Skocz do zawartości

Do czego jest ten karnister?


Rekomendowane odpowiedzi

ok teraz zakapowałem :mlot: pod tą rurką

 

i najlepiej jeszcze dołożyć kawałek rurki jakiejś (wężyka), tak ok 20-30cm,

żeby zbiornik leżał spokojnie na boku (coby się nie przewrócił), a rurkę wkładasz do środka, żeby się nie rozchlapywało nono.gif,

dobrze jest też załatwić drugą nakrętkę i wyciąć w niej otwór na rurkę (uwzględniając odpowietrzenie) i wtedy jest całkiem "git-majonez"grinser006.gif

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema szukam bańki na wodę czystą wym 30. na 30. wys 40 -50cm.morze być okrogła. na jakieś 30---40 lit. noji mam plan zamontowac w niej grzałkę. 300v. :hej:. teraz mam 10l za mały dla comsiowej.

Edytowane przez comsio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema szukam bańki na wodę czystą wym 30. na 30. wys 40 -50cm.morze być okrogła. na jakieś 30---40 lit. noji mam plan zamontowac w niej grzałkę. 300v. :hej:.

 

Hello!

Powinieneś jeszcze pomyśleć o izolacji termicznej tego zbiornika, bo będzie dodatkowo ogrzewał tobie miejsce w którym go postawisz i szybko się woda wychłodzi po wyłączeniu.

Ja podłączyłem dodatkowo w obieg mały bojler z termostatem i z izolacją termiczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello!

Powinieneś jeszcze pomyśleć o izolacji termicznej tego zbiornika, bo będzie dodatkowo ogrzewał tobie miejsce w którym go postawisz i szybko się woda wychłodzi po wyłączeniu.

Ja podłączyłem dodatkowo w obieg mały bojler z termostatem i z izolacją termiczną.

jak bym zdobył taką bankię przy tych rozm to obłorze go styropjanem. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam bańki na wodę czystą wym 30. na 30. wys 40 -50cm.morze być okrągła. na jakieś 30---40 lit

Widziałem takie bańki w kształcie beczki ( z nakręcaną górą ) na targu w Górze Kalwarii ( są też w jednym sklepie w Górze ) w cenie ok. 40-60 zł w zależności od pojemności - są różne : 30, 40, 50 litrów. Pytałem sprzedających - mają dopuszczenie do kontaktu z żywnością, więc mogą być na wodę.

Proponuję podjechać na jakiś taki typowy targ w Twojej okolicy i na pewno kupisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem takie bańki w kształcie beczki ( z nakręcaną górą ) na targu w Górze Kalwarii ( są też w jednym sklepie w Górze ) w cenie ok. 40-60 zł w zależności od pojemności - są różne : 30, 40, 50 litrów. Pytałem sprzedających - mają dopuszczenie do kontaktu z żywnością, więc mogą być na wodę.

Proponuję podjechać na jakiś taki typowy targ w Twojej okolicy i na pewno kupisz.

 

Siema .super wiadomość .:ok: w Górze mam placówkę firmy i często tam bywam.Jutro morze ogarnę. Dzęki KONRAD. Do majówki coraz bliżej :yay:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie dasz rady kupić na targu ( w poniedziałki i piątki ), to widziałem je też w sklepie 1001 drobiazgów przy ul. Dominikańskiej 2/4 - taki długi budynek w samym centrum Góry przy Światłach ( tych przy Kościele ) ... gdzie zawsze jest korek.

Ew. można zobaczyć też przy Kalwaryjskiej w sklepie budowlanym Mrówka lub w Ogrodniczym na tej samej ulicy.

O ile mi się wydaje to mogą być beczki do kiszenia kapusty lub ogórków czy coś w tym stylu, ale atest mają.

Jak będziesz potrzebował, żebym Ci je konkretnie namierzył, to mogę to zrobić jutro, bo chyba jeszcze zdążę do Góry przed zamknięciem sklepów.

Edytowane przez Konrad_wawa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comsio : jakby było zamknięte lub nie znalazłbyś to masz tu Twój wymiar http://allegro.pl/no...1524806077.html

 

lub inne http://allegro.pl/li...=0&sg=0&order=t

 

PS Przepraszam za OFF - już umieściłem link dziale "Aukcje Allegro"

Edytowane przez Konrad_wawa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.