Skocz do zawartości

I Smoczy Zlot Karawaningowy w Krakowie


Rekomendowane odpowiedzi

:gitara: Janusz czyżby to nasza słynna " cyganeczka" Rezerwuję sobie miejsce przy niej na najbliższym ognisku zlotowym :)

 

Stopciu specjalnie dla Ciebie zmieniłem płeć.

Przy okazji serdeczne dzięki dla wszystkich uczestników i oczywiście specjalne dzięki dla organizatorów.

Do zobaczenia wkrótce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, odespałem wreszcie krótkie zlotowe noce, więc mogę coś nie coś skrobnąć...

Spotkanko było bardzo fajne i chyba taka jest opinia Uczestników, miało to być małe kameralne spotkanie w Pieskowej Skale, a zrodził się niezły zlot w Krakowie.

Zapisało się 26 załóg i prawie 60 osób, największa impreza - sobotnie "chrzciny Lalooni" zgromadziła wszystkich Uczestników (niektórzy przybyli pieszo, inni tylko autem na sobotnią kolację), natomiast część uczestników bawiła się już w piątek wieczorem przy grillu (miejscowy proboszcz udzielił nam dyspensy od pokarmów mięsnych i z radością zgodził się na niedzielną Mszę św. na kempingu, po której nastąpiło błogosławieństwo kierowców i pojazdów: holowników, przyczep i kamperów).

W sobotę tramwajem udaliśmy się na Rynek, aby zwiedzić podziemia i Stare Miasto.

Karawaningowo pojazdami stawili się: TOM3653, Ewa 0208, HARNAS, szymek1967, Janusz s, Marian1949, na chwilę kalliope (niestety grypa nie pozwoliła im zostać na dłużej) i ja ;)

Humory i pogoda dopisywały, gfizyk i SynEwy ładnie nam grali na gitarce, a w sobotę Rysiaczek i Janusz s. Dzięki topmirexowi mieliśmy nagłośnienie, a dzięki Osmanowi projektor i ekran, na którym były wyświetlane teksty piosenek, a w sobotę pokazy zdjęć i filmów z wypraw i zlotów :)

Były upominki, gadżety, nagrody... Każdy otrzymał też naklejkę zlotową (w niedzielny poranek taką naklejkę uroczyście, "komisyjnie" nakleiliśmy na drzwiach recepcji hotelu/kempingu)

Podczas piątkowego spotkania uroczyście obchodziliśmy 40-lecie ślubu Mariana i Zosi (Marian1949).

Resztę pokazują zdjęcia :)

Jeszcze raz składam serdeczne podziękowania dla Ewy i Osmana za pomoc w zorganizowaniu Zlotu :)

 

Już dziś zapraszamy na II Smoczy Zlot Karawaningowy :)

Edytowane przez NICKT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad, wczoraj przy pożegnaniu mówiliśmy coś o... pierwszym weekendzie marca ;)

 

A tak na serio to myślę, że łatwiej będzie Krakowiakom zorganizować kolejny smoczy zlot, miejscówka fajna, możemy też pomyśleć o Ojcowie. Ja służę pomocą. Mnie będzie też trudniej z innego powodu - poza feriami i wakacjami trudno mi będzie dostać wolny weekend :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad, wczoraj przy pożegnaniu mówiliśmy coś o... pierwszym weekendzie marca ;)

 

A tak na serio to myślę, że łatwiej będzie Krakowiakom zorganizować kolejny smoczy zlot, miejscówka fajna, możemy też pomyśleć o Ojcowie. Ja służę pomocą. Mnie będzie też trudniej z innego powodu - poza feriami i wakacjami trudno mi będzie dostać wolny weekend :(

 

:yes:

jestem za powrotem do korzeni, czyli na Jurę ;)

termin hmm początek marca w razie dobrej pogody, ale byłbym za końcem czyli jakieś 2tyg przed świętami :skromny:

 

kiedyś spotykaliśmy się na dzień kobiet, ale aura bywała kapryśna :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo to ładnie opisałeś :) Pewnie przez skromność nie wspomniałeś o Twoim talencie narratorskim (Mariusza opowieści o wyprawach były wspaniałe, pełne ciekawych wiadomości i humoru :) ) no i o TALENCIE WOKALNYM oraz POPISOWEJ TWOJEJ PIOSENCE, tematycznie pasującej do Wykonawcy :brawo::lol::ee:

Witam, odespałem wreszcie krótkie zlotowe noce, więc mogę coś nie coś skrobnąć...

Spotkanko było bardzo fajne i chyba taka jest opinia Uczestników, miało to być małe kameralne spotkanie w Pieskowej Skale, a zrodził się niezły zlot w Krakowie.

Zapisało się 26 załóg i prawie 60 osób, największa impreza - sobotnie "chrzciny Lalooni" zgromadziła wszystkich Uczestników (niektórzy przybyli pieszo, inni tylko autem na sobotnią kolację), natomiast część uczestników bawiła się już w piątek wieczorem przy grillu (miejscowy proboszcz udzielił nam dyspensy od pokarmów mięsnych i z radością zgodził się na niedzielną Mszę św. na kempingu, po której nastąpiło błogosławieństwo kierowców i pojazdów: holowników, przyczep i kamperów).

W sobotę tramwajem udaliśmy się na Rynek, aby zwiedzić podziemia i Stare Miasto.

Karawaningowo pojazdami stawili się: TOM3653, Ewa 0208, HARNAS, szymek1967, Janusz s, Marian1949, na chwilę kalliope (niestety grypa nie pozwoliła im zostać na dłużej) i ja ;)

Humory i pogoda dopisywały, gfizyk i SynEwy ładnie nam grali na gitarce, a w sobotę Rysiaczek i Janusz s. Dzięki topmirexowi mieliśmy nagłośnienie, a dzięki Osmanowi projektor i ekran, na którym były wyświetlane teksty piosenek, a w sobotę pokazy zdjęć i filmów z wypraw i zlotów :)

Były upominki, gadżety, nagrody... Każdy otrzymał też naklejkę zlotową (w niedzielny poranek taką naklejkę uroczyście, "komisyjnie" nakleiliśmy na drzwiach recepcji hotelu/kempingu)

Podczas piątkowego spotkania uroczyście obchodziliśmy 40-lecie ślubu Mariana i Zosi (Marian1949).

Resztę pokazują zdjęcia :)

Jeszcze raz składam serdeczne podziękowania dla Ewy i Osmana za pomoc w zorganizowaniu Zlotu :)

 

Już dziś zapraszamy na II Smoczy Zlot Karawaningowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam w Pieskowej Skale jest fajne miejsce na zlot ale szkoda że nie mają otwarte w zimę,

może w przyszłym roku coś się zmieni. :niewiem:

 

Tomek podobno masz tam chody :-]

 

marzec to już wiosna, ale pewnie obawy będą te same - prądowe :hmm:

jest jeszcze miejsce w ojcowie, tam gdzie Darek robił spotkania jesienne :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja się przyznaję, zakochałam się na Zlocie :serducha:

 

Wszystko jest udokumentowane .......przytul.gif.........

 

A teraz poważnie :

Dziękuję ORGANIZATOROM - było super winner.gif.

Pozdrawiam wszystkich : wcześniej znanych i nowo poznanych, spotkania w takiej grupie zawsze są ciekawe i udane, problem jest zawsze ten sam : wszystko co dobre szybko się kończy. 30.gif.

Organizatorzy mieli dużo pracy aby to wszystko zorganizować, ponieważ pogoda o tej porze roku jest kapryśna i zajęcia plenerowe musiały być ograniczone do minimum, ale udało się wszystkie punkty programu połączyć bezboleśnie. Jeszcze raz Gratuluje. brawo.gif

Teraz nasuwa się jedno pytanie : kiedy się zobaczymy po raz kolejny ??? hmm.gif

 

P.S. Foto wkleję wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam... Ja podziwiam Janusza s, który ze słuchu zagrał do tej piosenki ;)

A tak w ogóle Janusz swoją grą na gitarze złamał serca chyba wszystkich obecnych kobiet. Gratulacje talentu :)

 

Potwierdzam, tak było .

Po rozgrzewce już tylko Janusz był w kręgu zainteresowań płci przeciwnej ....................gitara.gif.......................spineyes.gif........................gitara.gif............................

A Janusz grał, grał i grał, a One miały serce.gif.

Co by było jakby Janusz miał 20 lat ...................................... ????????

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek podobno masz tam chody :-]

 

marzec to już wiosna, ale pewnie obawy będą te same - prądowe :hmm:

jest jeszcze miejsce w ojcowie, tam gdzie Darek robił spotkania jesienne :yes:

 

Konrad byłem tam dwa razy z czego raz w domku który mają, na spotkaniu

z kumplami z pracy :pub::piwo: , ale jeżeli nie powiększyli placu ( a słyszałem że mieli tak zrobić) to z miejscem

jest kiepsko, a jak powiększyli to na zlocik jak najbardziej miejsce super. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, tak było .

Po rozgrzewce już tylko Janusz był w kręgu zainteresowań płci przeciwnej ....................gitara.gif.......................spineyes.gif........................gitara.gif............................

A Janusz grał, grał i grał, a One miały serce.gif.

Co by było jakby Janusz miał 20 lat ...................................... ????????

Pozdrawiam.

 

no przeca ma niewiele więcej :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.