Skocz do zawartości

I Smoczy Zlot Karawaningowy w Krakowie


Rekomendowane odpowiedzi

Już jestem. Obowiązki... a tu taki ruch.

Co do listy: RULAK był 21min szybszy i ma pokój z łazienką, Szafa, dla Ciebie został bez, chyba, że Trafko podejmie decyzję o przyjeździe przyczepką, to wskoczycie na jego miejsce.

 

No to może być bez łazienki.

Ale jak się zwolni to się pisze jako pierwszy.

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szafa z Kasią - macie to jak w banku. Przekonajcie Trafko lub RULAKa do przyjazdu cepką :chaja: lub :boks: lub :blagac: lub :piwo: i pokój jest Wasz ;)

 

Ale moment... moment... z Zawiercia chcecie przyjechać do pokoju? A to nie grzech parę km bez cepki? ;)

Edytowane przez NICKT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RULAK przyjedzie z przyczepką tylko teraz tak pisze że nie. :-]

 

Z chęcią :przyczepa: ale na 99% nie już zimuje ,kółka zdjęte , a po za tym 300X2 na 2,5 dnia troszke mało czasu na miejscu więcej w samochodzie :oslabiony:

Grunt że sie z Wami spotkamy :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokoje są nad gospodą, biesiadowanie w gospodzie, przyczepy przy gospodzie... Tak więc wszystko w kupie ;)

W gospodzie też możemy zamówić jadło, to ustalimy przed zlotem.

Fajnie, że się zrobił ruch :)

 

 

 

Zachęcamy, by przyjechał z przyczepką, to zwolni dla Szafy i Żonki Szafy - Kasi pokoik ;)

 

Dla Kasi i Marka nasza łazienka będzie otwarta 24h :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szafa z Kasią - macie to jak w banku. Przekonajcie Trafko lub RULAKa do przyjazdu cepką :chaja: lub :boks: lub :blagac: lub :piwo: i pokój jest Wasz ;)

 

Ale moment... moment... z Zawiercia chcecie przyjechać do pokoju? A to nie grzech parę km bez cepki? ;)

 

Dzięki!

Najwyżej będę brał prysznic u Wojtka!

A co do cepki najazdówka opony letnie choć nowe,trochę strach!

Przy hamowaniu może się zrobić scyzoryk!

A ja już tu o nic Nikogo nie zapytam!

Ale zlociki super Ci sami a jednak jacyś inni!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szafa, pytaj... pytaj... Jakoś się zmieścimy. Co do łazienek to dla pozostałych pokoi jest wspólna łazienka w korytarzu + życzliwość Tych, którzy będą mieć pokoje z łazienkami.

Co do przyczepki to sam decyduj, bo bezpieczeństwo najważniejsze.

 

NICK powiedz co znaczy ten znak zapytania na liście hmm.gif, czyżby miejscówka dla kampera ogrzewana z łazienką 30.gif.

 

No wreszcie Mirku się odezwałeś. Chciałem, byś potwierdził wstępną deklarację przyjazdu, ale rozumiem, że właśnie potwierdziłeś i usuwam znak zapytania :) Ilość osób dobrze wpisałem? Cieszę się, że będzie okazja "porozmawiać" ;) Miło wspominam nasze ostatnie spotkanie u Ciebie :)

Edytowane przez NICKT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a ja jeszcze żonki nie przekonałem a tu już pokoje zajęte :bzik:

zostaje przyjazd z budą ... :look:

 

 

 

Dzięki!

Najwyżej będę brał prysznic u Wojtka!

A co do cepki najazdówka opony letnie choć nowe,trochę strach!

Przy hamowaniu może się zrobić scyzoryk!

A ja już tu o nic Nikogo nie zapytam!

Ale zlociki super Ci sami a jednak jacyś inni!

Pozdrawiam!

 

Ale jak nie będzie śniegu, a ma nie być :>

to przyjazd tylko z przyczepką. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.