Skocz do zawartości

Camping nad J.Piaseczno -Lubelszczyzna


leon30

Rekomendowane odpowiedzi

Desek nadal brak, czynny tylko jeden sanitariat. 

W weekend 8/9 sierpnia stał się cud!

Pomimo zapełnienia kempingu w 100% nikt nocą nie próbował zagłuszyć muzyki z dancingu.

Mimo wszystko stwierdzam że to całkiem pożądny kemping, sanitariaty regularnie sprzątane, a czysta woda i fajny pomost podciągają trochę ocenę.

Mogło by być lepiej, ale nie jest źle.

 

My bylismy w tym roku z znajomymi i z tego co widze po waszych postach to troche sie pozmienialo.. Sanitariaty czynne i czyste, Ogolnie miejsce o tyle fajne ze bardzo uniwersalne. Ja kocham kempingi ale tam mają domki, pawilon.. wszystko. No i wyzywienie w porzadku.

 

A piaseczno jak piaseczno :) zawsze bede tam wracac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Był ktoś w tym roku w Piasecznie? Wychodzi na to że od piątku do poniedziałku możemy zaplanować jakiś wyjazd, Mazury i Suwalszczyzna nie zachęcają w prognozach - weekend raczej nie zapowiada się tak ciepły jak na południu. Możemy tradycyjnie pojechać do Okuninki ale może warto spróbować czegoś nowego?

Jak wygląda sytuacja jeśli chodzi o cennik? Na stronie cennika brak - na jakie koszty trzeba się nastawić w przypadku 2+2 + przyczepa + samochód + daszek bez prądu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Słyszałem, że ten ośrodek miał jakieś zawirowania w ubiegłym roku ( jakieś rozgrywki między dzierżawcą a gminą)Ja  byłem tak na majówce 2016. Było wtedy niemal całkowicie pusto, wszystko działało bez zarzutu a nam bardzo podobała się okolica i pojezierze łęczyńsko-włodawskie oraz sam camping.Ponieważ wciąż zastanawiamy się nad tym gdzie ewentualnie się wybrać w tym roku, ciekaw jestem czy ktoś z Was był tam ostatnio.

13254048_282740662073024_966190517441804326_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem wbić wczesną jesienią 2018r. (wrzesień), wszystko było pozamykane. Telefonu też nikt nie odbierał.

Edytowane przez Łza Włóczynutka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Byłem Wczoraj na tym.... kempingu...?  Potencjał w miejscu jest na pewno ale jeszcze duuuużo czasu i kasy musi tam popłynąć żeby był kemping z prawdziwego zdarzenia.

Na chwilę obecną nic nie działa... ? prąd tylko z recepcji ?... woda na polu zakręcona ?... dwa budynki sanitariatów nieczynne - prysznic i toaleta udostępniona w dwóch pokojach "hotelu". Do tego cena 65zł ? za dwie osoby skutecznie odsunęły chęci pozostania tam.... tym bardziej, że byliśmy jedynymi na polu :)  Podobno od poniedziałku 29 kwietnia mają zostać uruchamiane prąd i sanitariaty... Samo jezioro zgodnie z opisami mega czyste i dość spore i z dość łagodnym zejściem. Oby wszystko szło w dobrą stronę, a na pewno będzie gdzie przyjechać.

IMG_20190426_130913.jpg

IMG_20190426_130427s.jpg

IMG_20190426_130857.jpg

IMG_20190426_130939.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Futer o kurcze...pustawo:) Ale bardzo Ci dziękuję za informację! no cóż...my  jedziemy na Roztocze we wtorek, a resort Piaseczno był jedną z opcji. szkoda...bo baza campingu, lokalizacja  jest naprawdę niezła, Miejmy nadzieję, że się ogarną:)

 

Edytowane przez pawel1966 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Potencjał tego kempingu jest ogromny . Ale z roku na rok jest coraz gorzej. Pierwszy raz byłem w 2010 roku i od tamtej pory 5 razy kotwiczylem tam. Z roku na rok ceny wyższe a standard dalej teen sam i coraz brudniej. Jezioro jest super ale na plaży jest brudno  , sanitariaty coraz bardziej podupadają jak cala infrastruktura karawaningowa. W wekendy jest głosniej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Coś tam jest nie tak...sam camping oraz infrastruktura nie odbiegają od najlepszych standardów - a jednak upada. Moim zdaniem ktoś, kto zarządza tym miejscem nie jest w stanie go utrzymać, nie mówiąc o rozwoju.Nie wierzę by to przetrwało do następnego sezonu jeśli ktoś tego nie przejmie.

@Michał2016 nie ma mowy o porównaniu tego pojezierza z Mazurami, okolicami Augustowa i Suwalszczyzną. Ale jesli ktoś chciałby przyjechać na fajny camping, pojeździć na rowerach po okolicznych lasach to na kilkudniowe wypady z przyczepą jest  to dwa razy bliżej niż na Mazury np z Krakowa. A okolice są naprawdę ładne tylko trzeba je poznać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Nie wiem czy Resort Piaseczno jeszcze "żyje"... ale wiem, że parę kilometrów dalej jest camping Zagłębocze.  Wiem bo właśnie zamówili u mnie słupek serwisowy Camper System  i zamierzają  bardzo szybko, uruchomić typowe stanowisko serwisowe czyli pobór wody, zlewnię szarej oraz WC. Poza domkami, campingiem będzie tam kilkanaście stanowisk dla camperów.  Jeśli więc szuka ktoś miejsca na pojezierzu łęczyńsko-włodawskim to poza  Piasecznem i Okuninką to może być to całkiem fajne miejsce na kilkudniowy wypad z rowerami, bo tereny są idealne na dłuższe przejażdżki pomiędzy jeziorkami. lasy też są tam piękne.

http://www.zaglebocze.pl/plan-osrodka.php

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.