Skocz do zawartości

Kemping w Bieszczadach


Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

3 godziny temu, qbek napisał:

Problem ze znalezieniem czy z dojazdem? :unsure:

Z dojazdem.  Jak bym miał długą przyczepę to bym się tam bał wjeżdzać. Moja to tylko 410 długości.

Miejsce jest super, cisza i spokój. Moje dziewczyny nie były jednak zbyt zadowolone bo brak zasięgu w telefonach. :-D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

A mi "zaiskrzyło". Bardzo spodobała mi się ta kraina :) Jednak dojazd z moich stron skutecznie zniechęca do podróży  w te rejony, ale na pewno tam kiedyś wrócę. Jeszcze raz Gosia dzięki za doborowe towarzystwo :)

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.08.2019 o 20:05, rumpel napisał:

Ja właśnie kończę powoli urlop w Bieszczadach - na mój powrót w te piękne tereny musiało upłynąć 9 lat  ?.

Na jakim kempingu koczowaliście ?  :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kalapan napisał:

Na jakim kempingu koczowaliście ?  :) 

Camping Jawor w Solinie - na najwyższym piętrze (piękne widoki na jezioro ) , dziś niestety musimy się  już zbierać do domu. 

20190827_141443.jpg

20190827_193514.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kevin napisał:

Czy to stanowisko premium? Jeżeli nie widziałeś je? Możesz coś opisać.

Tak, to stanowisko premium. Jest ich 6 i mają najlepsze widoki, dodatkowo na parceli jest kanalizacja do zrzutu szarej wody i nieczystości z kibelka oraz przyłącze wody ( warto mieć dłuższy wąż z szybkozłączką ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.08.2019 o 20:53, Pierzasty napisał:

A mi "zaiskrzyło". Bardzo spodobała mi się ta kraina :) ...

... Jeszcze raz Gosia dzięki za doborowe towarzystwo :)

Trzeba będzie powtórzyć :).

 

9 godzin temu, rumpel napisał:

Camping Jawor w Solinie - na najwyższym piętrze (

A byliśmy tam z @Pierzasty-m na przeszpiegach 17.08. wieczorkiem. Strasznie ciasno było pewnie ze względu na przedłużony weekend 15-18.08. 

My staliśmy w Polańczyku na Cyplu choć wcześniej rozpatrywaliśmy również Jawor ale w trakcie koncepcja się zmieniła  .

Te parcele na Jaworze o podwyższonym komforcie  to tylko z rezerwacją i chyba co najmniej na tydzień pobytu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, gusia-s napisał:

Trzeba będzie powtórzyć :).

 

A byliśmy tam z @Pierzasty-m na przeszpiegach 17.08. wieczorkiem. Strasznie ciasno było pewnie ze względu na przedłużony weekend 15-18.08. 

My staliśmy w Polańczyku na Cyplu choć wcześniej rozpatrywaliśmy również Jawor ale w trakcie koncepcja się zmieniła  .

Te parcele na Jaworze o podwyższonym komforcie  to tylko z rezerwacją i chyba co najmniej na tydzień pobytu.

 

 

Faktycznie te kilka parceli ma wspaniałe walory widokowe, ale reszta nie powala. A węzeł sanitarny wręcz.odraża, co przy tej cenie nie powinno mieć miejsca.

....powtórzyć mówisz ? Pewnie nie w przyszłym  roku,  ani w następnym, ale taaak!

@Rumpel szkoda że się mineliśmy, bym zobaczył jak dbasz o sprzęt Administracji :)

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.08.2019 o 20:05, rumpel napisał:

Ja właśnie kończę powoli urlop w Bieszczadach - na mój powrót w te piękne tereny musiało upłynąć 9 lat  ?.

Szkoda ze wcześniej nie napisałeś tego posta . Byłem  pt - niedz w Cisnej na koncercie " natchnieni bieszczdem "   A w sobotę na chwilę wieczorem wpadliśmy ze znajomymi nad zaporę . Chodziliśmy po zaporze i koło kempingu ..... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, rumpel napisał:

Camping Jawor w Solinie - na najwyższym piętrze (piękne widoki na jezioro )

Ja  tam zajechałem w samym szczycie sezonu , jak zobaczyłem co się dzieje w tym Jaworze i na Cyplu w Polańczyku, to od strzału wypaliłem na kemping  do Rajskie. Cisza , spokój, bez ścisku - czyli to co preferuję. Ten ośrodek wypoczynkowy/ kemping  w Rajskie odwiedzę zapewne jeszcze nie raz. 

 

IMG_20190726_194700.thumb.jpg.7f95e4298412c0d4c43632be547ff69f.jpg

 

IMG_20190726_194422.thumb.jpg.c444c39d2a47b6754b02a83c438d9544.jpg

Edytowane przez kalapan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, kalapan napisał:

Ja  tam zajechałem w samym szczycie sezonu , jak zobaczyłem co się dzieje w tym Jaworze i na Cyplu w Polańczyku, to od strzału wypaliłem na kemping  do Rajskie. Cisza , spokój, bez ścisku - czyli to co preferuję. Ten ośrodek wypoczynkowy/ kemping  w Rajskie odwiedzę zapewne jeszcze nie raz. 

 

IMG_20190726_194700.thumb.jpg.7f95e4298412c0d4c43632be547ff69f.jpg

 

IMG_20190726_194422.thumb.jpg.c444c39d2a47b6754b02a83c438d9544.jpg

Cześć.

A jak oceniasz bazę sanitarną? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.