Skocz do zawartości

III Zlotowisko Beskidników – „Spotkanie Noworoczne – rozpoczęcie sezonu 2011”


Rekomendowane odpowiedzi

No Mesertowi wiara nie pozwala, a my też w czerwonym barszczu kiepscy bo tego na święta nie przygotowujemy. Ale przywieziemy nasze specjały do spróbowania. No i tym sposobem dopisz nas Rysiek do listy.

 

Pisząc o barszczu miałem na myśli żurek po śląsku.trzeba będzie konkurs przeprowadzić kto robi lepszy żurek, Wy czy Witek. Sędzią oczywiście będzie Wuja i Janbas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

U w a g a:

Rozmawiałem dzisiaj z Tomkiem, do 9 stycznia 2011 uprzejmie prosimy o deklarowanie swojego przyjazdu, gdyż 10 stycznia 2011 musimy potwierdzić ile osób przyjedzie. Związane to jest z przygotowaniem noclegów i wyżywienia.

Minimalna ilość osób która musi być by odbyło się nasze spotkanie to 20 osób.

 

Aktualnie mamy zadeklamowanych 7 załóg 14 osób.

 

Wiem, ze wybierają się załogi Trafko, Bizon i Jasiek. Uprzejmie proszę o zapisywanie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego na nowym roku dla Beskidników :ok: i wszystkich zarażonych :sciana: karawaningiem życzy Marcin z rodziną.

Widzę ,że Podbeskidzie prawie w komplecie wybiera się , więc nie może mnie zabraknąć do stanu 100% :look: ekipy.

Trafko 2 os.

Przyjazd Karolka :mikolaj: jest pod znakiem zapytania , ale jeśli będzie brakować do stanu minimalnego to ja za niego reguluję należne jak za dorosłą osobę. :look:

Znając życie to znowu nas będzie malutko , ok 50 osób. :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w Nowym Roku, wszystkim życzę najlepszego i dalej takiego zapału i tempa w organizowaniu spotkań :ok:

 

Jeśli chodzi o spotkanie noworoczne to muszę odpuścić, wahałem się dość długo ale jednak siły wyższe - tzn dzieciaki zwyciężyły

(mniejszy robi pobudkę o 5:00 rano, z czego koledzy pewnie by nie byli zadowoleni hehe)

a mam poza tym jeszcze sprawy rodzinne do obskoczenia w styczniu i może braknąć weekendów :ok:

 

Więc życzę udanej zabawy :ok: i do zobaczenia wiosną jak śniegi odpuszczą :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie.

Konrad zabierz swojego małego karawaningowca , ja zabiorę swojego.

Będą razem mieć wesoło.

Karolek od tamtego tygodnia się pakuje , po domu woła Beskidnicy , chodzi z flagą .

Jak go nie zabiorę to będzie bardzo zawiedziony.

Będą jakieś małe dzieci?

Nie wiem czy zabierać mojego urwisa.

Ja będę sam , żonka zostaje w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.