Skocz do zawartości
iwona407

Kemping we Wrocławiu lub okolicach.

Rekomendowane odpowiedzi

iwona407

Witam , dzwoniłam dzisiaj na kemping na stadionie , będzie otwarty 1 Maja od 8 00. Wyjeżdżam nad ranem .Pozdrawiam :hehe::bukiet:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
WIKJUZ

Ja nie wybieram się nigdzie 1 maja więc jak będziecie mieli jakieś problemy to zadzwońcie. Przyjadę pomóc. Telefon wysyłam na e-maila.

Wiktor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
iwona407

Witam ,dzięki napewno zadzwonimy ,ale nie wiemy czy pojedziemy bo pogoda ma być kiepska :hehe: ,szkoda .Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
riko

Przejeżdżałem w sobotę obok glinianek ,i na kempingu stało kilka przyczep i kamperków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spablo1

I co w tym Wrocławiu wyszło ? Był ktoś na jakimś kempingu ? Jest coś godnego polecenia ? Być może (w kilka załóg) będziemy poszukiwali na kilka dni jakiegoś miejsca postojowego we Wrocławiu. Przypuszczalny termin przyjazdu w połowie listopada. Znacie jakieś ciekawe miejsce ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kamil_K

W zasadzie we Wrocku cały czas pozostaje miejscówka przy stadionie olimpijskim i tam jest czynny kamping.

Na Grobli z tego co wszyscy opisują i z tego co widziałem to niestety wszystko pozamykane.

Jak będzie bliżej do Waszego przyjazdu i ogarnę się ze swoimi tematami remontowymi w domu to podjadę obejrzeć miejscówki :hop1:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kartrait

W ostatni weekend w Turawie spotkaliśmy załogę iwona407, byli świeżo po pobycie we Wrocławiu na kempingu przy Długiej. Wrażenia bardzo pozytywne. Na stadionie ponoć drogo i warunki kiepskie. Pytanie czy w listopadzie będzie tam czynne u harcerzy... trzeba by podzwonić i popytać :hop1:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
iwona407

Witam ,na kempingu przy Długiej we Wrocławiu ,było super ,sami,ciepła woda ,prysznic a w nocy warta na statku ,brama zamknięta . Można zrobić ognisko .Polecam ,ale trzeba wcześniej zadzwonić .Na stadionie drogo jak nad morzem za 2 os i dziecko, przyczepa, samochód, prąd trzeba było zapłacić 81 złotych szok!!!! podam nr na stanice Zatoka {harcerski) 663901768 ,505280760 Jutro wrzucę fotki. :hop1:

post-150927-imported-ddae5a6b-ae6a-4791-b69b-27507fc67b1e_thumb.jpg

post-150927-imported-6d53e3a6-4dbc-4195-9ec5-bb88eb905be6_thumb.jpg

post-150927-imported-2155c946-b41a-42a9-93a7-e6d0f63f0712_thumb.jpg

post-150927-imported-92d68c2b-ea05-4e1b-8ea7-8f8d5e407274_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
krzyś

My byliśmy w maju na stadionie i potwierdzam że cena z deczko przesadzona, warunki z lat 80. Poza nami były głównie załogi z Niemiec i Francji więc było cicho. Pogoda nam dopisała dlatego na kempingu tylko spaliśmy. Na Grobli zamknięte i wyglądało że na zawsze. Na drugi raz pojedziemy do Zatoki na Długiej. Sam Wrocław jest super i na pewno jeszcze tam wrócimy.

post-151056-imported-109564cc-a628-4e8d-a241-dfa3b3e4cd29_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spablo1

Dziękuję Wam bardzo za zdjęcia, opisy i namiary. Teraz tylko pozostaje nam dowiedzieć się, czy w listopadzie nas przyjmą :ok:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dziabong.

Jak tam po Euro wygladają kempingi we Wrocławiu, a zwłaszcza Glinianki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Arkady11

30 lipca byliśmy na kempingu przy Stadionie Olimpijskim, przy AWF Wrocław. Prawdopodobnie jest to obecnie jedyny czynny kemping we Wrocku. Sanitariaty pamiętają czasy komuny ale ciepłej wody (nawet b. ciepłej) pod dostatkiem. Kemping duży ale sami obcokrajowcy (chyba nie trzeba pisać kto). Patrząc po stanie sanitariatów, to co oni sobie o nas myśląniewiem.gif?. Bowiem licząc 70 PLN za 2 osoby to nie mało i właściciel mógłby je wyremontować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
b.b tulipan

Jest jeszcze coś takiego, nie byłem ale telefonicznie rozmawiałem z właścicielem, jeśli zajdzie potrzeba sprawdzę.

http://www.camping-wroclaw.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ewa0208

Czy znacie jakiś inny kemping we Wrocławiu niż Kemping nr 117 AZS-AWF? Byłam tam w zeszłym roku, teraz szukam innego miejsca. Może tu http://www.camping-wroclaw.pl/ ktoś był? Znalazłam jeszcze Glinianki i harcerską "Zatokę" ale chyba są nieczynne :(

Interesuje mnie sam Wrocław lub bliskie (do 20 km, najlepiej w stronę Świdnicy) okolice. I ważne żeby były też domki lub pokoje, jedziemy ze znajomymi, którzy nie mają przyczepy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Robak

Ewa, Sulistrowiczki zobacz, tylko tam nie ma wody w zalewie, ale blisko Wrocławia i piękna okolica ( Masyw Ślęży).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi