Skocz do zawartości

Dlaczego Knaus???


kit

Rekomendowane odpowiedzi

Kristof !

 

 

Dzięki za Twoją relację. Myślę, że Twój post to doskonałe podsumowanie naszych dotychczasowych spostrzeżeń dotyczących Knausa.

 

Domyślam się również, że ten post to taka mała rozgrzewka przed Twoimi relacjami z wypraw :) Zapowiada się bardzo ciekawie. Podejrzewam, że Twoje relacje będziemy czytać z zapartym tchem.

 

Ode mnie wielki +

 

Pozdrawiam

Jacek

 

Witam Jacku !

Ogromnie dziękuję za ten plus :yay:

Napisałem tak, jak myślę. Muszę jeszcze dodać, że miewałem chwile załamania i w aktach desperacji jeździłem oglądać różne "wspaniałe wynalazki", ale na szczęście karcące spojrzenia mojej drugiej połowy, skutecznie mnie powstrzymywała od decyzji zakupu. Muszę się też przyznać, że łatwiej mi było przetrwać czas poszukiwań, ponieważ cały czas byłem szczęśliwym posiadaczem innej przyczepki ( Niewiadówka).

Mam ją od nowości (ach, co to była za radość - rok chyba 1986 czy 1988. Nowa Niewiadówka w tamtym czasie :slina: )

Posiadam ją do dzisiaj, wymagała remontu, już rozpoczęty, ale ten nieustanny brak czasu i trochę brak miejsca na jego dokończenie .... :niewiem:

Ostatnio doba jest jednak zbyt krótka - ciekawe czy inni Forumowicze, też mają takie wrażenie ?

Relacje z wypraw ? No cóż, nigdy nie myślałem o tym, że przyjdzie mi je opisywać.

Temat jednak do przemyślenia, nie mówię nie :hmm:

Serdeczne pozdrowienia,:banan:

Krzysztof

 

P.S.

Moja dusza jest rozdzierana chęcią obecności na Forum, a pozostałymi zajęciami. Co robić ?! :sciana:

 

no to już tylko utwierdziłeś mnie w przekonaniu. ein Knaus

 

Nie może być inaczej. U mnie Knaus ma :winner:

 

Brawo Kristofer.

Pięknie nam swoja historię opisałeś i utwierdziłeś nas w twierdzeniu, że:

Knaus potęgą jest i basta :-)

 

Dzięki, mam nadzieję, że Knausiaków będzie coraz więcej. Może setka do wakacji :ok: To by było super !

 

Cóż! Knaus to Knaus! :-)

Fajna relacja z zakupu. A pod Twoją subiektywną oceną - podpisuję się dwoma rękami :-)

 

Dzięki :dzieki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Muszę jeszcze dodać, że miewałem chwile załamania i w aktach desperacji jeździłem oglądać różne "wspaniałe wynalazki", ale na szczęście karcące spojrzenia mojej drugiej połowy, skutecznie mnie powstrzymywała od decyzji zakupu.

 

Znam "ból". Przeżywałem to samo... http://forum.karawaning.pl/topic/4111-refleksja-a-moze-rozczarowanie/page__p__96059__hl__refleksja__fromsearch__1?do=findComment&comment=96059

 

 

Posiadam ją do dzisiaj, wymagała remontu, już rozpoczęty, ale ten nieustanny brak czasu i trochę brak miejsca na jego dokończenie .... :niewiem:

 

 

Ten etap też "zaliczyłem" (zresztą jak wielu użytkowników naszego forum).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kristofer Twój opis przekonał mnie że warto szukać tego "jedynego" knausa. :ok:

 

Tak, warto i za wszelką cenę trzeba powstrzymać emocje. Cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość. Dobrze oglądać z kimś nie zaangażowanym emocjonalnie w zakup, kto chłodnym okiem spojrzy na szczegóły (oczywiście, jeśli samemu nie ma się zbyt dużego doświadczenia). Ważne jest, aby wyrobić sobie pewien sposób obserwacji zdjęć. Jeśli na wstępie już nam się coś nie podoba, odpuszczamy. Oglądając setki ofert, to samo przychodzi :look:

Jeśli trafimy już coś, do czego nie można mieć zastrzeżeń i czujemy, że to może być ta nasza wyśniona przyczepka, to nie zwlekajmy z oględzinami (z oględzinami, a nie z zakupem), ktoś może być szybszy ! Właśnie przez opieszałość, straciłem na początku kilka być może ciekawych przyczep.

Dzisiaj nie żałuję, wręcz przeciwnie, ale chcę powiedzieć, że wszystko wymaga odpowiedniej reakcji, dostosowanej do naszych wymagań i naszego stanu emocjonalnego na widok przedmiotu naszych marzeń :tuptup:

Pozdrawiam :banan:

 

Znam "ból". Przeżywałem to samo... http://forum.karawan...h__1#entry96059

 

Ten etap też "zaliczyłem" (zresztą jak wielu użytkowników naszego forum).

 

Przyznasz jednak, że są to mimo wszystko sympatyczne chwile, a jaka satysfakcja, jeśli osiągnie się zamierzone efekty ! :yay:

Może znajdę kiedyś dłuższą chwilę, na opisanie i tych epizodów z mojego karawaningowego życia :niewiem:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite:

Przeczytałem relacje i Wasze komentarze i naprawdę, doznałem takiego

uczucia pewnej zazdrości, a przecież w stodole stoi sobie... mój Knaus.

Pozazdrościć czegoś co się samemu ma...

Nie nooo... bo zaraz plany zmienię!!! :slina:

Edytowane przez Wojtek Chrysler (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite:

Przeczytałem relacje i Wasze komentarze i naprawdę, doznałem takiego

uczucia pewnej zazdrości, a przecież w stodole stoi sobie... mój Knaus.

Pozazdrościć czegoś co się samemu ma...

Nie nooo... bo zaraz plany zmienię!!! :slina:

 

Witaj Wojtku !

Nic nie zmieniaj, tylko kieruj się tym, czego pragniesz !

Opisujemy tu swoje radości, które są możliwe dzięki posiadaniu takiego czy innego sprzętu, a kupujemy go pod własne wymagania i potrzeby (na szczęście). Dobrze, że każdy oczekuje czegoś innego, lub uznaje, że nadszedł moment na kolejne zmiany.

To pozytywna motywacja do działania. Uzupełniamy sprzęt o nowe wyposażenie, lub zmieniamy przyczepę na np. kampera.

Ważne, aby dawało nam to radość, zwłaszcza podczas naszych podróży. Robimy to przecież po to, aby umilić, ułatwić i usprawnić to nasze karawaningowe życie na wakacjach.

Nie kieruj się chwilowym impulsem, realizuj własne marzenia, z całą pewnością, już nie jeden raz to przemyślałeś.

Życzę Ci ich szybkiej realizacji, pozdrawiam :banan:

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knausiaki,

 

Bardzo cieszę się, że temat w ostanich dniach odżył.

 

Może ostatnie relacje Kolegów zachęcą pozostałe Knausiaki do napisania paru słów na temat dokonanego wyboru przyczepy ?

 

Pozdrawiam

 

Jacek

 

Masz racje ,ciągle sobie obiecuje ,że napiszę konkretnie dlaczego wybrałem Knausa a ponieważ nie da się tego napisać z "marszu" w dwóch zdaniach więc obiecuje , coś konkretnego namazgrole :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje ,ciągle sobie obiecuje ,że napiszę konkretnie dlaczego wybrałem Knausa a ponieważ nie da się tego napisać z "marszu" w dwóch zdaniach więc obiecuje , coś konkretnego namazgrole :)

 

Świetnie !

 

Wierzę, że będzie nietuzinkowy ;)

 

Pozdrawiam

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę na mój post #3 w tym temacie i czytam relację Krzyśka to... biję się w piersi dwoma rękami i mi wstyd... Krzysiu Twoja wypowiedź to rewelka i dlatego daję Ci plusa, ale plusa z motywacją >> KONIECZNIE opisz swoje wyprawy... K O N I E C Z N I E :)

 

Mariusz !

Wielkie dzięki, jak już napisałem wcześniej, nigdy nie myślałem, że przyjdzie mi to opisywać - nie mówię jednak nie smirk%281%29.gif

 

Muszę jednak stanowczo stwierdzić, że pod tym względem to Ty jesteś dla mnie wzorem i nawet nie będę próbował Ci dorównać,

zwłaszcza, jak patrzę na Twoją stronę :slina::slina::slina:

 

Mimo to, dziękuję za uznanie, które od osoby z takim dorobkiem twórczym i podróżniczym jak Twój, jest dużym wyróżnieniem.

Jeszcze raz dzięki :blagac:

 

Dodam jeszcze, że pisząc w tym temacie mój post, nawet przez myśl mi nie przeszło, że będzie tak dobrze odebrany :tuptup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof, patrząc na Twoje posty począwszy od przedstawienia się poprzez prezentację przyczepki i ten post to... masz dar pisania i czekam na relacje z podróży. Mam też nadzieję na jakiś zlocik na lubelszczyźnie w celu spotkania "na żywo". Ja zapraszam do Buska... Może z gfizykiem się do mnie wybierzecie? ;)

Edytowane przez NICKT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof, patrząc na Twoje posty począwszy od przedstawienia się poprzez prezentację przyczepki i ten post to... masz dar pisania i czekam na relacje z podróży. Mam też nadzieję na jakiś zlocik na lubelszczyźnie w celu spotkania "na żywo". Ja zapraszam do Buska... Może z gfizykiem się do mnie wybierzecie? ;)

 

Zlocik na lubelszczyźnie :ok::ok::ok::ok: nawet już chyba wiem gdzie :hmm:

 

Dzięki za zaproszenie, już się cieszę :yay:. Z gfizykiem, to ja muszę się jeszcze wcześniej spotkać i wtedy może coś wspólnie ustalimy przy :kawa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my pojechaliśmy po Chateu, wyoglądaną na wszystkie mozliwe strony (byliśmy tam w sumie ze trzy razy i małżonek doszedł do wniosku że wstyd byłoby nie dokonac ostatecznie transakcji) ale wtedy zobaczylismy GO, piękny , cudowna sylwetka , troszkę za długi ale niechyby by był, przyjechał poprzedniego dnia, zatem świażutki nie macany nie niaprawiany bo kiedy, cudowyny. I tak został z nasz knausik

 

zapomniałam dodac, rocznik 1996 w okręgowej stacji z VINu wyczytali że to model DESEO 440 chyba jakos tak

Edytowane przez PATI73 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my pojechaliśmy po Chateu, wyoglądaną na wszystkie mozliwe strony (byliśmy tam w sumie ze trzy razy i małżonek doszedł do wniosku że wstyd byłoby nie dokonac ostatecznie transakcji) ale wtedy zobaczylismy GO, piękny , cudowna sylwetka , troszkę za długi ale niechyby by był, przyjechał poprzedniego dnia, zatem świażutki nie macany nie niaprawiany bo kiedy, cudowyny. I tak został z nasz knausik

 

zapomniałam dodac, rocznik 1996 w okręgowej stacji z VINu wyczytali że to model DESEO 440 chyba jakos tak

 

No, no :bravo:,

 

czyli miłość od pierwszego wejrzenia :serducha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.