Skocz do zawartości

Boże Ciało 4 - 7.06.2015 - kemping "u Sikory" - Niedźwiady Małe


Rekomendowane odpowiedzi

Zbychu, nie pomijamy tylko sie nie dopisales az do teraz :P.

 

Ja tam na prognoze nie lukam bo jade niezaleznie od pogody, a po co sie denerwowac na zapas ;).

 

AKISSJG, juz sobie przypomnialem. Mialem kiedys plana jechac w Twoje okolice i duzo mi pomogles wraz z poleceniem kempu i mielismy sie tam spotkac na browar ;). Niestety nie pojechalem ale browar tak czy inaczej wypijemy :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

witam..strusi...i  pozostalych zglaszam akces uczestnictwa i wspolnego biesiadowania...dlugo sie wachalem czy jechac ze wzgledu na rybe ale jade ...najwyzej bede opuszczal kolejki...palnuje przyjazd w srode okolo 17...przyjade aby uslyszec znowu Kasi aksamitny glosik... :ee:

hej...strus to jest moj post z 19.05 ....tu sie okreslilem..tu jest napisane ze jade....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualna lista:

 

aktualna lista:

1. strus251 + strusia + Klaudia (7lat)

2. ryba78

3. Orzeszki

4. CIN CINO

5. balthur - być może   ;) ale jeszcze się nie zapisuje   ;)

6. AKISSJG

7. mafik

8. majtasz 

9 .liski  ...domek

10. mój kumpel z dziewczyną + ich znajomi = 4os. ( jeszcze nie zalogowany na k.pl ) Łodziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też słyszałem o ładnej pogodzie :).

Rower biorę ale tylko dla córki, mi jakoś nigdy nie zażyło się tam jeździć rowerem bo czasu nie ma. Lubię wypoczywać, leniuchując n leżaczku itd.

Ognisko to żaden problem, chcemy to mamy (miejsce jest), nie chcemy to pogrilujemy, a żeby usiąść przy złączonych stołach na środku rajki to już w ogóle żaden problem. 

Więc wszystko w Naszych rękach i pogody. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam takiego jednego też ze Śląska co jechał na północ (Bałtyk) z noclegiem w Niedźwiadkach i w ogóle nie dojechał tak mu się spodobało... :gitara:   :pub:   :biwak:

 

 

 

Znam takiego jednego też ze Śląska co jechał na północ (Bałtyk) z noclegiem w Niedźwiadkach i w ogóle nie dojechał tak mu się spodobało... :gitara:   :pub:   :biwak:

 

 

Też takiego znam,ale to przez mgłę nie mógł dojechać   :przyczepa:   nad to morze.

:hehe:  :hehe:  :hehe:   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlugo sie wachalem czy jechac ze wzgledu na rybe ale jade ...najwyzej bede opuszczal kolejki...

 

:tuk: 

 

jeszcze się będziez oblizywał  :]

Robert a brata (Czesia) zabierasz czy zostaje w domu? Bo nie wiem czy gasnice do kontroli P.POZ szykowac :)?

 

Będzie będzie potwerdził, po niedzieli wraca ze szkolenia z Brukselki znaczy Brukseli . Konrla P-Poż i inne tematy... :>

 

:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeca wiem :D ale listy nie skopiowales ;).

No dobra, szyderke mala robilem co bys sie nie zanudzil :D.

Jezu jeszcze 4,5 dnia trzeba czekac :(

na co na kaca..czekasz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKISSJG my jestesmy teraz u Sikory. Zaplecze sanitarne slabe, 3/10 za to cala reszta super. Na tyle ze w srode rano meldujemy sie ponownie

woda ile miala stopni..

też słyszałem o ładnej pogodzie :).

Rower biorę ale tylko dla córki, mi jakoś nigdy nie zażyło się tam jeździć rowerem bo czasu nie ma. Lubię wypoczywać, leniuchując n leżaczku itd.

Ognisko to żaden problem, chcemy to mamy (miejsce jest), nie chcemy to pogrilujemy, a żeby usiąść przy złączonych stołach na środku rajki to już w ogóle żaden problem. 

Więc wszystko w Naszych rękach i pogody. 

pogoda bedzie...ale do srody...pozniej ochlodzenie...od majowki jeszcze czuje kregoslup zmarzniety..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do organizatórów i nie tylko.

Bardzo proszę o zostawienie wolnej miejscówki w miejscu jak w załączniku  :ok:

 

ps. tu ze Strusiem brudera żeśmy ładowali :bukiet:   a teraz już zloty organizuje...  :miga:

post-7943-0-34041800-1433018233_thumb.jpg

Edytowane przez ryba78 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.