Skocz do zawartości

ubikacja


Rekomendowane odpowiedzi

W związku ,że jestem na tym samym etapie w szukaniu budki ,to również się nad tym zasianawiałem.

Będąc w Wp carawans w Środzie Śl. rozmawiałem z właścicielem na ten temat ,stwierdził on ,że nie ma problemu .Mogą wstawić kasetę w kilka godzin ,koszt to coś około 800 zł (jak dobrze pamiętam ). No i nie wiem jak to by było wykonane-co ze szczelnością.

Może warto by było się zastanowić nad takim rozwiązaniem ,jeżeli przyczepka byłaby w dobrej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pod warunkiem, że jest pomieszczenie łazienkowe.

Z reguły warto jest dołożyć 1000 zł do przyczepki, bo w innym przypadku doposażenie jej będzie kosztować 2-3 razy tyle.

Nad dołożeniem kibla warto się zastanowić. Przyczepka naprawdę musi bardzo OK a brakować jej tylko tego elementu.

Oto moje zdanie. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widelec - odpuść sobie kasetowy! Kup sobie na płyty CD :ok:

 

bedzie na adapter/gramofon :)

 

A wracając do tematu - dobra decyzja!

 

boje sie tylko ze wzrosnie uzycie :ok: i w sumie to mnie troche trzyma -pomijajac prace i kase na ta zmiane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przenośne wc na pewno jest bardziej uciążliwe, ale szukając przyczepy, nie rezygnowałbym z zakupu gdyby jej stan był super, a jedynym mankamentem byłby brak wc kasetowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam opinie na temat wc w przyczepie i wynika z nich, że kibelki w przyczepach są intensywnie używane. Moje kontakty z toaletą w przyczepie są raczej rzadkie, głownie w sytuacjach "na końcu świata" - jak już nie ma innego wyjścia. I żeby było jasne - jestem zwolennikiem posiadania wc w przyczepie.

Ale z tym używaniem to bez przesady. Czy w chwili relaksu całej rodzinki po obiedzie wejdziesz do wc w przyczepie i będziesz zakłócał ciszę albo zanieczyszczał powietrze? Raczej nie. Cienkie ściany pomieszczenia i mało szczelne drzwi nie dają zbytniego komfortu. Nowi niech nie robią sobie złudzeń, że będzie jak w domu :ok::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kibelki w przyczepach są intensywnie używane.

 

Jeśli jestem na kempingu to nie jest to intensywnie używane, no chyba, że z samego rana, gdzie nie chce się jeszcze wyjść z budki.

A częściej używam gdy jadę na dziko na rybki - lepiej w swoim domku jak w krzakach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirek, to Ty nie śpisz? :ok::ok:

 

Ja czy Ty mamy w zasadzie łatwiej, bo jeździmy sami albo w minimalnej załodze. Z doświadczenia wiem, że przy większej ilości osób, szczególnie mniej zaprzyjaźnionych, korzystanie z toalety jest dość krępujące :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bede instalowal WC-et na stale to postaram sie zrobic fotorelacje ale nie obiecuje bo jak jestem w amoku pracy to czesto zapominam :ok:

 

Będę bardzo zobowiązany za fotki z montażu. Czeka mnie to samo do zrobienia w moim Wehikule Czasu. :ok::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bede instalowal WC-et na stale to postaram sie zrobic fotorelacje ale nie obiecuje bo jak jestem w amoku pracy to czesto zapominam :ok:

 

Będę bardzo zobowiązany za fotki z montażu. Czeka mnie to samo do zrobienia w moim Wehikule Czasu. :ok::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.