Skocz do zawartości

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    Nie pokazuj więcej tej informacji

Zdjęcie

Dlaczego Knaus???

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
80 odpowiedzi w tym temacie

#76 dr_Mac

dr_Mac

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 47 postów
  • Telefon:Od szejściu lat ten sam
  • SkądGórny Ślonsk
  • Sprzęt:Przyczepa
  • Model:Knaus Sudwind 6504 1995
  • Holownik:B5FL AVF

Napisano 20 luty 2014 - 16:55

odświeżę wątęk,

przyczepy poszukiwałem 3 miesiące (bardzo intensywnie)

Zobaczyłem setkę przyczep

Ale w mojej kasie 15tPLN tylko knausiak sudwind - konkurencja za tą kasę miała pourywane szafki, smród, wilgoć, pordzewiałe ramy ewentualnie "jedynie" brak wyposażenia. A tak ma wypas, czysto, sprawnie i solidnie. Dlatego knaus

#77 gfizyk

gfizyk

Ekspert karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6957 postów
  • Telefon:jabłuszko
  • SkądLUBELSZCZYZNA
  • Sprzęt:Kamper
  • Model:LMC 6400 Lord Liberty / Fiat Ducato

Napisano 20 luty 2014 - 20:51

Użytkowałem Knausa przez kilka lat. Naprawdę jakość uważam za ponadprzeciętną. Oczywiście wiele zależy od użytkowników. :-)

Zresztą - moja opinia się nie zmieniła :-) A o konkretny model (mój ex) możesz zapytać aktualnego właściciela - kol. Szyszki. ;-)

Użytkownik gfizyk edytował ten post 20 luty 2014 - 22:22

pozdrawiam
Grzesiek                                                                                    

Gdy wieje wiatr historii, ludziom jak pięknym ptakom - rosną skrzydła, natomiast trzęsą się portki pętakom

"Ballada o trzęsących się portkach" K.I. Gałczyński

#78 chopinek

chopinek

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 32 postów
  • SkądNiemcy
  • Model:Knaus Sudwind 500TK
  • Holownik:Mitsubishi Outlander 4x4, 150km,

Napisano 04 czerwiec 2014 - 09:56

Czemu knaus? Przypadek, DMC. Zacznę od tego że wylicytowalem moją budkę na licytacji nie oglądając przyczepki. Korzystałem tylko ze zdjęć i opisu. Troszkę zalało łazienkę ale że bawię się w robótki ręczne zdecydowałem że czemu nie. Powalcze. Do tego spodobał mi się pomysł bliźniaków zamiast 2 osi. Wylicytowalem za 450 euro. Wszystko sprawne, zadbana i naprawdę fajna. Lazienka żaden problem. Pomuszczelnieniu okna wszystko suchutkie, żadnej wilgoci. Jeżeli chodzi o DMC to musiała być do 1200kg a to tylko przez polskie prawo. Gdybym miał ciezsza przekraczalbym 3,5 tony i musiałbym wykupic Via Toll. Takie rzeczy tylko w Polsce. Jestem bardzo zadowolony ze swojej przyczepki, teraz dorzucam amorki do niej.

#79 dr_Mac

dr_Mac

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 47 postów
  • Telefon:Od szejściu lat ten sam
  • SkądGórny Ślonsk
  • Model:Knaus Sudwind 6504 1995
  • Holownik:B5FL AVF

Napisano 08 czerwiec 2014 - 16:47

Chopinek... bliźniaki w przyczepie :hmm:

Że niby tak jak w ciężarówkach? Daj no zdjęcie jakieś bo czegoś takiego jeszcze nie widziałem.

#80 chopinek

chopinek

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 32 postów
  • SkądNiemcy
  • Model:Knaus Sudwind 500TK
  • Holownik:Mitsubishi Outlander 4x4, 150km,

Napisano 08 czerwiec 2014 - 22:58

Chopinek... bliźniaki w przyczepie :hmm:
Że niby tak jak w ciężarówkach? Daj no zdjęcie jakieś bo czegoś takiego jeszcze nie widziałem.

Tutaj link do jednego tematu w ktorym znajdziesz foty bliźniaków mojej i nie tylko przyczepki.

#81 Wikikalisz

Wikikalisz

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 12 postów
  • SkądWielkopolska
  • Model:Knaus Vimara 500 TKM
  • Holownik:Renault Laguna III dci

Napisano 11 czerwiec 2014 - 12:00

Jeżdzimy na wakacje z wnukami mamy ich czwórkę. Knaus Vimara500TKM daje 6 miejsc dobrze rozplanowanych w tym dwa na łóżkach piętrowych. Spośród innych oglądanych marek sprawiał najlepsze wrażenie. Wyposarzenie to przedsionek Isabelle głębokość 3 m a to też duży plus. Poza tym poprzednia przyczepa to też był KNAUS Eifelland, który sprawował się nienagannie. Plusem w mojej ocenie jest również to, że dojście do bakisty, zasilania elektrycznego, toalety jest od lewej strony przyczepy. Widziałem modele gdzie opróżnianie toalety i napełnianie zbiornika z wodą znajdowało sie od strony przedsionka.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych