Skocz do zawartości

OKNO W SWIFT CHALLANGER 510 SE


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam zamiar kupić przyczepę Challanger prawdopodobnie po oględzinach zdjęć morze być w niej do wymiany w tylnym oknie na dole ramka powiedzcie mi na czym polega taka naprawa i jaki by był ewentualnie w przybliżeniu koszt takiej naprawy nigdy nie miałem przyczepy i nie chciałbym wtopić nowej nie kupię mam tylko 10 tyś pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to nie aby ona??

http://allegro.pl/swift-challenger-510-4-2-sypialnie-przedsion-i1954168786.html

wg mnie jeżeli chcesz mieć dużo pracy przy niej to powodzenia. Pod tylnym oknem widać ewidentnie napuchniętą tapetę.

Jeżeli nie oda to podaj link zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest ta radzicie dać sobie z nią spokój, już kończy mi się cierpliwość szukam przyczepy trochę więcej niż pół roku ,a żeby takie coś naprawić da się to zrobić samemu jak tak to jaki byłby mniej więcej koszt i jak się do tego zabrać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufolz, mi ta p-pa bardzo się podoba, nie dostrzegam wad dyskwalifikujących zakup.

Nie wiem o co kaman z oknem i tapetą, może ślepy jestem :):niewiem:

Zacierki na ścianie to efekt niedokładnego jej umycia z trasy, szczególnie jakąś chemią źle spłukaną. Wiem to po swojej p-pie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki odpuszczam sobie ją co do przyczepy to przekonaliście mnie.Będę szukał na wiosnę taką za góra 15 tyś i chyba raczej będę szukał niemieckiej przyczepy.

Dziękuję i pozdrawiam :)

Nie czekaj do wiosny bo nie kupisz wcale albo bele co.

Szukaj sobie spokojnie, ustaw sobie subskrypcję na aukcje z p-pami i tylko codziennie kontroluj co nowego się pojawia.

A dlaczego odpuszczasz sobie tego Swifta? Ja tam nic nie widzę niepokojącego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się coś trafi to na pewno skorzystam ale trzeba dobrze patrzyć na razie uczę się od was .

 

Mam ją w kąciku dla kupujących i gfizyk mi ją prześwietlił skąd bym wiedział o tej ścianie ja się tak znam że bez waszej pomocy już by stała u mnie na podwórku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bądzcie śmieszni ze 20 letnia przyczepa nie bedzie mała nasączeń wilgoci wkoło okien , wedle tego opisu kolegi jak bym szukał to nic bym nie kupił

a tak kupiona wiadomo co trza zrobi zrobi sie i wiadomo co i jak ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek zobacz od środka pod oknem. dokładnie.

 

A-ha, coś jest... taaak, ale...

No w tym wieku ma prawo się coś dziać. Nie ma szans na idealną, chyba że z salonu.

Cały pic polega na tym, że nasza skromna i wielka Grześka robota ma naświetlić to, czego laik nie dostrzega i ew. podjąć się próby naprawy bo przecież bez tego się nie obejdzie. Wszystko zależy w jakim zakresie i nie dajmy się zwariować poszukaniem 100% 20 letniego ideału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufolz - żartowałem przecież ;-)

Aleś Kolego Wilu8 zapakował z grubej rury. :> Hmm, w pierwszej 10-tce postów a już nas od śmiesznych wyzywasz. :tuk:. Za coś takiego należy się :zolta:.

Jak już się zapoznasz z zasadami obowiązującymi w miejscach, gdzie dopiero zaczynasz funkcjonować, to może doczytasz, że są przyczepki ponad 15,18, a nawet 20-letnie (nawet z Anglii), które nie wiedzą co to jest wilgoć.

Ciekawy jestem, czy wiesz ile kosztuje remont ściany (jednej) w przyczepce. Pewnie jakbyś wiedział, to byś takich rzeczy nie pisał. :niewiem:

PS

Lepiej milczeć i udawać głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...

 

Wojtek - ideał można znaleźć. A przynajmniej ideał jeśli chodzi o wilgoć. Biorąc pod uwagę, że w tej budce do naprawy będzie tylna i prawdopodobnie boczna lewa ściana - koszt naprawy plus koszt zakupu będzie nieopłacalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.