Skocz do zawartości

Proszę rzucić okiem :)


Ewa0208

Rekomendowane odpowiedzi

mnóstwo nie odzwierciedla rzeczywistego stanu rzeczy tegoż fascynującego zjawiska jakim jest papier toaletowy. I pomyśleć, że kiedyś, w dobie wcześniejszego kryzysu - ten luksus byl przeznaczony tylko dla nielicznych, pozostali musieli zadowolić się gazetą. Z czystą premedytacją i pewną niekłamaną satysfakcją używałem w tym celu "sztandaru ludu" tudzież "chłopskiej drogi" .... :-)

 

Grześ, a pamiętasz taką fajną scenę (nawet nie jedną) z "Nie lubię poniedziałku" ?

Jak Ty zapamiętałeś jeszcze te tytuły :niewiem:

W mojej pamięci utkwiło mi jedno hasło, ciągle widniejące w tytułach z tamtej epoki:

" Proletariusze wszystkich krajów, łączcie się ! " :pub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, pamięta. I kraj rad pamiętam. Ale tam był śliski papier. Nie nadawał się :-)

A Chłopską Drogę pamiętam bardzo dokładnie, bo na wsi była chyba jedyną gazetą jaka docierała za pośrednictwem poczty do ciotki i wuja. Potem lądowała w stosownym miejscu ... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, pamięta. I kraj rad pamiętam. Ale tam był śliski papier. Nie nadawał się :-)

A Chłopską Drogę pamiętam bardzo dokładnie, bo na wsi była chyba jedyną gazetą jaka docierała za pośrednictwem poczty do ciotki i wuja. Potem lądowała w stosownym miejscu ... :-)

 

Grześ, trochę chyba śmiecimy, ale ostatnie pytanie: jak tam Twój TV, wątek założyłeś ...

Tu, już nie odpowiadaj, co najwyżej tam :skromny:

 

Ewa - sorry, ale trochę sobie pogadaliśmy jak Ciebie nie było. :dzieki:

Czekamy na Twoje fotki przyczepy.

 

A co, jest w temacie ? Jest :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś ja mam dyżur mlot.gif

 

No, pięknie, pięknie "3 w nocy :swieca: , a On posty pisze" :look:

:] :] :]

Teraz Grzesiu wiem, że nie tylko mnie się to zdarza hehe%281%29.gif

 

Ja tej nocy nie pospałem za długo :oslabiony:

Już ok. 5 rano obudziły mnie jakieś dziwne dźwięki - stukanie, szum, coś w rodzaju "ciurkającej" wody z węża, jakieś szorowanie, a na koniec zapach środków chemicznych, coś jak do czyszczenia mebli. Nie wiedziałem, co to mogło być :niewiem:

Przed chwilą wróciłem do domu i nie uwierzycie: dalej to słychać. :hmm:

Bardzo mnie to zaniepokoiło (perspektywa nieprzespanej nocy), dlatego postanowiłem zlokalizować źródło tych odgłosów. Nasłuchiwałem wszędzie, podchodząc do każdej ściany w mieszkaniu, otwierałem drzwi i nic :niewiem:

Nie mogłem zlokalizować miejsca z którego dźwięki pochodzą.

Już traciłem wiarę, że znajdę winowajcę tych dokuczliwych dźwięków, gdy nagle mnie olśniło !

Podchodzę do okna, szeroko je otwieram ... I nic :niewiem:

Nie daję za wygraną, biorę do ręki lornetkę i ... Eureka, jest, widzę !

Zgadnijcie co się dzieje :devil:

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

To Ewa pucuje z mężem nową przyczepkę :jump:

Może i przez lornetkę bym tego nie zauważył (jest jednak kawałek), ale łuna od przyczepy tak bije w niebo, że rozświetla wszystko wokół.

Teraz czekam na błyski flesza :look:

 

:lol: :lol: :lol:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była ,,Tybuna Ludu,, Grzesiu. Kiedyś ,,wszystko,, było Ludu :swiety:

mnóstwo nie odzwierciedla rzeczywistego stanu rzeczy tegoż fascynującego zjawiska jakim jest papier toaletowy. I pomyśleć, że kiedyś, w dobie wcześniejszego kryzysu - ten luksus byl przeznaczony tylko dla nielicznych, pozostali musieli zadowolić się gazetą. Z czystą premedytacją i pewną niekłamaną satysfakcją używałem w tym celu "sztandaru ludu" tudzież "chłopskiej drogi" .... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trybuna była też. W Lublinie wychodził też Sztandar Ludu. Obecnie Dziennik Wschodni :-) Krzysio pewnie potwierdzi.

 

Dokładnie, "sama prawda" :zlo: chciałoby się napisać, brrr

Sztandar Ludu, po drodze do Dziennika Wschodniego, był jeszcze Dziennikiem Lubelskim.

W Katowicach odpowiednikiem Sztandaru Ludu, była Trybuna Robotnicza.

 

Coś cicho się zrobiło - patrz post 430

Czyżby było posprzątane :niewiem:

 

Wypatruję flesza, ale jeszcze nie widać :look:

Ewa - fotki !

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.