Skocz do zawartości

Pierwszy tymarkowy zlot panowy


tymar

Rekomendowane odpowiedzi

Tymar ,jak masz jakiś namiar na miejsce to daj już znać,coby niezdecydowani mogli podjąc decyzje Życia i sie zdecydować, i dać dane na GPS żonie coby mogła go namierzyć.:):piwko: .

 

Mariusz !!!! wzywamy cię do "tablicy" :niewiem::thank::drive::) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytrzymajcie do Poniedziałku. Mam parę miejsc znalezionych w necie, ale muszę podzwonić w poniedziałek. To już totalnie po sezonie.oslabiony.gif

Wyszukałem miejsca na pojezierzu Drawskim, w Borach Tucholskich, w Wielkopolsce i nad Zalewem Koronowskim, ale bez rozmowy, chociażby wstępnej przez telefon to nie chcę zapeszaćzarowka.gif.

Na razie siedzę w necie, ten weekend przeznaczam na selekcję i googlowanie, w poniedziałek dzwonię i wieczorem podam miejsca pod dyskusję.klotnia.gif.

Jak macie jakieś miejsce godne uwagi to dawać- założenia: las, jezioro, ryby, prąd, woda.slinka.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to na męskie (dwa zestawy: Patryk i Jego chłopaki no i ja z Adasiem .... córki nie biorę bo nie pasuje do układu) wyjazdy jeździmy z Patrykiem regularnie w te wakacje (po wakacjach też)

http://forum.karawaning.pl/topic/5713-spotkanie-zachodniopomorskie-i-przyjaciele/page__st__120__p__156957?do=findComment&comment=156957

Więc nie bardzo rozumiem o co to zamieszanie w początkowych postach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to na męskie wyjazdy jeździmy z Patrykiem regularnie w te wakacje (po wakacjach też)

Więc nie bardzo rozumiem o co to zamieszanie w początkowych postach

Właśnie dlatego liczymy na Wasze uczestnictwo, jako że jesteście starymi wyjadaczami w takich wyjazdachbrawo.gif.

Na pomysł takiego zlociku wpadłem także dzięki Waszej relacji z któregoś wypaduwaytogo.gif.

Wy to robicie od dawna, a my musimy mieć dodatkowy bodziecmlot.gif i specjalną nazwę zlotu, aby się wyrwać z domu bez obstawy hehe(1).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego liczymy na Wasze uczestnictwo, jako że jesteście starymi wyjadaczami w takich wyjazdachbrawo.gif.

 

 

Sprytne :niewiem: ........ dałem się wmanewrować. Ale dużo zależy od pogody (od stanu dróg) bo jednak troszkę daleko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.

Mam propozycje miejscabiwak.gif. Po wielkich poszukiwaniachswieca.gif i wielu telefonach wybrałem miejsce, które moim skromnym zdaniem będzie idealne.

Konie, bryczki, sala ogrzewana z zapleczem kuchennym, stawy rybne, jest też możliwość wynajęcia pokoju. Dla niektórych może będzie daleko, starałem się poszukać po środku, ale o tej porze roku to nie takie łatwe.

Moja propozycja to :IThankYou.gif

http://www.obiektyturystyczne.pl/najlepsze.noclegi/webredir/?id=11472/

 

Jest też propozycja irka w , ta też jest dość ciekawa:

http://www.skarbienice.pl/

 

Pooglądajcie strony i dajcie znać co Was bardziej interesuje.

 

A może wreszcie ktoś niezdecydowany dołączy do nas po obejrzeniu propozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycje są zacne i kuszące :winner: , a uderzając z zachodniej strony, pytam Szanownych Kolegów, czy myśleli Koledzy coś nad bliższymi lub dalszymi okolicami Wałcza ? :niewiem:

 

Pojezierze Drawskie jest piękne i przyjazne turystom takim jak my, ale chyba tyko latem. niewiem.gif

Ja wiem, że macie daleko, ale jednak mam nadzieję...pifo.gif,zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.