Skocz do zawartości
leon30

Camping nad J.Piaseczno -Lubelszczyzna

Rekomendowane odpowiedzi

leon30

Witam

Chciałem polecić całkowicie nowy ośrodek wybudowany w miejsce starego, prowadzę tam bazę nurkową a na campingu stoi moja przyczepka.

Ośrodek nazywa się Resort Piaseczno, na miejscu jest hotel ***, domki, pole namiotowe i oczywiście camping.

Nie będę pisał o hotelu bo to nie ta grupa dyskusyjna.

Zalety campingu:

1. wszystko nowe

2. wydzielone miejsca

3. dwa duże pawilony z węzłem sanitarnym (kibelki, prysznice, umywalki)

4. całoroczny basen odkryty

5. 5 jakuzzi na dworze(największe 12 osobowe)

6. 100 metrów od wody (I klasa czystości)

7. policja i ochrona na terenie ośrodka

8. sklep, restauracja, bary

9. mało ludzi ( nie wiem jak będzie w sezonie)

A tu opis ze strony resortu:

Kemping zapewnia:

Numerowane wytyczone miejsca kempingowe o powierzchni od 60 do 180 m².

Każde miejsce posiada dostęp do energii elektrycznej.

Bliska odległość do ujęć wody.

Alejki i drogi w pełni oświetlone - latarnie co 8m.

Parking.

Wyposażenie węzłów sanitarnych (zespoły sanitariatów):

toalety;

prysznice;

umywalki;

lustra;

ciepła woda;

toalety i prysznice dla osób niepełnosprawnych;

zmywalnie naczyń;

miejsca na pralnie;

obiekt w pełni ogrodzony, chroniony i monitorowany.

Formy płatności:

gotówka;

przelew;

karta kredytowa.

(VISA, EURO, MASTER CARD)

Godziny pracy recepcji:

czynne 24 godziny na dobę.

Cennik na stronie www.resortpiaseczno.pl

Gdyby ktoś chciał konkretne fotki to mogę porobić i wrzucić tutaj.

Pozdrawiam

PS nie mam udziału w zyskach, przyjeżdżajcie bo smutno wieczorami :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wojteksw

Zerknąłem na cennik i nie rozumiem pewnych pozycji – miejsce kempingowe z energią elektryczną 15 zł, oraz przyczepa 10 zł jeżeli dobrze rozumiem to muszę sumować te dwie pozycje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Xardas66

Witam. leon30 zainteresowałeś mnie tą propozycją baaardzo. Do tego ośrodka mam ciut ponad 100 km, a jak do tej pory to jeździłem tylko do Firleja koło Kocka, gdzie jest jakby o połowę taniej :czerwona: .Planuję wakacje na campingu Szekla w Strzelcach koło Giżycka, ale wypad weekendowy (nie jeden jak nam się spodoba) nad Piaseczno jak najbardziej !! Jeśli możesz to powrzucaj jak najwięcej fotek plaży, sanitariatów, i w ogóle wszystkiego....bo przyznam szczerze, że te co są na stronce to tylko drzewa na nich widać :czerwona: Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wojteksw

Zagłębiając się w cennik to wcale nie wygląda tak różowo, za wejście do małego baseniku muszę doliczyć 30 zł. od osoby. Jednak wolę campingi, gdzie takie atrakcje wliczone są w cenie, bo po podliczeniu wszystkiego okaże się, ze cena za pobyt taka sama jak w Chorwacji z dostępem do basenów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
leon30

Będę w poniedziałek to porobię fotki, co do cen to nie interesowałem się nimi, wiem że wejście na basen i jakuzzi jak ktoś nie jest gościem hotelu kosztuje 30zł za cały dzień. Dziś wieczorem jak wyjeżdżałem widziałem parkę w jakuzzi pijącą winko :-)

Na razie mało osób, pewnie odstraszyły ich ceny, skoro piszecie że drogo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Xardas66

Hmmm...ciekawe który poniedziałek autor tematu miał na myśli ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
leon30
Hmmm...ciekawe który poniedziałek autor tematu miał na myśli

Sorry, zarobiony jestem.

W galerii w dziale campingi wstawiłem 6 fotek. W razie pytań pisz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lukpyr

No cóż właśnie wróciłem ze swojej wyprawy właśnie w to miejsce. Jak dla mnie to jest to godne do polecenia. To możne zacznę od cen na swoim przykładzie. Za 3 osoby, przyczepa + namiot, samochód ,prąd, miejsce , 7 dni pobytu zapłaciłem 350 zł. Myślę ze cena jest ok. Co do sanitariatów jak już pisani w I poście są godne polecenia. Na kempingu znajdują się dwa budynki sanitariaty w których umiejscowione są prysznice, kibelki, miejsca do zmywania naczyń. woda w prysznicach ciepła cały czas bo0 są podgrzewacze co do umywalek to w większości była ciepła, w miejscu do zmywania naczyń no niestety nie spotkałem sie z ciepła woda. Sanitariaty sprzątane codziennie rano. Około 5 prysznicy i 4 kibelków. To wszystko znajduje sie w dwóch budynkach na polu kempingowym (panowie na lewo panie na prawo) tyle samo dla pań jak i panów. Co do pola to wydzielone sa boksy dla każdego użytkownika jak liczyłem na kroki to ok 9 na szerokość a 12 na długość jak dla mnie to wystarczajcie bo ustawiając swoja przyczepkę na szerokość to jeszcze miejsce zostało na moia "Renie" a przedemna dużo miejsca. Pole oświetlone przez lampki wyznaczające boksu (fajne wrażenie wieczorem). No ośrodku znajduje sie posterunek policji jak również jest ochrona w paru miejscach zainstalowany jest monitoring. Co do policji to pojawiaj sie albo pieszo albo swoim pojazdem jadąc w koło pola po alejkach. ale nie było ich widać w sobote co było największe natężenie młodzieży :hop1: i największe żniwo by zebrali od małolatów popijających :) ale cóz możne sie bali. Ale ochrona była i sprawdzała. Co do basenu jak ktoś przyjezdna nad jezioro to po co mu basen, jak ma go u siebie w miejscu zamieszkani chyba ze zapłaci. Do jeziorka krótka trasa zaraz za polem, woda czysta, jest molo przy którym umiejscowione sa drabinki. Plaża piaszczysta jak również zalesiona w tylnej części ( do wyboru i koloru cień i słońce) dla dzieci raj. Sklepy, znajduje sie na odrodku jeden sklep można kopić podstawowe rzeczy, bez problemu. na ośrodku znajduje sie hotel wraz z reteuracja cen nie sprawdzałem to nie wiem. Co do atrakcji jest kolejka tzw pociąg kursuje w soboty i niedziele po najbliższej okolicy cena 5 zł od osoby,jest tez kolejka górska można tak nazwac dla dzieci to tez atrakcji. Znajdują się tam tez bary tj.pizza, hamburgery,lodu frytki, :hop1: itp. Najdłużej otwarte sa w weekend Jak tam sie skusicie pojechać to rozkładajcie soje budki od całej strony hotelu , chyba ze ktoś lubi mieć cały czas piekarnik to miejsc jest do woli. A w weekendy nie przyjeżdżajcie bo możne byc natłok ludzi jak coś to w tygodniu poniedziałek do środy

Hm, chyba wszystko jak coś to zadajcie pytania a postaram sie odpowiedzieć na bieżąco To teraz zdjecia;

post-150615-imported-092dc1dc-d373-48ac-a201-f99d887b6733_thumb.jpg

post-150615-imported-f21c09d0-63fa-48ba-b036-a919b9394751_thumb.jpg

post-150615-imported-27072f95-74d6-4099-86f1-add99bc8fb78_thumb.jpg

post-150615-imported-1051e6a3-cb6f-48a6-bf02-b1d23080d1d7_thumb.jpg

post-150615-imported-c8453daf-c6aa-4596-a4fc-c9b645367d40_thumb.jpg

post-150615-imported-c50be252-d594-492f-91c8-d790878173ed_thumb.jpg

post-150615-imported-1ad44e99-54b7-4d22-baf0-c8f8e41e11ce_thumb.jpg

post-150615-imported-77608e00-10f0-4c59-9b6b-dd7ca146b005_thumb.jpg

post-150615-imported-614834f1-e273-482d-8788-59eb144d20dc_thumb.jpg

post-150615-imported-052bcc7c-f17b-4798-87ca-28e515e02bea_thumb.jpg

post-150615-imported-70042688-0e43-4e6d-af20-129049a584ff_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Myszorki

Odświeżę temat. Wybieramy się do tego ośrodka w drugiej połowie lipca. Pytanie - czy był tam ktoś ostatnio i co tam się zmieniło w stosunku do tego co opisał Kolega.

Będę wdzięczny za opinię.

Pozdrawiam - Witek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
DIVESERVICE

Odświeżę temat. Wybieramy się do tego ośrodka w drugiej połowie lipca. Pytanie - czy był tam ktoś ostatnio i co tam się zmieniło w stosunku do tego co opisał Kolega.

Będę wdzięczny za opinię.

Pozdrawiam - Witek.

Co cię inetresuje konkretnie jestem na ty ośrodku codziennie poniważ prowadzę bazę nurkową DIVE SEEVICE >>> Ośrodek działa identyczniej jak w latach poprzednich >>>>

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mac

byłem ostatnio i rok temu również -

2011- wrażenie pozytywne sanitariaty ok cisz spokój ochrona, policja wszystko super

2012 - może źle trafiłem ale troglodyci pijący drący swoje ry... i puszczający muzykę ( od 5 rano do 24 ) ze swoich wiejsko stuningowanych aut (ochrona nie reaguje):krzykacz:

pani z recepcji opowiadała jak tydzień wcześniej była burda i stracili 10 lamp.niewiem.gif

pocieszające jest to że w niedzielę "towarzystwo " wyjechało i zapanowała błoga cisza i wtedy ten obiekt wydał się bardzo fajny .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Myszorki

Dzięki za odpowiedź. We wtorek pewnie zawitamy :przyczepa: do Piaseczna i przekonamy się sami. Ośrodek wygląda zachęcająco, więc trzeba sprawdzić naocznie :)

Może spotkamy tam kogoś z naszego grona :biwak:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
perfex

Mi się nie podobało. Ośrodek wygląda jakby tam nie było jakiegoś jednego szefa. Wszystko działa jakoś tak "nie za bardzo", i czystość wc taka sobie, i sklep taki sobie i bar jakiś dziwny - wszystko takie niedorobione. Choć potencjał jest Wielki. Uważam że to miejsce tylko dla osób które mają tam blisko. Jak dla mnie to jezioro jest brzydkie, nieduże mętne, a plaża taka sobie. Ja tam więcej nie pojadę. I chyba więcej osób ma takie zdanie bo byłem tam w sierpniu i były totalne pustki na kempingu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pszczola

Jest połowa lipca 2013r, na kempingu 5 (słownie:pięć) budek, w tym 3 z forum :)) Cisza, spokój, plaża blisko, aczkolwiek zaniedbana, kemping też szału ni ma, ale potencjał jest. Ale nam to nie przeszkadza-jest spokojnie, a to jest tylo baza do zwiedzania okolicy. Chcesz mieć super jedź do Mariota ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Myszorki

Wybieramy się tam w przyszły piątek i będziemy do 4 sierpnia, może spotkamy tam kogoś z forum. Miło było by pogadać :biwak: i wypić browarka.

Może ktoś się tam wybiera w tym terminie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi