Skocz do zawartości

I Smoczy Zlot Karawaningowy w Krakowie


Rekomendowane odpowiedzi

Więc kto chętny niech się spieszy ;) jak tylko będę wiedział ile osób pomieści lokal, to napiszę i będziemy wiedzieć, ile możemy mieć zlotowiczów - bo na "chrzcinach Lalooni" chyba każda z zapisanych osób chce się zmieścić?

 

chrzciny to pod chmurką chyba ? bo budka do knajpy i tak nie wejdzie :-]

 

Mariusz, a tak zapytam przy okazji, czy chrzciny BoXerka to już były/będą ? :>

bo tak można by za jednym razem :pub::-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam na bieżąco temat spotkania. Jak na razie mój przyjazd stoi pod wielkim znakiem zapytania, kłopoty zdrowotne. Wczoraj byłem w szpitalu na chirurgii dentystycznej mam szyte dziąsło. Jak na razie ciężko mi mówić, jeść i pić. Aby nie było mało to jestem okropnie przeziębiony. Jak zawsze kłopoty chodzą parami. Pozdrawiam Rysiek

 

Będzie dobrze to jeszcze więcej jak miesiąc.:glasce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chrzciny to pod chmurką chyba ? bo budka do knajpy i tak nie wejdzie :-]

 

Mariusz, a tak zapytam przy okazji, czy chrzciny BoXerka to już były/będą ? :>

bo tak można by za jednym razem :pub::-]

 

Mały chrzest był w Sandomierzu, ale chrzcin nie było... W Krakowie możemy zrobić chrzest wszystkich pojazdów - pod chmurką (ale to już mówię poważnie - tzw. błogosławieństwo pojazdów - kto będzie chciał), a po części oficjalnej - "chrzciny" w lokalu. Jak Ewa nie ma nic przeciw, to oczywiście możemy połączyć uroczystości...

 

Tak się zastanawiam... żeby z tego nie wyszło małżeństwo BoXerka z Laloonią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem właśnie do Pieskowej Skały i odwołałem...

Przy okazji zapytałem jakie tam są możliwości, jeśli chodzi o zlot wiosenny i powiem, że nieciekawe. Powiedzieli, że mogą przyjąć do 10 przyczep/kamperów, raczej są nastawieni na namioty.

Tak więc myśląc o zlocie wiosennym też trzeba wziąć to pod uwagę i znaleźć większy kemping.

Może powtórka tego miejsca, w którym będziemy - jak będzie fajnie, może ktoś podda inną propozycję...? Zobaczymy. Jeśli porównamy ceny jakie dostaliśmy z cenami dwóch największych kempingów krakowskich to nasze "smocze miejsce" wypada rewelacyjnie - jakość/cena.

W każdym razie w Pieskowej Skale z miejscem kiepsko.

 

małżeństwo to pikuś, gorzej jak będą dzieci ... co by z tego wyszło :niewiem:

 

skut(er)ek? ;)

Edytowane przez NICKT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że nie mam nic przeciwko, nasza Laloonia będzie zaszczycona wspólnym chrztem z BoXerkiem :)

Natomiast obecnie nie zgadzam się na małżeństwo, ona jest za młoda ;)

Mały chrzest był w Sandomierzu, ale chrzcin nie było... W Krakowie możemy zrobić chrzest wszystkich pojazdów - pod chmurką (ale to już mówię poważnie - tzw. błogosławieństwo pojazdów - kto będzie chciał), a po części oficjalnej - "chrzciny" w lokalu. Jak Ewa nie ma nic przeciw, to oczywiście możemy połączyć uroczystości...

 

Tak się zastanawiam... żeby z tego nie wyszło małżeństwo BoXerka z Laloonią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem to miejsc na przyczepy i miejsc w pokojach jest sporo, jedyne ograniczenie to pojemność świetlicy. Wobec tego proszę o dopisanie do listy obecności załoge Seba1 w składzie 2 ew. 2+2. Przyjedziemy dopiero w sobote po południu. Czy to bedzie własne spanko, czy pokój jeszcze dam znać jak mi sie wyjaśni sprawa sprzętu. (nie wiem do kiedy można zamawiać pokoje) :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

małżeństwo to pikuś, gorzej jak będą dzieci ... co by z tego wyszło :niewiem:

 

żałuję że nie mogę jechac (dla nas to za daleko aby jechać na 2 dni)

 

 

a co się tyczy dzieci na jednego szczeniaczka ( cepki z kamperkiem) się piszę ...warunek jest taki że musi być z rodowodem

 

ps. bawcie sie dobrze

Edytowane przez dzikusek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mam wieści od Osmana dotyczące sali imprezowej w lokalu i pokoi: "jest miejsce na około 50 osób siedzących i przy tym jest antresola na 50 osób siedzących, można na jednej części siedzieć na drugiej się bawić lub odwrotnie lub jeszcze inaczej, zależy to od naszej inwencji.Pokoje posiadają umywalki natomiast ubikacje i prysznice są na korytarzu".

Seba1 dopisany na razie do 3os pokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podoba mi się "zależy od naszej inwencji" :) Może być ciekawie ;)

 

:] ... a mnie podoba się całość:

" ... można na jednej części siedzieć na drugiej się bawić lub odwrotnie lub jeszcze inaczej, zależy to od naszej inwencji " :hmm: Zastanawiam się cały czas, czy dobrze to zrozumiałem. :ee:

Czytam to już siódmy raz i wychodzi tak samo, tylko wciąż nie daje mi spokoju to "jeszcze inaczej" - wciąż się uczę :skromny:

Chyba jednak przyjadę :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.