Jump to content
  • Sign in to follow this  

Camper Park Radków

Kontakt - Camper Park Radków

• Adres
      Radków
      dolnośląskie
    • Strona internetowa
    • Lokalizacja Stopnie dziesiętne
      Szer. 50.49885154783593
      Dł. 16.372761726379395

Bardzo fajne miejsce w Górach Stołowych. Duży teren, czyste toalety, restauracja z dobrym jedzeniem. To co urzeka najbardziej - przepiękny widok na Szczeliniec.

W odległości 500 m Zalew Radkowski z kąpieliskiem.

IMG_20190723_185414_HDR.jpg

IMG_20190723_201852_HDR.jpg

Sign in to follow this  

User Feedback

Recommended Comments

Kilka słów ode mnie.

Byliśmy na tym kempie od 24 do 29 sierpnia.

Miejsce fajnie położone, z potencjałem ale ma kilka mankamentów:

1. coś jest nie tak ze skrzynką prądową ta przy placu zabaw (wiem, że większość rozbija się na terenie "po lewej" tam może jest OK). Kilka razy wywalało nam korki, mimo iż poza lodówką odpalaliśmy tylko indukcję. Dodam, że przedtem przez 3 tyg. odwiedziliśmy kilka innych kempingów i nigdzie nie mieliśmy takich problemów

2. plac zabaw...niby ok ale ta duża trampolina to powazne zagrożenie dla dzieci i powinna zostac albo naprawiona albo zwinieta. odłona na spręzyny jest zniszczona a ten typ trampoliny to taki, w którym dzeci mogą nogami tam wpaść...słabe to. I drabinka też uszkodzona-wystaje element, którym można załatwić sobie stopę. Bo to, że skacze nawet 10 dzieci na raz to już bezmyślnośc rodziców a nie wina obsługi

3. można zrobic pranie ale...daje się 10 pln, swoje brudne rzeczy i instrukjce co i jak Pani w barze...nie ma dostępu do pralek. Za to Panie pożyczają swoje priv suszarki co się chwali bo nie zawsze jest gdzie sznurek rozwiesić

4. część ogrodzenia stawu rybnego jest uszkodzona, części nie ma w ogóle. Zagrożenie szczególnie dla młodszych dzieci

Miejsce jest naprawdę fajne i mam nadzieję, że te mankamenty zostaną wyeliminowane. Dla mnie może się to odbyć kosztem wyzszej ceny, która obecnie nie jest mega wygórowana choć...uważam, że ze względu na powyższe powinna jednak być nieco niższa (my płaciliśmy za przyczepę z pradem i rodzina 2+2 - dzieci gratis ponad 50 pln).

Share this comment

9 godzin temu, poziom napisał:

Kilka razy wywalało nam korki, mimo iż poza lodówką odpalaliśmy tylko indukcję

Indukcja często ma moc większą niż grzejniki, farelki itp. 

Share this comment

Po pierwszym razie odpalaliśmy ją na 600 Watt...

Poza tym,tak jak pisałem na żadnym innym kempingu nie było z nią problemów nawet działającą na maxa (1800 W)

Share this comment