Skocz do zawartości

Wilk S-450


Michal83

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem dziś po rozmowie z wł. Center-Camp sprecyzować co z tą tabliczką znamionową,jak widać już sam to opisał.

Myślę że to nie ma znaczenia czy tabliczka jest fabryczna czy zastępcza czyli wymieniona u nas w stacji diagnostycznej,

najważniejsze że wszystko jest legalne i mamy na to odpowiednie dokumenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam.

 

Starą tabliczkę możemy sobie wsiąść na pamiątkę lub podarować ją nowemu właścicielowi.

 

Kolego inhalt o czym Kolega pisze, bo wyrozumieć mi trudno.?

 

Bez urazy ale prostszym językiem poproszę.

 

Jacek wwa o tym że za granicą można obniżać/zmieniać DMC już pisaliśmy. Ale nie tak wyraźnie.

 

Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się odnieść do Pana KONRAD B ,jeżeli był Pan na naszym placu i miał pan jakieś wątpliwości, to trzeba było poprosić o dokumenty danej przyczepy,które są zawsze w biurze bo nasz sprzedawca nie ma w głowie danych technicznych wszystkich przyczep a nie snuć na forum jakieś insynuacje, bo myślę że nie jest to z Pana strony w porządku.Dodam,że masa własna tej przyczepy jest oryginalna bez żadnych kombinacji z wyciąganiem wyposażenia.

 

pisałem też że należy sprawdzić dokumenty, bo reszta to nasze gdybanie, jak widać nie do końca słuszne i fajnie że sprawa się wyjaśniła

trzeba sprawdzić tabliczkę ... o ile jest ;), ew inne papiery i zobaczyć czy nie da się podnieść tej DMC :hmm:

 

dalej pozostaje problem małej ładowności o czym głównie pisałem

tyle w temacie wilka

 

a teraz wracając do mojej wizyty u Państwa, zacznę od tego że zawsze polecałem Państwa firmę, bo stan przyczepek jak i obsługa była wzorowa :yes:

wspominałem też o gwarancji którą się dostaje i faktycznie jest to ewenement.

Niestety fakt o którym pisałem miał miejsce i tu podtrzymuje swoje zdanie, tłumaczenie że dokumenty są biurze do mnie nie trafiają,

bo to sprzedawca powinien wyjaśnić dokładnie co i jak, a nie ja się mam domyślać.

Już nie pamiętam jak to dokładnie było, ale na 90% w ogłoszeniu widniała masa 1000kg, na tabliczce chyba było 1200kg

i tu powstała konsternacja i sprzedawca nie był w stanie tego wyjaśnić, jak wyjaśnił napisałem, gdyby wytłumaczył tak jak Pan

to dziś jeździł bym tą przyczepką, bo tech i wizualnie nam się spodobała, niestety masa 1200kg była za duża.

Była to przyczepa Chateau model coś koło 450-440 (zielone malowanie) rok ok 96, cena 16tyś. było to w pod koniec 2009r.

może Pan sprawdzić jeśli posiadacie archiwum, ja niestety nie mam już chyba ogłoszenia na dysku.

 

Pozdrawiam

Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego inhalt o czym Kolega pisze, bo wyrozumieć mi trudno.?

User Center-Camp opisał procedurę zmiany DMC w Holandii. Jednocześnie stwierdził, że "w pojazdzie,który jest zarejestrowany w Polsce nie ma możliwości zmiany dmc ani w dół ani w górę", z czym nie mogę się zgodzić. Uważam, że takie twierdzenie może wprowadzać w błąd czytelnika. Wątek dotyczy konkretnego Wilka i nie miałem zamiaru wymądrzać sie ogólnie o jakichśtam przepisach, ale zostałem imiennie wywołany do tablicy. Dlatego napisałem, że zmianę DMC przewiduje polskie prawo - wbrew twierdzeniom kol. Center-Camp - i aby nie być gołosłownym przytoczyłem stosowne przepisy.

 

Tylko tyle. Nie zgodziłem się z tezą innego usera i podałem argumentację. Nie upieram się, ale chyba forum jest też po to żeby się z czymś zgadzać bądź nie zgadzać i dyskutować. Ja jestem skłonny bez problemu dać się przekonać, że nie mam racji, ale tylko argumentami, a nie autorytatywnym stwierdzeniem, że tak jest bo tak jest i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.