przyjadę z budą :przyczepa: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.